NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Oczekiwania inflacyjne w Wielkiej Brytanii wzrastają do najwyższego poziomu od 2008 roku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bank Anglii zbierze się w czwartek, aby ustalić politykę monetarną

A view of London from the south bank of the River Thames. Prices of the 10-year breakeven rate, highlighting the difference between conventional UK government bonds and inflation-linked bonds, soared to the highest level since 2008 as investors look to hedge against rising inflation. AFP
Widok na Londyn z południowego brzegu Tamizy. Ceny 10-letniej stopy breakeven, podkreślającej różnicę między konwencjonalnymi brytyjskimi obligacjami rządowymi a obligacjami powiązanymi z inflacją, wzrosły do najwyższego poziomu od 2008 roku, ponieważ inwestorzy szukają zabezpieczenia przed rosnącą inflacją. AFP

 

Rynkowe oczekiwania inflacyjne w Wielkiej Brytanii wzrosły do najwyższego poziomu od ponad dekady.

Tak zwana 10-letnia stopa breakeven wzrosła o 3 punkty bazowe do 3,48 procent, co jest najwyższym odczytem od 2008 roku. Wskaźnik ten, który opiera się na różnicy między konwencjonalną rentownością obligacji a rentownością obligacji powiązanych z inflacją, wzrósł do tej pory w tym roku o prawie 50 punktów bazowych.

Ponowna wycena ma miejsce przed spotkaniem Banku Anglii, który w czwartek ustala politykę. Jest to następstwem rekordowego popytu na 10-letnie obligacje rządowe powiązane z inflacją w zeszłym tygodniu, co świadczy o tym, że inwestorzy starają się zabezpieczyć swoje portfele przed perspektywą wzrostu cen konsumpcyjnych.

„Sentyment sprawia, że stopy breakeven są wyższe” – powiedział Bob Stoutjesdijk, zarządzający funduszami w Robeco Institutional Asset Management w Rotterdamie, dodając, że stopy breakeven, choć „przesadzone na poziomie fundamentalnym”, mogą dalej rosnąć wraz z ponownym ożywieniem gospodarki.

Rynki finansowe na całym świecie sygnalizowały, że inflacja może powrócić po miesiącach ultra luźnej polityki monetarnej. Wielka Brytania znalazła się w czołówce światowych wyprzedaży obligacji, napędzanych tempem wprowadzania brytyjskich szczepionek i niedawnym jastrzębim stanowiskiem Banku Anglii.

Podczas gdy stopa inflacji konsumenckiej w Wielkiej Brytanii utrzymuje się od 18 miesięcy poniżej rocznego celu banku na poziomie 2 procent, ekonomiści spodziewają się, że w tym roku przyspieszy ona do poziomu nieco poniżej tego celu. To podnosi możliwość, że urzędnicy banku centralnego mogą zdecydować się na zacieśnienie polityki monetarnej.

Główny ekonomista BoE, Andy Haldane, powiedział w zeszłym miesiącu, że widzi ryzyko, iż inflacja w Wielkiej Brytanii przyspieszy bardziej niż się oczekuje, ostrzegając innych bankierów centralnych przed zbytnim rozluźnieniem w kwestii okiełznania wzrostu cen konsumpcyjnych.

Wielka Brytania ma najwyższy wskaźnik rentowności wśród krajów Grupy Siedmiu, z porównywalnym wskaźnikiem amerykańskim niższym o ponad punkt procentowy i wynoszącym około 2,25 procent.

https://www.thenationalnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: