NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Korea Północna ostrzega USA przed „wywołaniem smrodu”

1.00 avg. rating (45% score) - 1 vote

Kim Yo Jong, siostra Kim Dzong Una, wydaje ostrzeżenie podczas wizyty Blinkena w Korei Południowej i Japonii

1.2212490-1159113290

Seul: Siostra przywódcy Korei Północnej Kim Yo Jonga skrytykowała trwające w Korei Południowej ćwiczenia wojskowe i ostrzegła nową administrację USA przed „wywoływaniem smrodu”, jeśli chce ona pokoju – podały we wtorek państwowe wiadomości.

Oświadczenie pojawia się na dzień przed tym, jak najwyższy amerykański dyplomata i szef obrony mają przybyć do Seulu na pierwsze rozmowy z południowokoreańskimi odpowiednikami.

„Korzystamy z tej okazji, aby ostrzec nową administrację USA, która usilnie stara się wydzielać zapach prochu na naszej ziemi” – powiedział Kim w oświadczeniu przekazanym przez państwową agencję prasową KCNA. „Jeśli chce ona spać w pokoju przez nadchodzące cztery lata, lepiej niech powstrzyma się od wywoływania smrodu już na pierwszym kroku”.

Sekretarz stanu USA Antony Blinken i sekretarz obrony Lloyd Austin podróżują w tym tygodniu po Azji na rozmowy dotyczące polityki zagranicznej i bezpieczeństwa z sojusznikami w Japonii i Korei Południowej, wśród innych przystanków.

Czas komentarzy Kima wydaje się być zaprojektowany tak, aby zapewnić, że Korea Północna będzie na szczycie agendy Blinkena i Austina, kiedy wylądują w Seulu, powiedział Ramon Pacheco Pardo, ekspert ds. Korei w King’s College London.

„Do tej pory dyskusja skupiała się na The Quad, radzeniu sobie z Chinami i przeglądem polityki wobec Korei Północnej” – powiedział. „Teraz oświadczenie Kima będzie centralnym punktem dyskusji”. Korea Północna do tej pory odrzuciła błagania ze strony Stanów Zjednoczonych, aby zaangażować się w dialog, Biały Dom powiedział w poniedziałek, jako chłód w stosunkach, który rozpoczął się za czasów ówczesnego prezydenta Donalda Trumpa, przedłużył się do prezydentury Joe Bidena.

Przywódca Kim Dzong Un odbył trzy głośne spotkania na szczycie z Trumpem i wymienił serię listów, ale uzbrojone w broń jądrową państwo zakończyło rozmowy i powiedziało, że nie będzie się dalej angażować, chyba że Stany Zjednoczone porzucą swoją wrogą politykę.

Nie było natychmiastowej odpowiedzi ze strony Białego Domu i Departamentu Stanu, ani rządu Korei Południowej. Zespół Bidena prowadzi przegląd polityki wobec Korei Północnej, który ma zakończyć się w najbliższych tygodniach.

'WAR DRILLS' Południowokoreańskie i amerykańskie wojska rozpoczęły w zeszłym tygodniu wspólne wiosenne ćwiczenia wojskowe, które ograniczały się do symulacji komputerowych ze względu na ryzyko koronawirusa, a także trwające wysiłki na rzecz zaangażowania w sprawy Północy.

„Ćwiczenia wojenne i wrogość nigdy nie mogą iść w parze z dialogiem i współpracą” – powiedziała Kim Yo Jong, która stała się głośną krytyką Seulu w państwowych mediach.

Wyśmiewała Koreę Południową za „uciekanie się do skurczonych gier wojennych, teraz, gdy znaleźli się w impasie kryzysu politycznego, gospodarczego i epidemii”. Zaangażowanie międzykoreańskie, które poprawiło się w 2018 roku i do którego dąży Korea Południowa, „nie przyjdzie znowu łatwo”, a Korea Północna będzie obserwować, czy dojdzie do dalszych prowokacji – powiedziała.

Korea Północna rozważy wycofanie się z międzykoreańskiego porozumienia wojskowego mającego na celu zmniejszenie napięć wzdłuż ich wspólnej granicy, a także przeanalizuje, czy rozwiązać kilka organizacji mających na celu współpracę z Południem, powiedział Kim.

Oświadczenie Kim Yo Jongs, tak kolorowe jak to jest, jest ogólnie spójne z przeszłymi oświadczeniami Korei Północnej wyrażającymi frustrację z powodu rozbieżności między słowami a czynami, powiedziała Jenny Town, dyrektor 38 North, amerykańskiej strony internetowej, która śledzi Koreę Północną.

„Jak pomimo istniejących porozumień, pozytywne działania, zwłaszcza w zakresie agendy międzykoreańskiej, były zbyt rzadkie, podczas gdy działania, które wzmacniają 'stare' wrogie relacje utrzymują się” – powiedziała.

https://www.reuters.com/video/watch/idPRxh?now=true

 

1.00 avg. rating (45% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: