NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Funt libański spada do 15.000 w stosunku do dolara, protesty trwają

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Demonstranci wychodzą na ulice od początku marca, gdy funt spada

Funt libański spadł we wtorek do historycznie niskiego poziomu, osiągając 15 000 za dolara.
Setki ludzi nadal ustawiały prowizoryczne blokady dróg w proteście przeciwko rosnącym cenom i pogarszającym się warunkom życia.
Oficjalnie powiązana z dolarem amerykańskim na poziomie 1.507,5, waluta traci na wartości od października ubiegłego roku. W ciągu niespełna miesiąca jej wartość spadła o kolejne 50 procent.

Christophe Khalil, dwudziestokilkuletni student uniwersytetu, maszerował w sobotę w centrum Bejrutu po tym, jak kurs liry wynosił 12.000 za dolara.

„Jeśli tak dalej pójdzie, nie będzie mnie już stać na edukację” – powiedział. „Walczymy tylko o to, by mieć przyszłość w tym kraju”.

Inflacja zniweczyła siłę nabywczą osób wynagradzanych w funtach libańskich, spychając ponad połowę populacji poniżej granicy ubóstwa, według danych ONZ.

Płaca minimalna w wysokości 675 tys. funtów była przed kryzysem równa 450 dolarom. Teraz jest warta mniej niż 50 dolarów.

Uratowanie libańskiej gospodarki wymaga drastycznych reform, których domagają się międzynarodowi pożyczkodawcy i państwa-darczyńcy, a których przywódcy kraju nie podjęli w ciągu półtora roku.

Obejmują one audyt kryminalistyczny banku centralnego i przegląd sektora elektryczności, który kosztuje Libańczyków ponad 1 miliard dolarów rocznie w kraju, w którym codziennie dochodzi do przerw w dostawie prądu.

Naukowiec Kamal Hamdan, który kieruje Instytutem Konsultacji i Badań w Bejrucie, powiedział, że nic nie powstrzyma liry przed dalszym spadkiem.

Gospodarka usługowa Libanu opiera się na imporcie podstawowych towarów, takich jak paliwo, pszenica i lekarstwa, za które płaci się w dolarach.

„Ze względu na te wady strukturalne, nie ma pułapu dla pogorszenia funta libańskiego” – powiedział.

Protestujący oskarżają libańskich polityków, którzy rządzili krajem przez ostatnie 30 lat, o powszechną korupcję i złe zarządzanie, które doprowadziło do kryzysu.

Demonstrant Michel Labaki powiedział, że niektórzy ludzie wahali się dołączyć do protestów ze względu na pandemię koronawirusa, a inni wciąż popierali przywódców politycznych, którzy rzucili kraj na kolana.

„Ludzie są nadal zaślepieni swoimi przywódcami politycznymi, pomimo ich porażek, ale musimy się zjednoczyć i ponownie wyjść na ulice” – powiedział student uniwersytetu, trzymając w ręku libańską flagę.

Spory między partiami politycznymi wstrzymały tworzenie rządu na prawie osiem miesięcy po tym, jak premier Hassan Diab podał się do dymisji po śmiertelnym wybuchu w porcie w Bejrucie w sierpniu ubiegłego roku.

Wybuch zabił ponad 200 osób, ranił około 6,5 tys. i zniszczył dużą część stolicy. Śledztwo w sprawie jego przyczyn nie przyniosło jeszcze żadnych rezultatów.

Politykom nie udaje się osiągnąć kompromisu w sprawie podziału tek ministerialnych, co blokuje tworzenie rządu w czasie poważnego kryzysu.

https://www.thenationalnews.com/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: