NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USA i sojusznicy obiecują przywrócić demokrację w Myanmarze w obliczu narastającej przemocy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Demonstranci stoją na ulicy podczas protestów przeciwko zamachowi stanu w Rangunie

(Reuters) – Przywódcy Stanów Zjednoczonych i sojusznicy Indii, Australii i Japonii przyrzekli w piątek, że będą współpracować w celu przywrócenia demokracji w Myanmar, gdzie przemoc nasiliła się, gdy przywódcy zamachu stanu próbują przerwać szeroki ruch protestów i nieposłuszeństwa obywatelskiego.

W Myanmarze siły bezpieczeństwa kontynuowały tłumienie sprzeciwu wobec przejęcia władzy przez armię 1 lutego. W co najmniej jednym przypadku zmuszono pacjentów do opuszczenia szpitala.

Dzień po tym, jak 12 osób zostało zabitych w jednym z najkrwawszych dni od zamachu stanu, była potęga kolonialna Wielka Brytania ostrzegła swoich obywateli, aby opuścili kraj, mówiąc, że „napięcie polityczne i niepokoje są powszechne od czasu przejęcia władzy przez wojsko, a poziom przemocy rośnie”.

Pucz w Myanmarze, gdzie wojsko ma bliskie związki z Chinami, jest ważnym wczesnym testem dla nowego prezydenta USA Joe Bidena.

Jego administracja zaznaczyła piątkowe wirtualne spotkanie z przywódcami Indii, Japonii i Australii, pierwszy oficjalny szczyt przywódców grupy znanej jako Quad, jako część impulsu do zademonstrowania odnowionego zaangażowania USA w bezpieczeństwo regionalne.

„Jako wieloletni zwolennicy Myanmaru i jego narodu, podkreślamy pilną potrzebę przywrócenia demokracji i priorytet wzmocnienia demokratycznej odporności”, powiedzieli czterej przywódcy w oświadczeniu wydanym przez Biały Dom.

Ponad 70 protestujących zostało zabitych w południowo-wschodniej Azji od czasu przejęcia władzy przez wojsko, jak powiedziała grupa adwokacka Stowarzyszenia Pomocy Więźniom Politycznym (AAPP).

W piątek odbyły się uroczystości upamiętniające niektórych z nich, w tym jednego mężczyznę, którego rodzina powiedziała, że jego ciało zostało zabrane przez siły bezpieczeństwa i nie zostało zwrócone.

Rzecznik junty nie odebrał telefonu od Reutersa z prośbą o komentarz.

Korea Południowa powiedziała w piątek, że z powodu przemocy zawiesi wymianę obronną i ponownie rozważy pomoc rozwojową dla Myanmaru. Kreml powiedział, że Rosja, która ma bliskie związki z armią Myanmaru, jest zaniepokojona narastającą przemocą i „analizuje”, czy zawiesić współpracę wojskowo-techniczną.

„Oceniamy sytuację jako alarmującą i jesteśmy zaniepokojeni napływającymi stamtąd informacjami o rosnącej liczbie ofiar wśród ludności cywilnej” – powiedział rzecznik Kremla Dmitrij Peskow, cytowany przez agencję prasową TASS.

W Rangunie, największym mieście Birmy, i kilku innych miastach odbyły się w piątek protesty – wynika ze zdjęć zamieszczonych w mediach społecznościowych przez świadków i organizacje informacyjne. Wiele z nich zostało rozpędzonych przez siły bezpieczeństwa.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Polski poinformowało, że aresztowano polskiego dziennikarza, który jest drugim zagranicznym reporterem zatrzymanym w tym kraju. Japoński dziennikarz został na krótko zatrzymany podczas relacjonowania protestu.

Policja i uzbrojeni żołnierze wkroczyli do szpitala ogólnego w Hakha, w zachodnim stanie Chin, zmuszając wszystkich 30 pacjentów do opuszczenia szpitala i eksmitując personel z mieszkań na miejscu, powiedział lokalny aktywista Salai Lian.

VIGIL

Żołnierze okupują szpitale i uniwersytety w całym Myanmarze, próbując zdławić ruch obywatelskiego nieposłuszeństwa, który rozpoczął się od pracowników rządowych, takich jak lekarze i nauczyciele, ale rozszerzył się na strajk generalny, który sparaliżował wiele sektorów gospodarki.

Wieczorem wielkie tłumy zebrały się na wieczornych czuwaniach. W Rangunie, stolicy handlowej, zapalono świece w kształcie salutu z trzech palców, symbolu ruchu, podczas gdy mnisi w szafranowych strojach zebrali się przed pagodą w północnym regionie Sagaing.

Kraj pogrążony jest w kryzysie od czasu, gdy w zeszłym miesiącu armia obaliła wybrany przez Aung San Suu Kyi rząd, zatrzymała ją i ustanowiła rządzącą juntę złożoną z generałów.

Rzecznik junty generał brygady Zaw Min Tun powiedział w czwartek, że Suu Kyi przyjęła nielegalne płatności, dodając zarzuty korupcyjne do serii bardziej drobnych oskarżeń przeciwko niej, takich jak nielegalny import sześciu radiotelefonów walkie-talkie.

„To oskarżenie to najbardziej zabawny żart” – powiedział w piątek w mediach społecznościowych prawnik Suu Kyi, Khin Maung Zaw. „Ona może mieć inne słabości, ale nie ma słabości w zasadach moralnych”.

Śledczy ONZ ds. praw człowieka Thomas Andrews w piątek odrzucił jako „absurdalne” komentarze wysokiego urzędnika Myanmaru, że władze zachowują „najwyższą powściągliwość”. Zwracając się do Rady Praw Człowieka U.N. w Genewie, wezwał do zjednoczonego podejścia, aby „pozbawić juntę poczucia bezkarności”.

(Reporting by Reuters staff; Writing by Ed Davies, Raju Gopalakrishnan, and Poppy McPherson; Editing by Lincoln Feast, Clarence Fernandez, Catherine Evans and Peter Graff)

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: