NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7314 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Apel Putina do obywateli UE...
Wyszczepią dzieci na Covid? Wiceminister Kraska mówi o grupie wiekowej 10-15 lat..
Polska wstrzymała oddech. Jest NAGRANIE momentu eksplozji w Smoleńsku!
Bójka w Kaufland. Kobieta dostała w twarz za zwrócenie uwagi na brak maseczki?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Pojawiają się sygnały nakazu szczepień przeciwko COVID” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

James Grundvig, reporter śledczy, współautor Vaxxter

Godzinę po inauguracji w Biden Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wydała aktualną aktualizację dla rządów i laboratoriów na całym świecie, zastępując swoje poprzednie instrukcje z 14 grudnia 2020 r. Ogłoszenie WHO dotyczyło progów cyklu stosowanych testów PCR zbyt wysokie i że „potrzebna jest ostrożna interpretacja słabo pozytywnych wyników”.

W komunikacie stwierdzono częściowo:

„Próg cyklu (Ct) potrzebny do wykrycia wirusa jest odwrotnie proporcjonalny do miana wirusa u pacjenta. Jeśli wyniki testu nie odpowiadają obrazowi klinicznemu, należy pobrać nową próbkę i ponownie przebadać przy użyciu tej samej lub innej technologii NAT. ”

Innymi słowy, niewłaściwie użyty i złośliwy test PCR, który dał dziesiątki tysięcy wyników fałszywie dodatnich, jest jedynie „pomocą w diagnozie” i powinien był być stosowany jako taki. Zgoda. Dlaczego więc WHO czekała dziesięć miesięcy po ogłoszeniu stanu zagrożenia pandemicznego z 11 marca 2020 r., Aby dokonać tej aktualizacji? Po co wstrzymywać tę rekomendację do czasu odejścia administracji Trumpa?

Być może nigdy nie otrzymamy ostatecznej odpowiedzi. Ale pięć tygodni po „ogłoszeniu informacyjnym” testu PCR WHO, liczba przypadków spadła o 77 procent . Jak magia, pandemia wyparowała w powietrze, gdy globalne agencje zdrowia oswoiły „przypadkowość” tam, gdzie zawsze istniała: w zawyżonych danych, a nie jako „ciała na ulicy”, jak ostrzegał dyrektor generalny WHO dr Tedros Adhanom Ghebreyesus przed ostatnią rok. Było to wydarzenie, które, nic dziwnego, nigdy nie doszło do skutku.

Oto kilka ważnych pytań do rozważenia:

 • Poza ciekawym momentem, jaki podstawowy cel miały spóźnione instrukcje WHO, obniżając liczbę przypadków w Europie, a zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych? A komu służyło to nowe orzeczenie?
 • Z pandemią zanikania, New York City zatrudnił cara odzyskiwania , Lorraine Grillo, w celu przywrócenia gospodarki. Dlaczego organy medialne Big Pharma nadal nasilają ataki na grupy świadome ryzyka związanego ze szczepieniami?
 • Dlaczego strażnicy mediów społecznościowych zakazali, ocenzurowali i usunęli z platformy analizę sceptyków, którzy kwestionują szczepionki COVID jako jedyne wyjście, kiedy wybuch epidemii wyraźnie się skończył i wydaje się, że odporność stadna została ustalona?

Nie można nakazać środków zaradczych

Widząc przez mgłę medycznej i naukowej dezinformacji i propagandy, 33 ekspertów ds. Zdrowia zastanawiało się nad niebezpieczeństwami szczepionek Moderna i Pfizer-BioNTech mRNA, które zostały rzucone na rynek, otrzymując pełną ochronę przed odpowiedzialnością jako „środek zaradczy”. Zgodnie z protokołami FDA (ang. Emergency Use Authorization, EUA), ustanowionymi przez wiele lat w ramach szeregu aktów kongresowych, eksperymentalne szczepionki COVID otrzymały pełną ochronę przed odpowiedzialnością, gdy „stan wyjątkowy w kraju” został ogłoszony 13 marca 2020 r.

Drugą stroną eksperymentowania ze środkiem zaradczym w Stanach Zjednoczonych jest to, że szczepionki COVID są dopuszczone tylko do użytku w nagłych wypadkach; nie są zatwierdzone przez FDA. Dlatego nie mogą być upoważnieni przez rząd na szczeblu federalnym lub stanowym.

Aby uzyskać licencję, FDA potrzebuje co najmniej czterech (4) miesięcy danych dotyczących szczepionek. To dałoby taki przegląd w połowie kwietnia.

Następnie pojawia się pytanie: czy zmniejszenie liczby przypadków, zgodnie z instrukcjami WHO dotyczącymi kontroli testów PCR, pozwoliło Big Pharma i CDC twierdzić, że szczepionki mRNA zadziałały w oswajaniu epidemii?

Jeśli zastrzyki zostaną zatwierdzone przez FDA dopiero tydzień lub dwa po przeanalizowaniu danych, czy administracja Bidena nałoży na wszystkie Amerykanów mandat na szczepionki eksperymentalne, bez możliwych zwolnień religijnych lub medycznych? Wydaje się to teraz logiczną drogą do przodu i wyjaśniałoby, dlaczego WHO ogłosiła poprawione zawiadomienie o teście PCR, kiedy to się stało.

Przypomnijmy, że wiosną 2020 r.prezydent Trump wstrzymał finansowanie WHO w wyniku zatajania przez organizację krytycznych informacji na temat epidemii, jej źródła i rozprzestrzeniania się z Wuhan w Chinach. Prezydent Joe Biden ogłosił 18 lutego na swoim pierwszym globalnym spotkaniu G7, że natychmiast przekaże 2 miliardy dolarów na program COVAX, którego współprzewodniczą Światowa Organizacja Zdrowia i GAVI, założony przez Billa Gatesa. Celem jest zaszczepienie 20% światowej populacji eksperymentalnymi szczepionkami COVID do końca 2021 roku.

27-minutowy film Ask the Experts , który został wyrzucony z YouTube, ale można go znaleźć w Rumble i UgeTube , prezentuje międzynarodowych ekspertów w dziedzinie medycyny, nauki, zdrowia i dziennikarstwa. Każdy mówca podzielił się swoimi spostrzeżeniami, opiniami i radami na temat eksperymentalnej technologii informacyjnego RNA (mRNA) w szczepionkach. Zauważyli, że wstrzyknięcia mRNA tak naprawdę nie są szczepionkami jako takimi, ale mieszanką „bioinżynierii terapii genowej” (dr Andy Wakefield) i „urządzeń medycznych” (dr David E. Martin) o korzeniach w nanotechnologii.

Chociaż eksperci zajęli się szczepionkami COVID z różnych punktów widzenia, pojawiło się kilka wspólnych tematów:

 • Nie jest bezpieczny, nieskuteczny
 • Brak pandemii; COVID to największe oszustwo na świecie
 • Poważne skutki uboczne, w tym anafilaksja, autoimmunizacja, bezpłodność, śmierć
 • Niewystarczające dane; brak długoterminowych danych dotyczących bezpieczeństwa
 • Zbyt wiele fałszywych alarmów; niewłaściwe użycie testów PCR

Jednak jednym z największych wniosków z filmu jest cenzura. Eksperci wiedzą, że ludziom nie wolno kwestionować nauki, dyskutować o niesprawdzonej technologii ani dyskutować o niebezpieczeństwach szczepionek w Internecie lub publicznie. Stwarza to niebezpieczny precedens ślepego powierzania nauki i medycyny pojedynczemu, wyższemu, scentralizowanemu autorytetowi. I wychodzi z MFW i Światowego Forum Ekonomicznego playbook w Wielkiej reset .

Zapytaj ekspertów

Eksperci uznają, że zakazywanie wolności słowa zagraża prawu człowieka do „świadomej zgody”, które zostało zdeptane przez kłamstwa i propagandę. W jednym przypadku lokalny lekarz przyłapał witrynę internetową COVID stanu Nowy Jork, fałszywie twierdząc,  że szczepionki COVID są zatwierdzone i zostały poddane tym samym „rygorystycznym testom innych szczepionek” przez FDA. Było to oczywiste kłamstwo, a ponieważ naruszyli prawo federalne, stan Nowy Jork szybko wycofał roszczenie.

Czy zatem ludzie powinni ufać rządom i ich agencjom, że będą dokładnie rozpowszechniać dane o wirusie, „mutantach”, metodach testowania i szczepionkach, podczas gdy ich agenci atakują dobrze poinformowane pytania, obawy i argumenty dotyczące ich propagandy?

Oto fragmenty trzech artykułów „Zapytaj ekspertów”.

Dr Johan Denis, Belgia

„Nie ma ratownictwa medycznego… Pod względem szkodliwości i zdolności przenoszenia się jest porównywalna z grypą sezonową. Odrzucam skrajnie nieproporcjonalne środki podjęte przez nasze rządy… Wszystkie zaaranżowane, aby wzbudzić w panach strach na tyle, by przyjąć szczepionkę. Nie mamy pojęcia, jakie będą ich długoterminowe skutki… Może to zmienić twoje DNA. Jest to nieodwracalne i nie do naprawienia dla wszystkich przyszłych pokoleń ”.

Dr Carrie Madej, DO, Stany Zjednoczone

„Nie ma światowej pandemii wirusa… Testy PCR nie powinny być wykorzystywane do diagnozowania… Szpitale zyskały zachęty finansowe [do zwiększenia liczby przypadków]… Szczepionka jest syntetyczna dla ludzkiego organizmu, podobnie jak technologia nanolipidowa wprowadzana ludziom wyścig… To jest wezwanie alarmowe do świata ”.

Dr. Sherri Tenpenny, DO, Stany Zjednoczone 

„… Nieneutralizujące przeciwciała mogą prowadzić do czegoś, co nazywa się ADE – wzmocnienia zależnego od przeciwciał. Pozwala to wirusowi na replikację wewnątrz komórki, co pogarsza infekcję. mRNA ze szczepionek można transkrybować do białek wewnątrz komórki. Białko to można następnie włączyć do DNA gospodarza w procesie zwanym transfekcją … To umieszcza fragment wirusa w DNA i przekształca komórkę ”.

Wszystkie wdrożone aktywa szczepionek

14 lutego BBC opublikowało przebojowy artykuł w Ask the Experts: „Covid-19: Jak zareagował panel ochotników, gdy pokazaliśmy im film przeciwko szczepieniom ?” Napisane przez Mariannę Spring, która twierdzi, że jest „specjalistą od dezinformacji”. Ten „tytuł” wydaje się bardziej pasować do kogoś, kto pracowałby dla „Ministerstwa Prawdy” opisanego w dystopijnej książce George’a Orwella z 1984 r., Niż dziennikarza pracującego dla BBC.

Wiosna otworzyła:

„Aktywiści w mediach społecznościowych atakują ludzi, którzy obawiają się szczepionek. W eksperymencie BBC Panorama pokazało panel pierwszy wideo wypełniony kłamstwami, aby zobaczyć, jak wpłynęło to na ich gotowość do wstrzyknięcia ”.

Niewłaściwa ironia.

Wiosna nie wspomniała, że Big Pharma kupił i zapłacił za MSM, taki jak BBC. I to właśnie MSM, takie jak BBC, przez ostatni rok bez przerwy zaszczepiało w społeczeństwie strach.

Wiosna zagrzechotała:

„Niektórzy twierdzą, wbrew dowodom, że szczepionki Covid-19 są niebezpieczne, że mogą zmienić ludzkie DNA – a nawet że pandemia w jakiś sposób nie jest prawdziwa”.

Autor nie wyjaśnia, że szczepionki mRNA są „dopuszczone do użytku w nagłych wypadkach” i nie zostały zatwierdzone ani przez amerykańską FDA, ani brytyjską służbę zdrowia NHS. Ponadto bagatelizuje 929 zgonów i prawie 16 000 zdarzeń niepożądanych, które zgłoszono VAERS w ciągu pierwszych kilku miesięcy podawania eksperymentalnych szczepionek.

Podczas gdy Spring i jej podobni specjaliści od ataków za zgłoszenie poważnych obaw dotyczących globalnego eksperymentu ze szczepionkami, największy fan cyfrowego kagańca, dyrektor generalny Facebooka Mark Zuckerberg, został w zeszłym tygodniu uznany za dwulicowego hipokrytę, gdy wyciekła taśma audio wyprodukowana przez Project Veritas , pokazał mu, że kwestionuje bezpieczeństwo szczepionki COVID.

Mark Zuckerberg, dyrektor generalny Facebooka

„Ale chcę się tylko upewnić, że podzielę się pewną ostrożnością dotyczącą tej [szczepionki], ponieważ po prostu nie znamy długoterminowych skutków ubocznych zasadniczo modyfikowania ludzkiego DNA i RNA… zasadniczo zdolność do wytwarzania tych przeciwciał i czy to powoduje inne mutacje lub inne zagrożenia w dalszym ciągu … ”

Ponownie, ironią losu jest to, że Spring obwinia „boom w mediach społecznościowych” za histerię antyszczepionkową, nie ujawniając jednocześnie, że Fundacja Billa i Melindy Gatesów dofinansowała BBC 51 milionów dolarów od 2010 roku. część pensji pani Spring? Dlaczego nie ujawniła wyraźnych konfliktów interesów z BBC opłacanymi przez fundację popierającą szczepionki, która ma globalistyczny program?

Nie wystarczy, że WHO tak późno zmieniła protokoły PCR. Albo że zrobiło to, aby obniżyć liczbę przypadków, tak aby Moderna i Pfizer mogły twierdzić, że ich eksperymentalne zdjęcia z powodzeniem ograniczyły pandemię. Albo że FDA przeanalizowała i przekręciła dane dotyczące szczepionek, aby przyspieszyć proces zatwierdzania. Albo, że gdy FDA w pełni udzieli licencji na ten eksperymentalny „środek zaradczy”, drzwi staną i rządowi federalnemu zostaną otwarte, aby wydać mandat na szczepionki mRNA dla wszystkich Amerykanów.

Nie, media głównego nurtu będą nadal zatrudniać psy atakujące, a platformy mediów społecznościowych nadal będą Policjantami Myśli, miażdżącymi sprzeciw, aby stłumić obawy i wątpliwości dotyczące tych strzałów.

Ameryka wkrótce przekroczy Rubikon na szczepionkach mRNA. Nadchodzi chwila Juliusza Cezara i punkt bez powrotu. Eliminacja sprzeciwu i kamuflażu problemów zdrowotnych i zgonów to tylko kilka pociągnięć piórem.

przetlumaczono przez translator Google
https://vaxxter.com/the-signals-for-covid-vaccine-mandates-emerge/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “„Pojawiają się sygnały nakazu szczepień przeciwko COVID” ☀Autor Gabi☀

 1. OBWIESZCZENIE PREZESA RADY MINISTRÓW z dnia 12 marca 2021 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

  to już nie jest stan epidemii tylko

  ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 11 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

  zasłanianie us i nosa sobie przedłużają co (ok. 2 tyg), dziwne.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: