NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Koronawirus powodując „kryzys na szczycie kryzysu” dla zdrowia psychicznego dzieci

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sektor brytyjski miał trudności z zaspokojeniem popytu jeszcze przed pandemią

The amount of time spent on mobile devices has spiked following lockdown. Getty
Ilość czasu spędzanego na urządzeniach mobilnych wzrosła po zamknięciu budynku. Getty

Koronawirus jest pogłębienie kryzysu w Wielkiej Brytanii w sektorze zdrowia psychicznego dzieci, jak to zmaga się z rosnącym zapotrzebowaniem, eksperci powiedzieli.

Usługi psychiatryczne dla młodych ludzi były już pod napięciem pre-pandemii z powodu cięć rządowych i niedoboru wyszkolonego personelu pielęgniarskiego, brytyjski parlamentarny komitet edukacyjny usłyszał we wtorek.

Przemawiając do posłów, dr Bernadka Dubicka, przewodnicząca wydziału dzieci i młodzieży Royal College of Psychiatrists, opisała sytuację jako „kryzys na szczycie kryzysu”.

Raporty w listopadzie 2020 r. wykazały zapotrzebowanie na usługi w zakresie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży wzrosła o jedną piątą rok do roku do najwyższego poziomu, dr Dubicka powiedział.

„W odniesieniu do tego, co widzimy na miejscu, w listopadzie, benchmarking zgłaszane największe w historii zapotrzebowanie na dzieci młodzieży usług zdrowia psychicznego i usług specjalistycznych, i to było w górę 20 procent w roku poprzednim,” powiedziała.

„Istnieje ogromne zapotrzebowanie i mamy wzrost częstości występowania, a na dodatek mieliśmy problemy z rekrutacją pracowników przed pandemią”.

Badanie National Health Service w lipcu wykazało, że problemy ze snem u dzieci wzrosły ponad dwukrotnie w stosunku do roku wcześniej. Samotność wzrosła o 63 procent, a samookaleczanie się o 27 procent.

Liczby te są najlepszymi dostępnymi danymi na temat wpływu zamknięcia na młodych ludzi, powiedziała dr Dubicka.

„Jedną z rzeczy, o które apelowaliśmy, jest zobowiązanie rządu do regularnych badań chorobowych, abyśmy wiedzieli, że możemy dokładnie określić, co dzieje się z naszymi dziećmi i młodzieżą” – powiedziała.

Catherine Roche, szefowa organizacji charytatywnej Place2Be, powiedziała, że wzrost „poziomu potrzeb” był niepokojący.

„Słyszymy po tym, jak wróciliśmy z pierwszego zamknięcia we wrześniu o poważniejszych problemach w szkołach średnich, więc te krajowe statystyki odgrywają się na miejscu”.

Komitet usłyszał, że historie informacyjne zwiększają niepokój wśród młodych ludzi, którzy obawiają się, że nie są w stanie nadrobić zaległości w pracy szkolnej po miesiącach poza klasą.

Frazy takie jak „stracone pokolenie” i „dogonić” są szkodliwe, powiedział dr Alex George, brytyjski ambasador zdrowia psychicznego młodzieży.

„W rzeczywistości miałem to echo w wiadomościach w całych mediach społecznościowych z wieloma obawami ze strony młodych ludzi, którzy pytają: 'Czy jestem częścią tego straconego pokolenia i co to oznacza dla naszej przyszłości?”

http://www.thenationalnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: