NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Premier Morawiecki oczekuje przeprosin od Polakow!Polacy przeproscie Pana Premiera !!!Oto odpowiedzi internautow

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

Pan Premier Morawiecki rzada przeprosin od Polakow !!!!!!

Kancelaria Premiera / Facebook

16.3.2021

Odpowiedzi internautow  na Facebook:

*Bredzenie – opozycja krytykowała fakt budowy i utrzymania szpitali, które nie działają. W Kielcach dwa dni po hucznym otwarciu ze szpitala tymczasowego wywożono sprzęt i łóżka. Nie przyjmuje on chorych do tej pory, nie miałby tam kto pracować, ale wciąż pochłania mnóstwo pieniędzy – milion złotych miesięcznie. Czy to ma sens?

*

Jedyną jednostką, która powinna przeprosić jesteście wy! ‼️‼️‼️‼️
‼️Za niszczenie gospodarki
‼️Za niszczenie zdrowia Polaków przez zabieranie im dostępu do szpitali i lekarzy
‼️Za kłamanie i śmianie się prosto w twarz nam Polakom
‼️Za zabieranie miejsc pracy uczciwym przedsiębiorcom
ZA TO ŻE JESTEŚCIE CH*****‼️‼️
***** *** TYLE W TEMACIE p. Kłamczuszku
*
7 szpitali tymczasowych jest zamkniętych a przekształcanie dalej normalne i wstrzymujecię operacje. Tworzycie np 25 dodatkowych łóżek covidowych ale przez kwarantannę później szpital ma zablokowane 200 bo wjazd na odział covid idzie tą samą drogą komunikacyjna. Polecam znaleźć wypowiedź profesora Kuny z radia zet bo jedyny ma jaja j mówi jak to wygląda naprawdę.
*
TO WY POWINNIŚCIE POLAKÓW PRZEPROSIĆ I PODAĆ SIĘ DO DYMISJI!! I TO JAK NAJSZYBCIEJ !!! przez te wasze rządy nie operuje się chorych na raka,wydaliście wyrok śmierci na ludzi!! to wy powinniście PRZEPROSIĆ !!! te zamykanie otwieranie gospodarki przez was doprowadza ludzi do ruiny,zniszczyliście wszysto co można było i wy macie czelność mówić,że ktoś inny ma was przeprosić?!! WSTYDI HAŃBA

Szpitale tymczasowe to marnowanie pieniędzy Polaków skoro szpitale stacjonarne ich nie dostają. Te pieniądze powinny do szpitali dla obywateli a nie dla szpitali które zaopatrują pisowskie firmy pisowskich radnych. Te pieniądze się nam należą. Oddajcie je szpitalom które ratują nasze życie.

 

A ja sądzę, że przepraszam tu nie wystarczy dla tych ludzi którym odwołano planowane zabiegi i operacje ratujące ich życie i zdrowie! Cóż za hipokryzja!!!

Heh japierd. Co to za bezmózg tworzy artykuły? Miliony naszych pieniędzy wsadzil w te niby tymczasowe szpitale w walce z niby pandemią niby rządzą niby jest ok niby wirus był w odwrocie co to za niby karbret ma być? Na inne choroby ludzie są wyrzucani z szpitali mają umierać bo pacjenci z tą koronkę muszą poleżeć by propaganda trwała. Dziwne ze tyle polityków już miało niby tego wirusa i każdy wychodził bez szwanku i wtedy mają gdy im to na rękę nie chcą przed kamerami się pokazywać. Po prostu jedna wielka farsa.

Wy się przestańcie zajmować debilną opozycją a zacznijcie leczyć ludzi..otwòrzcie poradnie i pozwòlcie lekarzom leczyć Covid w pierwszyn etapie choroby, kiedy jest w pełni wyleczalny…lekarze znają na to leki a wy nie pozwalacie leczyć i zamykacie ich w przychodniach…wydłużacie proces leczenia aż pacjent w stanie agonalnym trafia pod respirator a wtedy już za pòźno.
Przestańcie ogłupiać ludzi bo ludzie już dostrzegają waszą manipulację i całą tą waszą obłudną inżynierię społeczną
To już jest szczyt waszej hipokryzji, żeby w ten sposób obisywac aktualny obraz polskich szpitali i służby zdrowia!! Doprowadziliście do faktu, gdzie prościej jest umrzeć, niż podjąć leczenie lub diagnostykę, bo ludzie czekając w desperacji po rok lub dwa odsyłani są do domu, bo szpitale nie przyjmują i zamykają się! Wszyscy wychodzą jak Zabłocki na mydle. No ale już mnie nic nie zdziwi, bo akurat do mydła możecie zacząć się przyzwyczajać, przyda wam się w kiciu, pamiętajcie tak jak ruchac..e naród polski, tak naród polski wyru..a was!
Działaja tak ze w Kielcach stoi pusty a poszlo 16mln na budowe i miesiecznie idzie 1.2mln na utrzymanie. Skącz kłamać pinokio. W Wrocławiu kosztował 75mln i nie przyjął ani jednego pacjenta!

Mateusz Morawiecki heretyk 21 wieku. Wczoraj uczestniczyłem w bardzo podniosłym wydarzeniu i niestety smutnym…pogrzebie 28 letniego mojego kolegi. Jak mi wiadomo służby działały opieszale. Ogólny strach przed pójściem do szpitala i rażące zaniedbania służby zdrowia były główną przyczyną śmierci. Nie bójcie się…wasze czyny zostaną zapisane na czarnej karcie historii.

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: