NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Volkswagen bierze na celownik Teslę z własnymi europejskimi gigafaktoriami

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

FRANKFURT (Reuters) – Volkswagen planuje budowę pół tuzina fabryk ogniw akumulatorowych w Europie i rozbudowę infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych na całym świecie, przyspieszając wysiłki w celu wyprzedzenia Tesli i przyspieszenia masowego przyjęcia samochodów zasilanych bateriami.

Producent samochodów nr 2 na świecie, który jest w trakcie poważnej zmiany w kierunku samochodów zasilanych bateriami, powiedział w poniedziałek, że chce mieć sześć fabryk ogniw akumulatorowych działających w Europie do 2030 roku, które zbuduje sam lub z partnerami.

„Nasza transformacja będzie szybka, bezprecedensowa” – powiedział szef Herbert Diess podczas Dnia Mocy Volkswagena, na którym obecni byli również prezesi BP, Enel i Iberdrola, starając się dorównać szumowi, jaki panował podczas Dnia Baterii Tesli we wrześniu.

„E-mobilność stała się dla nas kluczowym obszarem działalności” – dodał.

Volkswagen, którego akcje wzrosły aż o 3,8%, nie powiedział konkretnie, ile plan będzie kosztował. W grudniu powiedział, że planuje wydać 35 mld euro (41,7 mld dolarów) na e-mobilność jako całość do 2025 roku.

Grupa była opóźniona w elektryfikacji, dopóki nie przyznała się w 2015 roku do oszukiwania w amerykańskich testach emisji diesli i nie musiała zmierzyć się z nowymi chińskimi kwotami dla pojazdów elektrycznych. Teraz ma jeden z najbardziej ambitnych programów w branży.

Volkswagen powiedział, że europejskie fabryki będą miały wspólną zdolność produkcyjną do 240 gigawatogodzin (GWh) rocznie, dodając, że pierwsze 40 GWh będzie pochodzić ze szwedzkiego Northvolt, z produkcją rozpoczynającą się w 2023 roku.

W ramach umowy Volkswagen podniesie swoje 20% udziałów w Northvolt, a także przejmie udziały szwedzkiej firmy w planowanym przedsięwzięciu produkcji ogniw akumulatorowych w niemieckim mieście Salzgitter, które będzie stanowić drugą fabrykę od 2025 roku.

Następnie w 2026 r. powstanie fabryka w Hiszpanii, Francji lub Portugalii, a do 2027 r. w Polsce, na Słowacji lub w Czechach. Kolejne dwa zakłady powstaną do 2030 roku.

Podczas gdy pierwsze dwie fabryki są już odzwierciedlone w planach finansowych Volkswagena, grupa jest obecnie w trakcie „głębokich dyskusji” na temat tego, jak kolejne zakłady pasowały do celów finansowych, członek zarządu Thomas Schmall powiedział.

NAŁADOWANY

Volkswagen pracuje również nad rozbudową infrastruktury ładowania, której brak jest nadal postrzegany jako duża bariera dla masowego przyjęcia się samochodów zasilanych bateriami.

Dzięki dotychczasowym wysiłkom i partnerstwu z BP oraz czołowymi europejskimi firmami energetycznymi Enel i Iberdrola, Volkswagen zamierza do 2025 roku uruchomić w Europie około 18 000 publicznych punktów szybkiego ładowania.

Oznacza to pięciokrotne zwiększenie istniejącej sieci szybkiego ładowania, Volkswagen powiedział, dodając, że zainwestuje 400 milionów euro w tę inicjatywę.

W Ameryce Północnej, Volkswagen celuje w 3.500 punktów szybkiego ładowania do końca 2021 roku poprzez swoją jednostkę Electrify America, podczas gdy w Chinach, największym na świecie rynku samochodowym, grupa dąży do 17.000 do 2025 roku.

W Chinach, gdzie Volkswagen w zeszłym roku nabył 26,5% udziałów producenta baterii Guoxuan High-tech Co Ltd, producent samochodów zamierza sprzedawać ponad 2 miliony pojazdów elektrycznych rocznie do końca dekady.

Przechodząc do projektowania, Volkswagen ujawnił plany posiadania nowego zunifikowanego pryzmatycznego ogniwa baterii od 2023 r., które będzie wspierać cięcia kosztów generowane przez wyższy poziom własnej produkcji ogniw i może mieć wpływ na swoich obecnych dostawców.

Producenci pojazdów elektrycznych, w tym Tesla, używają cylindrycznych ogniw akumulatorowych, które przypominają baterie do latarek i są stosunkowo niedrogie i łatwe w produkcji.

Ogniwa pryzmatyczne, które przypominają cienką książkę w twardej oprawie, są umieszczone w prostokątnej metalowej obudowie i są droższe. Kolejną alternatywą są ogniwa typu Pouch, które są cieńsze i lżejsze, przypominają elastyczną metalową kopertę pocztową.

„Średnio, obniżymy koszt systemów baterii do poziomu znacznie poniżej 100 euro (119 dolarów) za kilowatogodzinę”, powiedział Schmall. „Dzięki temu e-mobilność stanie się wreszcie przystępna cenowo i będzie dominującą technologią napędową”.

Koszt ogniw baterii używanych w pojazdach elektrycznych spadł do średnio 110 dolarów za kilowatogodzinę, Benchmark Mineral Intelligence powiedział tutaj w grudniu.

(1 dolar = 0,8387 euro)

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: