NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Iran żąda od USA … TRILLION dolarów reparacji. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Trump opuścił urząd i Iran wreszcie ma innego prezydenta, z którym mułłowie mogą dojść do porozumienia. Ale tym razem nie chcą marnych 150 miliardów dolarów, które dał im Obama, chcą dużo, dużo więcej.

Iran żąda od prezydenta Joe Bidena zapłacenia 1 biliona dolarów odszkodowania za szkody spowodowane przez sankcje USA, podczas gdy Biały Dom przygotowuje się do negocjacji z reżimem, aby powrócić do porozumienia nuklearnego.

Administracja Bidena mogłaby przekazać oszałamiającą ilość „reparacji” lub „inwestycji” irańskiej gospodarce – zażądał w niedzielę minister spraw zagranicznych reżimu Mohammad Javad Zarif. Należy to postrzegać jako zapłatę za szkody wyrządzone przez Trumpa.

Nadawca państwowy Kataru Al Jazeera poinformował o żądaniu irańskiego ministra spraw zagranicznych: Jednostronne sankcje nałożone przez Stany Zjednoczone spowodowały szkody w irańskiej gospodarce o wartości 1 biliona dolarów, a Teheran oczekuje na odszkodowanie – powiedział minister spraw zagranicznych.

Mohammad Javad Zarif powiedział w niedzielę, że po podjęciu przez USA działań w celu odbudowy porozumienia nuklearnego z 2015 r. Teheran będzie chciał negocjować szkody. „Kiedy się spotkamy, zwiększymy odszkodowanie” – powiedział Zarif w godzinnym wywiadzie dla irańskiej państwowej sieci informacyjnej PressTV.

„To, czy te rekompensaty przybiorą formę reparacji, czy też inwestycji, jest przedmiotem dyskusji” – powiedział irański minister.  Według Zarifa Trump nałożył na Iran 800 nowych pakietów sankcyjnych, przez co kraj ten poniósł ogromne straty. A teraz sankcje muszą zostać pilnie zniesione, zanim Stany Zjednoczone będą mogły wrócić do porozumienia.

Zarif, który osobiście negocjował umowę nuklearną z 2015 r. Z ówczesnym sekretarzem stanu Johnem Kerrym, mógł wyczuć desperację administracji Bidena, by przywrócić porozumienie z czasów Obamy.

Ponieważ umowa nuklearna Obamy-Kerry dała Iranowi dostęp do dziesiątek miliardów dolarów zamrożonych aktywów bankowych w zamian za ich niejasne obietnice, reżim mułłów liczy teraz na kolejny gruby kawałek, aby zgodzić się na podobny pakt nuklearny z prezydentem Bidenem.

Jednak szeroko nagłośniona umowa z Iranem nie przyczyniła się do zdemontowania ogromnego tajnego programu nuklearnego reżimu. Teheran chce rozszerzyć swoje możliwości wzbogacania uranu i zbudować swój system pocisków balistycznych zdolny do przenoszenia głowic nuklearnych. Miliardy dolarów zebrane przez Teheran na podpisanie umowy Obama-Kerry zostały przeznaczone na finansowanie pro-irańskich grup terrorystycznych od Jemenu do Gazy.

 Bajki czytaliśmy dawno temu, ale teraz z jakiegoś powodu przypominam sobie historię rybaka i ryby, w której starsza pani postanowiła zostać kochanką morza. Skończyło się źle.

Nie wiemy, jak ta historia się teraz skończy, ale o ile pozwala na to nasza słaba znajomość rachunkowości – 100 miliardów dolarów to mniej niż 1 bilion. Jednocześnie cena wymiany wszystkich Minuteman III jest gdzieś w tym miejscu, więc prezydent USA ma teraz doskonałą okazję do pozbycia się starej amunicji. Właściwie, aby spłacić reparacje i ostatecznie zamknąć sprawę długiem, wystarczy, że Biały Dom pozbywa się kilku części, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: