NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szykuje się nowa wojna między Armenią a Azerbejdżanem. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

10 listopada 2020 roku Armenia, Azerbejdżan i Rosja ogłosiły zaprzestanie działań wojennych w Górskim Karabachu, po czym wszyscy jakoś zapomnieli o tym konflikcie. A tymczasem, jak powiedzieliśmy jesienią my i wielu innych analityków, w rzeczywistości wszystko dopiero się zaczyna i Armenia wkrótce będzie musiała pożegnać się z resztą terytorium podarowanego przez ZSRR. Następnym obszarem walki jest Syunik, alias Zangezur:

W podręcznikach historii Armenii z geografią Syunik jest zarejestrowany jako integralna część Armenii, ponieważ był kiedyś częścią tak zwanej Wielkiej Armenii – starożytnego państwa, które istniało na Kaukazie w czasach Rzymu:

Jednak od tego czasu minęło dużo czasu i na przykład Włochy jakoś nie pretendują już do Galii i terytorium Turcji, a nowe państwo pojawiło się w miejscu królestwa Partów, dlatego nieco dziwne jest oparcie ich praw terytorialnych na zarysach map czasów Nerona.

W nowszej perspektywie historycznej kwestia własności Syunik / Zangezur pojawiła się dopiero w 1918 roku. W Rosji miała miejsce rewolucja, imperium zaczęło się rozpadać, w wyniku czego w Armenii wynurzył się niejaki Andranik Ozanyan – słynny rewolucyjny bombowiec, na który kiedyś ścigała cała policja Rosji i Turcji. Korzystając z dobrego momentu historycznego, Ozanyan zebrał wokół siebie bojowników i zaangażował się w czystki etniczne, mordując Tatarów i Azerbejdżanów w całych wioskach.

Tatarom Ozanyanowi udało się wymordować wszystkich, więc od tego czasu nie było ich w tym regionie, ale nie udało im się wymordować wszystkich Azerbejdżanów – z północy przybyli inni rewolucjoniści, którzy już masowo mordowali. Następnie Ozanyan wsiadł na narty i udał się na wygnanie, a 29 listopada 1920 r. Proklamowano władzę sowiecką w Armenii. Następnie jakiś AzRevCom radzieckiego Azerbejdżanu, deklarując zamiar zakończenia sporów terytorialnych, przedstawił Zangezura młodej radzieckiej Armenii.

Tak więc prawa Armenii do Syunik / Zangezur opierają się na mapach konturowych czasów królestwa Partów

i na podstawie decyzji niektórych AzRevCom:

Do niedawna kwestia Syunik / Zangezur należącego do Azerbajana nie była podnoszona, ale teraz się pojawia.

Zgodnie z umową z 10 listopada 2020 roku Armenia miała zapewnić Azerbejdżanowi korytarz transportowy do Nachiczewanu, o czym prezydent Azerbejdżanu Alijew przypomniał w zeszłym tygodniu podczas przemówienia na konferencji gospodarczej. Odkąd Syunik nazwał słowem Zangezur, ormiańskie MSZ było bardzo poruszone i oświadczyło, że prezydent Azerbejdżanu celowo podważa realizację trójstronnych oświadczeń z 9 listopada i 11 stycznia oraz że w trójstronnym oświadczeniu w ogóle nie wspomniano o korytarzu. 9 listopada.

Aliyev złożył nowe oświadczenie do tego oświadczenia ormiańskiego MSZ, który powiedział, że „Armenia chce utrudniać realizację korytarza Zangezur, ale im się to nie uda. Zmusimy ich. „

Oczywiście nie wiemy, w jaki sposób Ormianie będą zmuszeni pamiętać o korytarzu i jak szeroki będzie ten korytarz, ale jak poinformował wczoraj grecki City Times, turecki Boeing 737AEW & C turecki samolot wczesnego ostrzegania i kontroli o kryptonimie CENAH01 pojawił się w ten obszar  :

To właśnie od lotów tego samolotu rozpoczęły się przygotowania do operacji Azerbejdżanu w Karabachu. Ponadto, jak pisze grecki City Times, w Azerbejdżanie zapowiedziano mobilizację rezerwistów, a w kierunku Syunik / Zangezur ruch sił i środków rozpoczął się po stronie armeńskiej, azerbejdżańskiej i tureckiej. Jest więc oczywiste, że między Armenią a Azerbejdżanem zbliża się kolejna wojna, co jest bardzo mało prawdopodobne, aby Armenia zakończyła się zwycięstwem, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: