NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

UWAGA dla wszystkich miłośników biegania o poranku: w owadach pojawiły się nowe niebezpieczne gatunki! +18 ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W ciągu ostatniej dekady z całego świata napływały regularne doniesienia o pojawianiu się w pewnych rejonach owadów zupełnie nietypowych dla danego obszaru lub owadów niejako typowych, które nagle zaczęły się rozmnażać ze straszliwą siłą.

W wiadomościach pojawiły się informacje o Europie, Bliskim Wschodzie, Afryce, gdzie migrację małych stworzeń z Azji (najczęściej) można było jakoś prześledzić, ale na tym tle zupełnie paradoksalnie wyglądały Stany Zjednoczone, gdzie nawet z Ameryki Południowej problematyczne było dla owadów. dostać się tam. Jednak ze Stanów Zjednoczonych nieustannie napływają wiadomości o pojawieniu się jakichś olbrzymich os, gryzących pszczoły na pół lub o wzroście populacji rzadkich gatunków termitów i tak dalej.

Ostatnie dwie inwazje miały miejsce jesienią 2020 roku, kiedy nagle w parkach pojawiła się tzw. Ćma flanelowa – nieszkodliwy owad, którego gąsienice są bardzo toksyczne. Na zewnątrz gąsienica wygląda jak kotek – puszysta i bardzo piękna, ale jej dotknięcie kończy się pęcherzami, obrzękami, nudnościami, zapaleniem węzłów chłonnych i problemami z oddychaniem:

Drugą wiadomością są biedronki azjatyckie, które mają tendencję do wlatowania do pysków zwierząt. Tam przyklejają się do podniebienia, uwalniając określony klej, a przy pewnym ich stężeniu pies może nawet umrzeć:

Lekarze weterynarii mogą jedynie wydać ostrzeżenia, ale nie wiedzą, co się dzieje i skąd pochodzi zaraza. I właśnie ten fakt przeraża Amerykanów, którzy sami zaczęli zwracać uwagę na takie anomalie. A wczoraj jeden z nich pisze co następuje. 

Ten pan, który zapisał się do GLP, zajmuje się porannym joggingiem w swoim parku, ao tej porze roku często widzi takie gąsienice na krzakach i drzewach otaczających ścieżkę:

Wyglądają jak jedwabniki i zwisają z gałęzi na jakiejś pajęczynie. Podczas biegu dżentelmen gapił się i jedna z tych gąsienic prawie dostała się do jego ust – wisiała na pajęczynie na środku ścieżki na wysokości twarzy, a facet prawie ją wciągnął.

Po wyjściu z nieprzyjemnego szoku koleś pobiegł dalej i zaczął uważniej patrzeć na drogę. I był zdumiony, że na całej ścieżce, która ciągnęła się przez park kilometrami, wisiały nad nim gąsienice jak uliczne girlandy.

Nie zabrał ze sobą telefonu, zdjęcia z miejsca pojawią się dopiero w najbliższych dniach, ale zgodnie z jego opisem jest oczywisty fakt: jeśli wcześniej gąsienice wisiały ściśle na krawędziach toru, a ty nadal miałeś aby ich szukać, jest ich teraz dużo i wszystkie znajdują się NA TYM SAMYM WYSOKOŚCI, pośrodku toru – w taki sposób, że osoba o średnim wzroście wdycha gąsienicę do płuc.

Nie sposób uwierzyć w tak cudowną kombinację okoliczności – mówimy albo o pojawieniu się jakiegoś nowego gatunku, albo o interwencji „Marsjan”, którzy wymyślili nową inwazyjną infekcję dla ludzi. Możliwe też, że sama planeta podjęła walkę z ludźmi, stopniowo zamieniając niegroźne gatunki w broń biologiczną.

Ludzie mieszkający w ciepłych miejscach, po zapoznaniu się z tym przesłaniem, rzucili się teraz na spacer po sąsiednich parkach w poszukiwaniu podobnych anomalii. Uważamy, że będzie ich dużo i nie będą ograniczać się do terytorium Stanów Zjednoczonych – wraz z początkiem ciepłych dni te same wiadomości będą napływały z północnej Europy. Dlatego zwracamy uwagę naszych czytelników – uważajcie tej wiosny na wycieczki na łono natury i poranny jogging – wydaje się, że na świecie pojawiły się niezwykle inteligentne i najprawdopodobniej bardzo niebezpieczne gatunki inwazyjne.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “UWAGA dla wszystkich miłośników biegania o poranku: w owadach pojawiły się nowe niebezpieczne gatunki! +18 ☀Autor Gabi☀

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: