NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Izrael zaktualizował swoje plany uderzenia w Iran, ale muszą one zostać bardziej zaktualizowane. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 izraelski minister obrony Benny Gantz powiedział wczoraj amerykańskiej telewizji, że Izrael obecnie aktualizuje swoje plany uderzenia w irański program nuklearny i jest skłonny działać niezależnie, jeśli Stany Zjednoczone nie chcą się przyłączyć.

Irański minister obrony Amir Khatami w niedzielę natychmiast odpowiedział na ogień. Powiedział, że irańska armia zrówna z ziemią Tel Awiw i Hajfę, jeśli Izrael zrobi coś „z desperacji”.

Ambasador Rosji w Izraelu już wcześniej wyraził stanowisko Rosji w tej sprawie, kiedy powiedział, że problemem na Bliskim Wschodzie jest Izrael, a nie Iran ”.

Ambasador Rosji w Izraelu Anatolij Wiktorow skrytykował państwo Izrael, nazywając państwo żydowskie jednym z głównych problemów na Bliskim Wschodzie. W wywiadzie dla Jerusalem Post Viktorov powiedział, że „problem na Bliskim Wschodzie nie leży w działalności Iranu”, ale w „nieprzestrzeganiu” przez Izrael międzynarodowych rezolucji w sprawie konfliktu arabsko-izraelskiego.

W ubiegły weekend izraelski minister obrony Gantz bez ogródek powiedział dziennikarzowi amerykańskiej telewizji, że „jeśli świat powstrzyma ich [Iran] wcześniej, będzie znacznie lepiej. Ale jeśli nie, musimy działać niezależnie i bronić się ”.

„Irańskie ambicje nuklearne muszą zostać powstrzymane… Musimy się bronić” – powiedział Gantz.

Irańczycy nie wahali się wyjaśnić swojego stanowiska:

„Czasami syjonistyczny reżim [Izrael] w rozpaczy wysuwa poważne roszczenia do Islamskiej Republiki Iranu, rzekomo jej grożąc” – powiedział Khatami, cytowany w Times of Israel w irańskich mediach państwowych.

„Musi wiedzieć, że jeśli cokolwiek zrobi, zrównamy z ziemią Tel Awiw i Hajfę” – dodał, zgodnie z angielskim tłumaczeniem. Khatami wystąpił na ceremonii wojskowej.

Zadeklarował również, że Iran ma całą władzę potrzebną do „utrzymania stabilności w kraju” i powiedział, że Republika Islamska może uderzyć na Izrael także poprzez „grupy oporu”, co niewątpliwie odnosi się do libańskiego Hezbollahu i grup bojowych walczących w Syrii.

 Od czasu do czasu, gdy w Iranie zabraknie żywności lub pojawią się inne problemy typowe dla wszystkich rewolucjonistów (niewypłacalność, niedobór, dewastacja itd.), Lokalni przywódcy wychodzą do mediów i rozpoczynają słynną piosenka ze słowami „Uderzyłem tam, uderzyłem tutaj”. Nie ma sensu za każdym razem komentować tych autorów piosenek, jednak skoro sytuacja na Bliskim Wschodzie nasila się, powiedzenie kilku słów nie zaszkodzi.

Po pierwsze, wypowiedź pana Wiktorowa, który rozkłada palce i określa priorytet problemów na Bliskim Wschodzie, nie jest zbyt jasny. Czy ktoś widział, jak ambasador Izraela w Federacji Rosyjskiej przyszedł do gazety Izwiestia i zaczął wyjaśniać, jak Moskwa musi robić interesy, na przykład w Buriacji lub w Tuwie? Nikt takiej rady nie udzielił – problemy w stosunkach między Moskwą a Buriatami są sprawą wewnętrzną Federacji Rosyjskiej, a relacje między Federacją Rosyjską a Mińskiem to na przykład sprawa Moskwy i Mińska, nie ma tu Izraela. Podobnie relacje z Palestyńczykami są wewnętrzną kwestią Izraela, zapomniano o opinii Kremla, a także o Iranie.

Viktorov naciska na niektóre międzynarodowe rezolucje, ponieważ międzynarodowe rezolucje domagają się powrotu Krymu na Ukrainę i opuszczenia Donbasu, ale nikt nie spieszy się z wykonaniem tych rezolucji. I nagle postanowienia nabrały tak wielkiej siły. Jednak są to jakieś podwójne standardy.

Drugi punkt to wzajemna obietnica Iranu, że zniszczy Hajfę. Uderzenie prewencyjne na irańskie obiekty jądrowe to oczywiście otwarta bezpośrednia agresja, pogwałcenie międzynarodowych norm i tak dalej. Problem w tym, że irański reżim widzi rację bytu swojego istnienia w zniszczeniu Izraela, a sprawa nie ogranicza się do propagandy, ale istnieje konkretne wsparcie dla terrorystów, którzy wczoraj, jak przewidywaliśmy, zwolnili w Arabii Saudyjskiej:

Cała wina Arabii Saudyjskiej polegała na tym, że papież spotkał się z niewłaściwym ajatollahem, poszedł negocjować z szyitami w Iraku, a nie w Teheranie. I w ten sposób Teheran wyraził swoje niezadowolenie. Jest to typowe zachowanie oprogramowania ransomware i terrorystów. Ale jeśli terroryści również mają bombę atomową, Papież natychmiast galopuje do nich, ryzykując atak nuklearny na Watykan.

Oczywiście w takiej sytuacji Izrael nie ma innego wyjścia, jak tylko podjąć środki zapobiegawcze. Oczywiście Iran jakoś zareaguje na te środki – to jego święte prawo. Ale jeśli Izrael uderzy na irańskie obiekty wojskowe, wtedy Iran musi zrobić to samo – to znaczy strzelać do izraelskich baz wojskowych, taki jest sens wojny. Zamiast tego Iran otwarcie deklaruje, że jego celem będą pokojowe miasta i jest gotowy zniszczyć miliony ludzi za jednym zamachem.

Taka akcja to nic innego jak zbrodnia wojenna, za którą po wojnie zostaje powieszona. Ale ponieważ mułłowie są teraz poza zasięgiem Izraelczyków, a Izrael nie ma składanej latającej szubienicy, Izrael musi teraz ponownie rozważyć swoje plany uderzenia wyprzedzającego. To znaczy osadzić go tak, aby mułłowie udali się do lepszego świata z 300% gwarancją, a wraz z nimi – wszyscy ewentualni następcy, którzy mogą mieć dostęp do niepotrzebnego guzika.

Ponieważ mułłowie nie mieszkają na szczycie reaktora, wysyłając innych do pracy, gęsto zaludnione obszary Iranu powinny oczywiście znaleźć się na liście priorytetowych celów Izraela. Ale co możesz zrobić. A Izrael nie ma się czego wstydzić – musi otwarcie mówić o swoich planach, żeby każdy Irańczyk, który umie trzymać łom, siekierę czy łopatę, znał perspektywę. A potem, kiedy każdy Irańczyk wie o perspektywie spalenia w piecu atomowym, fig wie po co – możliwe, że Irańczycy podniosą siekiery i jakoś samodzielnie przeprowadzą mułłów, a potem sprawa irańskiej program nuklearny zostanie zamknięty przy minimalnych stratach dla Iranu, jako państwa.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: