NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rakiety uderzyły w iracką bazę wojskową goszczącą amerykańskich kontrahentów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W bazie stacjonują amerykańscy wykonawcy pracujący nad irackim programem budowy myśliwców F-16.

Iraqi forces patrolling the town of Tarmiyah, near Balad air base, in a picture taken before the attack on the base.  AFP

Co najmniej siedem rakiet uderzyło w poniedziałek w iracką wojskową bazę lotniczą, w której przebywają amerykańscy kontrahenci w Balad, na północ od Bagdadu.

Nie odnotowano żadnych ofiar śmiertelnych, poinformowali iraccy urzędnicy bezpieczeństwa.

Irackie wojsko powiedziało, że dwie dodatkowe rakiety spadły poza bazą lotniczą Balad, 80 kilometrów od stolicy, i spowodowały uszkodzenia domu.

Żadna grupa nie przyznała się do ataku, ale uzbrojone grupy, które według niektórych irackich urzędników są wspierane przez Iran, twierdziły, że podobne incydenty miały miejsce w przeszłości.

Atak został zgłoszony o godzinie 23:00 czasu lokalnego przez Sabreen News, internetowy serwis informacyjny sympatyzujący z irańskimi bojówkami wspieranymi przez Iran.

Irackie siły bezpieczeństwa zamieściły później na oficjalnym koncie zdjęcia pobliskiego domu, który został uszkodzony przez jedną z rakiet.

Wykonawcy amerykańscy

W bazie lotniczej w Balad pracują kontrahenci amerykańskiej firmy obronnej Sallyport Global.

Pomagają oni irackim siłom powietrznym w ramach długoterminowego kontraktu na obsługę techniczną irackiej floty 36 myśliwców F-16.

Nie powstrzymało to jednak wspieranych przez Iran bojówek, które są rzekomo powiązane z irackim rządem, przed atakami na bazę.

Milicje wspierane przez Iran są częścią Sił Mobilizacji Ludowej (PMF), organizacji parasolowej grup. Niektóre z nich zostały stworzone do walki z ISIS, podczas gdy inne powstały w Iranie w latach 80. i atakowały siły amerykańskie i brytyjskie po inwazji na Irak w 2003 roku.

Niektóre grupy PMF są powiązane z irackimi partiami politycznymi i cieszą się pewnym stopniem ochrony w Iraku; wszystkie otrzymują rządowe pensje.

Jednak polityczne kontrowersje, jakie wzbudza to w grupach powiązanych z Iranem, doprowadziły do powstania nowych szyickich milicji, które atakują siły koalicji.

Wielu analityków, w tym Michael Knights, z którym The National przeprowadził wywiad w styczniu, uważa, że nowe grupy, takie jak Ashab Ahl Kahf, są po prostu przykrywkami dla oficjalnych grup PMF wspieranych przez Iran.

W wyniku sporadycznych ataków w Balad, amerykańscy kontrahenci byli ewakuowani przy kilku okazjach podczas podwyższonego napięcia.

Miało to miejsce m.in. po zabójstwie irańskiego generała dywizji Qassema Sulejmaniego, dowódcy Quds Force Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej, w wyniku ataku amerykańskiego drona na międzynarodowe lotnisko w Bagdadzie w styczniu 2020 roku.

Ataki na Balad mogą utrudnić USA i Irakowi utrzymanie samolotów w gotowości bojowej – to znaczący cios dla rodzących się sił powietrznych Iraku.

Irackie F-16 kosztowały rząd co najmniej 4 miliardy dolarów, wliczając w to koszty utrzymania, obsługi naziemnej i szkolenia pilotów.

Mówiąc o rosnącej rywalizacji między USA i Iranem w Iraku, niewymieniony z nazwiska iracki urzędnik powiedział w styczniu The National: „Niestety, przywództwo w Bagdadzie dało wszelkie przyzwolenie na to, by Teheran i Waszyngton robiły w kraju, co im się podoba”.

Atak w Erbilu

Najnowszy atak w Balad przypomina inny atak rakietowy na amerykański obiekt wojskowy, obok międzynarodowego lotniska w Erbilu, w Regionie Kurdystanu w Iraku, 15 lutego.

W ataku zginął wykonawca pracujący z siłami USA, a ośmiu wykonawców i jeden członek amerykańskiej służby zostało rannych.

Amerykańscy urzędnicy obwiniają wspierane przez Iran bojówki o regularne ataki rakietowe na amerykańskie obiekty w Iraku, w tym w pobliżu ambasady w Bagdadzie.

Sprzymierzone z Iranem grupy paramilitarne zażądały, aby wszystkie obce wojska – w tym siły amerykańskie, których w Iraku jest około 2500 – opuściły kraj, nazywając ich obecność „okupacją”.

W Iraku wciąż stacjonuje koalicja pod wodzą USA, której zadaniem jest walka z bojownikami ISIS, a także misja pod wodzą NATO, która szkoli irackie siły bezpieczeństwa.

http://www.thenationalnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: