NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Bitcoin spada po weekendowym rekordowym poziomie, a Indie rozważają wprowadzenie zakazu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TOKYO/LONDYN/NEW YORK (Reuters) – Bitcoin spadł w poniedziałek, spadając z rekordowego poziomu powyżej 60.000 dolarów w weekend, jak inwestorzy przetrawili potencjalny zakaz Indii na kryptowaluty.

 

Kryptowaluta osiągnęła rekordowy poziom 61 781,83 dolarów w sobotę po tym, jak prezydent USA Joe Biden podpisał się pod stymulacją fiskalną o wartości 1,9 biliona dolarów i nakazał przyspieszenie szczepień.

Ponieważ niektórzy inwestorzy postrzegają bitcoina jako zabezpieczenie przed inflacją, analitycy uważają, że wzrostowi bitcoina pomogły perspektywy gwałtownego ożywienia gospodarczego.

W popołudniowym handlu, bitcoin spadł o 5,3% do 55.865 dolarów,

Starszy urzędnik państwowy powiedział Reutersowi w nocy, że Indie, trzecia co do wielkości gospodarka Azji, przygotowuje projekt ustawy, która uzna posiadanie, emisję, wydobycie, handel i przekazywanie aktywów kryptowalutowych za przestępstwo.

Projekt ustawy był zgodny z indyjską agendą rządową ze stycznia, która wezwała do zakazania prywatnych walut wirtualnych, takich jak bitcoin, jednocześnie budując ramy dla własnej oficjalnej waluty cyfrowej.

„Odnowione zainteresowanie indyjskiego rządu zakazem kryptowalut doprowadziło do początkowego spadku z zakresu 60 000 USD w dół do 56 000 USD” – powiedział John Wu, prezes AVA Labs, platformy open-source do tworzenia aplikacji finansowych wykorzystujących technologię blockchain.

W Indiach, pomimo rządowych gróźb zakazu, wolumeny transakcji pęcznieją, a 8 milionów inwestorów posiada obecnie 100 miliardów rupii (1,4 miliarda dolarów) w inwestycjach kryptowalutowych, zgodnie z szacunkami branży. Oficjalne dane nie są dostępne.

Największa na świecie wirtualna waluta osiągnęła w sobotę poziom 61 781,83 USD, wzrastając o ponad 40% od końca lutego, gdy inwestorzy odrzucili obawy o niebotycznie wysokie wyceny.

Pomimo poniedziałkowego spadku, wielu inwestorów uważa, że perspektywy dla ceny bitcoina pozostają pozytywne.

Seth Melamed, dyrektor operacyjny giełdy kryptowalutowej Liquid z siedzibą w Tokio, powiedział, że ustawodawstwo, jakie proponują Indie, nie będzie przeszkodą dla dalszych zysków bitcoina.

„Ponieważ jest on zdecentralizowany, rządowe zakazy lub akceptacja są w pewnym sensie nieistotne” – powiedział Melamed. „Kapitał znajdzie sposób”.

Bitcoin wzrósł o ponad 90% w tym roku, szeroko przewyższając tradycyjne klasy aktywów, napędzany przez objęcie kryptowalut przez firmy głównego nurtu i dużych inwestorów, w tym Tesla Inc i Bank of NY Mellon.

„Powodem, dla którego ciągły wzrost bitcoina jest takim zaskoczeniem dla tradycyjnego rynku finansowego, jest to, że patrzą na jego podstawy, podczas gdy powinni patrzeć na siły rynkowe napędzające jego przyjęcie” – powiedział Sergey Nazarov, współzałożyciel Chainlink, zdecentralizowanej sieci, która dostarcza dane do inteligentnych kontraktów na blockchainie.

„Bitcoin jest zaangażowany w tę samą dynamikę rynkową, co wszystkie pieniądze fiat, gdzie siły rynkowe określają jego wartość znacznie bardziej niż jakikolwiek rodzaj jasnych podstaw” – dodał.

Rekord Bitcoina w sobotę został pobity na słabych rynkach ze względu na weekend, z czynnikami technicznymi powiększającymi ruch w górę, powiedział Justin d’Anethan, kierownik sprzedaży w firmie Diginex w Hongkongu, zajmującej się aktywami cyfrowymi.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: