NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
STOWARZYSZENIE "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI" TYMCZASOWY FORMULARZ KONTAKTOWY
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nokia zlikwiduje do 10,000 miejsc pracy w ciągu najbliższych dwóch lat

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

STOCKHOLM (Reuters) – Nokia we wtorek ogłosiła plany redukcji do 10.000 miejsc pracy w ciągu dwóch lat, aby ograniczyć koszty i zainwestować więcej w możliwości badawcze, jak fińska grupa telekomunikacyjna stara się wzmocnić swoje wyzwanie dla szwedzkiego Ericssona i chińskiego Huawei.

My Finland, my Nokia | Nokia
Widok na siedzibę fińskiej firmy telekomunikacyjnej Nokia w Espoo, Finlandia, 16 marca 2021 r. Lehtikuva/Heikki Saukkomaa via REUTERS
Po objęciu najwyższego stanowiska w zeszłym roku, dyrektor generalny Pekka Lundmark wprowadził zmiany, aby otrząsnąć się z błędów produktowych popełnionych przez poprzedni zarząd firmy, które zaszkodziły jej ambicjom 5G i pociągnęły za sobą akcje.

W październiku ogłosił nową strategię, w ramach której Nokia będzie miała cztery grupy biznesowe i powiedział, że firma „zrobi wszystko, co trzeba”, aby przejąć inicjatywę w 5G, ponieważ liczy na przejęcie udziałów od Huawei.

Lundmark ma przedstawić swoją długoterminową strategię, omówić plany działania i ustalić cele finansowe podczas dnia rynków kapitałowych firmy w czwartek.

Firma podała w oświadczeniu, że spodziewa się około 600 mln euro (715 mln dolarów) do 700 mln euro kosztów restrukturyzacji i powiązanych opłat do 2023 roku.

„Decyzje, które mogą mieć potencjalny wpływ na naszych pracowników, nigdy nie są traktowane lekko” – powiedział Lundmark w oświadczeniu. „Moim priorytetem jest zapewnienie, że wszyscy dotknięci tym problemem otrzymają wsparcie w trakcie tego procesu”.

Nokia zatrudnia obecnie 90 000 pracowników, a po przejęciu Alcatel-Lucent w 2016 r. dokonała redukcji tysięcy miejsc pracy.

Oczekuje, że obecna restrukturyzacja obniży jej bazę kosztową o około 600 milionów euro do końca 2023 roku. Połowa oszczędności ma zostać zrealizowana w 2021 roku.

„Te plany są globalne i prawdopodobnie będą miały wpływ na większość krajów” – powiedział przedstawiciel Nokii. „W Europie dopiero poinformowaliśmy lokalne rady zakładowe i oczekujemy, że procesy konsultacji rozpoczną się wkrótce, tam gdzie ma to zastosowanie”.

Z obecnej restrukturyzacji wyłączona została Francja, gdzie Nokia zlikwidowała w zeszłym roku ponad tysiąc miejsc pracy.

Program oszczędnościowy jest większy niż się spodziewano, ale co ciekawe, nie spowoduje on w rzeczywistości obniżenia kosztów, powiedział Sami Sarkamies, analityk z Nordea.

 

„Firma przenosi punkt ciężkości z kosztów ogólnych na badania i rozwój, co ma zaowocować wzrostem i lepszymi marżami w przyszłości” – powiedział.

Nokia planuje zwiększyć inwestycje w badania i rozwój oraz przyszłe możliwości, w tym 5G, chmurę i infrastrukturę cyfrową.

Pod rządami poprzednika Lundmarka, Nokia obniżyła prognozy zysków i wstrzymała wypłatę dywidendy, po tym jak błędy w produktach obniżyły jej wartość rynkową o ponad jedną piątą.

W lutym Nokia prognozowała, że w 2021 roku przychody spadną do 20,6-21,8 mld euro (25-26 mld dolarów) z 21,9 mld euro w 2020 roku.

Podczas gdy zarówno Nokia, jak i Ericsson zdobywają coraz więcej klientów, ponieważ kolejni operatorzy telekomunikacyjni zaczynają wdrażać sieci 5G, szwedzka firma zyskała przewagę częściowo dzięki wygranym kontraktom na radia 5G w Chinach.

Nokia nie zdobyła żadnego kontraktu na urządzenia radiowe 5G w Chinach, a ponadto przegrała z Samsung Electronics w sprawie części kontraktu na dostawę sprzętu 5G dla Verizon.

Akcje Nokii spadły nieznacznie w porannym handlu.

(1 USD = 0,8389 euro)
*** Przetłumacz z Tłumaczem DeepL (wersja darmowa). ***

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: