NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7314 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Apel Putina do obywateli UE...
Wyszczepią dzieci na Covid? Wiceminister Kraska mówi o grupie wiekowej 10-15 lat..
Polska wstrzymała oddech. Jest NAGRANIE momentu eksplozji w Smoleńsku!
Bójka w Kaufland. Kobieta dostała w twarz za zwrócenie uwagi na brak maseczki?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Haski Sąd Karny rozpatruje skargę dotyczącą naruszenia Kodeksu Norymberskiego przez.. ☀Autor Gabi☀

5.50 avg. rating (64% score) - 2 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Haski Sąd Karny rozpatruje skargę dotyczącą naruszenia Kodeksu Norymberskiego przez rząd izraelski i firmę Pfizer

Jak dobrze wiadomo, Izrael szczepi masy szczepionką mRNA firmy Pfizer od 19 grudnia 2020 r. Powtarzaj je co 6 miesięcy. Każdy, kto nie jest zaszczepiony i odmawia szczepienia, jest zgłaszany lokalnym władzom i rodzajem „reedukacji”. W zamian Izrael najwyraźniej zgodził się przekazać dane firmie Pfizer.

Dyrektor generalny Pfizera, Albert Bourla, wywołał spore poruszenie wywiadzie dla NBC :

„Uważam, że Izrael stał się w tej chwili laboratorium świata, ponieważ w tym stanie właśnie używają naszej szczepionki i szczepią bardzo dużą część swojej populacji, abyśmy mogli badać zarówno wskaźniki ekonomiczne, jak i zdrowotne”.

Czasami eksperymenty medyczne na ludziach są konieczne i uzasadnione, jeśli uczestnicy są świadomi wszystkich możliwych okoliczności i rozważań oraz jeśli dobrowolnie wyrażą zgodę. Tak się nie stało w Izraelu. Za pomocą „zielonych paszportów” i naklejek rząd praktycznie grozi ukaraniem każdego, kto odmówi wzięcia udziału w eksperymencie „laboratoryjnym” dla ogromnej firmy farmaceutycznej z bardzo problematycznym bilansem .

Prawnicy Ruth Makhachovsky i Arie Suchowolski złożyli skargę do Trybunału w Hadze za naruszenie Kodeksu Norymberskiego przez rząd izraelski i inne strony, poinformował Israel News .

Organizacja „People of Truth” dał Trybunałem w Hadze skargę izraelskiego rządu, ze względu na ponad Pfizer wykonuje nielegalnych doświadczeniach z obywatelami Izraela.

Pierwszą zasadą Kodeksu Norymberskiego jest chęć i zgoda osoby na leczenie i udział w eksperymencie. Jednostka powinna mieć możliwość korzystania z wolności wyboru bez użycia władzy, oszustwa, oszustwa, groźby, nagabywania lub jakiejkolwiek innej formy przywiązania lub przymusu. Kiedy szefowie Ministerstwa Zdrowia i premier wprowadzili szczepionkę w Izraelu i zaczęli szczepić mieszkańców Izraela, nie było powiedziane, że to faktycznie eksperyment medyczny.

Izraelski premier podpisał umowę z Pfizer, że będzie otrzymywać miliony dawek szczepionki. Uzgodniono, że firma farmaceutyczna przekaże wszelkie poufne informacje medyczne, które zostały przekazane z Izraela bez uprzedniej wiedzy zaszczepionych. Do tego czasu treść umowy, która dotyczy większości mieszkańców Państwa Izrael, nie była podawana do wiadomości publicznej.

Dlatego iw związku z tym żądają, aby:

  • Natychmiast przerwij eksperyment medyczny i podawanie szczepionek izraelskiej opinii publicznej.
  • Wezwać rząd do przejścia wszystkich procesów legislacyjnych, które nie naruszają opisanej powyżej zasady wyrażania zgody na leczenie, odmawiania statusu prawnego w Izraelu i demokracji izraelskiej, w tym unikania konieczności posiadania paszportu zdrowia oraz podania nazwisk osób niezaszczepione władze lokalne lub inny właściwy prawodawca.
  • Podejmij najsurowsze środki przeciwko jakiemukolwiek podmiotowi publicznemu, komercyjnemu lub prawa pracy, który narusza stanowe prawo pracy lub inne kwestie niezbędne do zapobiegania przymusowi lub stosowaniu szczepionek, a także dyskryminacji tych, którzy zdecydują się korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań medycznych Odebrane.
  • Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że kopia tego dokumentu zostanie również przesłana mediom na całym świecie z powodu naruszenia Kodeksu Norymberskiego. Dotyczy wszystkich krajów wolnego świata.
  • Na koniec należy zauważyć, że w Radzie Europy w dniu 27 i 21 stycznia została niedawno przyjęta rezolucja nakazująca wszystkim władzom, aby nie wywierały na ludzi żadnej presji ani nie prosiły ich o przyjęcie szczepionki na COVID…. Zatem to, co jest dobre dla rozwiniętych krajów europejskich, jest z pewnością dobre również dla Izraela, a równowaga jest oczywista ”.

Prawnik Ruth Makhachovsky powiedział I Israel News :

„Eksperyment, który Pfizer przeprowadza w państwie Izrael, został przeprowadzony z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, który jest częścią międzynarodowego prawa karnego i podlega jurysdykcji sądu w Hadze. Teraz czekamy na decyzję ”.

Link do skargi złożonej w Hadze .

przez Uncut News

5.50 avg. rating (64% score) - 2 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: