NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Prezes Ant Group odchodzi z firmy po nieudanym IPO, które spowodowało reorganizację

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

(Reuters) – Dyrektor generalny Ant Group w Chinach Simon Hu nieoczekiwanie zrezygnował z funkcji w ramach napędzanego przez regulacje przeglądu działalności giganta technologii finansowych, pierwszego odejścia najwyższego kierownictwa od czasu pierwszej oferty publicznej wartej 37 miliardów dolarów.

https://www.reuters.com/video/?videoId=OVE3S8SY3&jwsource=em

Hu, który został mianowany dyrektorem generalnym powiązanej z Alibaba Group Holding w 2019 roku, zostanie zastąpiony przez weterana firmy i prezesa wykonawczego Erica Jinga, Ant powiedział w piątek w oświadczeniu.

Odejście Hu z firmy następuje w momencie, gdy Ant pracuje nad planami przejścia do struktury holdingu finansowego w następstwie silnej presji regulacyjnej, aby poddać ją zasadom i wymogom kapitałowym podobnym do tych, które obowiązują banki.

Presja ta gwałtownie przerwała zeszłoroczną ofertę publiczną Ant, która byłaby największą na świecie.

Hu zrezygnował z powodów osobistych, Ant powiedział w oświadczeniu, nie rozwijając tematu.

„Po dokładnych dyskusjach zarządu, zdecydowaliśmy się uszanować osobistą prośbę Simona i w pełni go wspierać w jego nowej misji” – powiedział Jing w wewnętrznej notatce, której fragment widział Reuters.

Jing będzie nadal w swojej obecnej roli jako prezes, powiedział.

Notowane na giełdzie w USA akcje Alibaby, należącej do miliardera Jacka Ma, spadły w piątek w porannym handlu aż o 3,9%.

Odejście Hu jest pierwszą poważną zmianą w kierownictwie firmy od czasu rezygnacji z IPO. Był on jednym z kluczowych dyrektorów odpowiedzialnych za zarządzanie mega dual-listingiem firmy w Hong Kongu i Szanghaju.

PROBLEMY FINANSOWE

Biznesowe imperium Ma znalazło się w centrum zainteresowania po przemówieniu z 24 października, w którym ostro skrytykował chiński system regulacyjny.

Od tego czasu regulatorzy zaostrzyli kontrolę nad sektorem technologicznym w kraju, a Alibaba wzięła na siebie większość problemów. Regulator rozpoczął oficjalne dochodzenie antymonopolowe w sprawie Alibaby w grudniu.

Ma, który nie jest znany z unikania światła reflektorów, zniknął z oczu opinii publicznej na około trzy miesiące, wywołując gorączkowe spekulacje na temat miejsca jego pobytu. Pojawił się ponownie w styczniu w 50-sekundowym nagraniu wideo.

China's Ant Group CEO leaves after failed IPO prompts revamp
Simon Hu, prezes Ant Group, jest widoczny na gigantycznym ekranie, gdy wygłasza przemówienie na konferencji INCLUSION Fintech w Szanghaju, Chiny, 24 września 2020 roku. REUTERS/Cheng Leng

 

Oczekuje się, że finansowa struktura holdingowa Anta wpłynie na jego wycenę, ponieważ w poprzednich rundach pozyskiwania funduszy firma fintech była wyceniana jako firma technologiczna. Zazwyczaj wyceny firm technologicznych są znacznie wyższe niż firm finansowych.

Zmiana w zarządzie firmy następuje również kilka dni po tym, jak niektórzy pracownicy Ant wyrazili frustrację w mediach społecznościowych, że nie mogą sprzedać akcji firmy, które posiadają po tym, jak chińskie organy regulacyjne gwałtownie wstrzymały debiut rynkowy firmy.

Jing powiedział pracownikom Ant, że firma dokona przeglądu swoich programów motywacyjnych dla pracowników i wprowadzi pewne środki począwszy od kwietnia, aby pomóc w rozwiązaniu ich problemów finansowych, według dwóch osób, które widziały wiadomości.

Wejście na giełdę w listopadzie firmy Ant, której działalność obejmuje pożyczki konsumenckie i dystrybucję produktów ubezpieczeniowych, uczyniłoby niektórych pracowników firmy milionerami lub miliarderami.

Chociaż Ma wycofał się ze stanowisk korporacyjnych i rozmów o zarobkach, zachowuje znaczący wpływ na Alibabę i Ant oraz promuje je na całym świecie podczas wydarzeń biznesowych i politycznych.

Hu dołączył do Ant w 2005 roku i pracował na różnych stanowiskach w grupie, jak również w Alibaba, zgodnie z jego profilem LinkedIn.

Jing jest prezesem wykonawczym Ant od 2018 roku, a wcześniej zajmował różne stanowiska w firmie, w tym prezesa i dyrektora operacyjnego, zgodnie z jego profilem na stronie Banku Światowego. Dołączył do Alibaby w 2007 roku.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: