NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Fragmenty Biblii: Izraelscy archeolodzy ogłaszają największe odkrycie od czasów zwojów znad Morza Martwego

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Israel Antiquities Authority twierdzi, że znalezisko jest jednym z najbardziej znaczących od lat 50.

 

Izraelscy archeolodzy powiedzieli we wtorek, że odkryli fragmenty biblijnego zwoju pochodzącego sprzed około 2 tys. lat.

Opisali znalezisko jako jedno z najbardziej znaczących od czasów zwojów znad Morza Martwego.

„Po raz pierwszy od około 60 lat, wykopaliska archeologiczne odkryły fragmenty biblijnego zwoju”, powiedział Israel Antiquities Authority.

Po wieloletnich wykopaliskach w jaskiniach i klifach na pustyni na wschód od Jerozolimy, władze powiedziały, że odkryły również skrytkę rzadkich monet, szkielet dziecka sprzed sześciu mileniów i kosz, który określiły jako najstarszy znaleziony na świecie, datowany na ponad 10.000 lat.

Znaleziska są wynikiem badania około 80 kilometrów klifów w jałowym obszarze obejmującym południowy Izrael i okupowany Zachodni Brzeg.

Używając dronów, sprzętu do wspinaczki górskiej i sprzętu do zjazdów po linie, izraelscy archeolodzy przeszukiwali jaskinie, które według nich były używane przez Żydów zbuntowanych przeciwko Rzymianom podczas nieudanej rewolty Bar Kochby w II wieku.

Fragmenty zwoju zawierają fragmenty napisane po grecku z Księgi Dwunastu Proroków Mniejszych, części Biblii Hebrajskiej, podało IAA.

W jednym z fragmentów z księgi Zachariasza czytamy: „To są rzeczy, które macie czynić: Mówcie prawdę jeden drugiemu, oddajcie prawdziwą i doskonałą sprawiedliwość w waszych bramach”.

Chociaż większość tekstu jest w języku greckim, imię Boga pojawia się w starożytnym hebrajskim piśmie, IAA powiedział.

Izraelskie wykopaliska archeologiczne na okupowanym terytorium palestyńskim są przedmiotem sporów, ale palestyńskie Ministerstwo Turystyki i Starożytności nie odpowiedziało na prośby o komentarz.

IAA współpracowało przy projekcie z wojskowym oddziałem odpowiedzialnym za sprawy cywilne na terytoriach palestyńskich, Cogat.

Rzeczniczka prasowa Yoli Shwartz powiedziała, że jest to jedno z najbardziej znaczących odkryć biblijnego tekstu od czasów Zwojów znad Morza Martwego.

Czym są Zwoje znad Morza Martwego?
Zwoje znad Morza Martwego zawierają pozostałości około 900 manuskryptów znalezionych między 1947 a połową lat 60-tych w jaskiniach Qumran, nad Morzem Martwym na Zachodnim Brzegu. Są one jednymi z najwcześniejszych odkrytych tekstów biblijnych.

Dyrektor IAA Israel Hasson powiedział, że badania rozpoczęły się w odpowiedzi na szabrowników, którzy wślizgnęli się do jaskiń.

Nazwał znaleziska „sygnałem ostrzegawczym” do poświęcenia większych środków na kontynuację projektu, który zbadał tylko około połowy wszystkich klifów na pustyni.

„Musimy zapewnić, że odzyskamy wszystkie dane, które jeszcze nie zostały odkryte w jaskiniach, zanim zrobią to rabusie” – powiedział Hasson.

 

https://www.thenationalnews.com/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Fragmenty Biblii: Izraelscy archeolodzy ogłaszają największe odkrycie od czasów zwojów znad Morza Martwego

  1. Po co to komuś kto, morduje, zabija, kłamie, bluźni, niszczy, nienawidzi innych. Po co. Oddajcie to komuś kto oddaje cześć Bogu, pragnie jego mądrości, miłosierdzia, sprawiedliwości, prawdomówności… Wam się to na nic nie przyda… Wy i tak idziecie w innym kierunku i wierzycie w przeciwieństwa boskie.
    Jak patrzę na was, to znaleźisko jest dla was nic nie warte, bezwartościowe.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: