NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Podatek od nieruchomości do zapłaty na już. Termin mija 15 marca ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Podatek od nieruchomości - to już ostatni moment na jego opłacenie

pixabay/Hallkom
Autor Radosław Święcki – 14 Marca 2021

Podatek od nieruchomości do zapłaty na już. Termin mija 15 marca

Zostało już bardzo niewiele czasu na zapłatę podatku od nieruchomości. Termin mija 15 marca, czyli już jutro. Z powodu pandemii gminy zdecydowały się na podwyższenie stawki podatku. Nie warto zwlekać, gdyż opóźnienia w dokonaniu opłaty skutkować będą odsetkami.

Z tego artykułu dowiesz się:

Jutro mija termin zapłaty podatku od nieruchomości

Jakie stawki obowiązują w tym roku

Kto nie musi płacić podatku

Podatek od nieruchomości. Termin zapłaty mija jutro

To już naprawdę ostatni moment na opłacenie podatku od nieruchomości. Termin mija 15 marca, czyli już jutroPrzypomnijmy, że danina ta dotyczy właścicieli nieruchomości, domów wolnostojących czy mieszkań, które należą do właściciela wraz z częścią gruntu. Podatek obejmuje również osoby prowadzące firmę w nieruchomości do nich należącej, a także właścicieli działki budowlanej bądź wolnostojącego garażu.

W przypadku osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej podatek od nieruchomości opłacany jest w czterech ratach. Pierwsza mija 15 marca, natomiast kolejne: 15 maja, 15 września, a także 15 listopada. Jak przypomina Money.pl, w przypadku, gdy kwota zapłaty nie przekracza 100 zł, danina jest płatna jednorazowo w terminie płatności pierwszej raty.

Warto pilnować terminów płatności, gdyż opóźnienie wiązać się będzie z konsekwencjami, czyli koniecznością uregulowania odsetek. – W razie braku zapłaty może grozić także grzywna, lecz nie jest mi znany przypadek wymierzenia jej w praktyce w tym zakresie. Z reguły organy gmin zadowalają się odsetkami za zwłokę – podkreśla w rozmowie z Money.pl Filip Świtała, doradca podatkowy w kancelarii Martini i Wspólnicy.

Może się również zdarzyć sytuacja, że gmina przesłała decyzję odnośnie wymiaru podatku tuż przed 15 marca. Wtedy jutrzejszy termin nie jest datą ostateczną, mija on natomiast 14 dni od dnia doręczenia pisma. W praktyce oznacza to, że jeśli ktoś otrzymał decyzję w sprawie podatku np. 8 marca, to ma czas na jego opłacenie do 22 marca.

Niezależnie od terminu płatności podatku od nieruchomości, trzeba się niestety pogodzić z faktem, że jest on wyższy niż jeszcze rok temu. Z danych przywołanych przez Money.pl wynika, że danina poszła w górę o ok. 5 proc. i najbardziej odczują ją właściciele nieruchomości i lokalów pod działalność gospodarczą.

Skąd podwyżki? Decydujące o wysokości opłaty gminy (jej maksymalną stawkę określa minister finansów) zdecydowały się na ten krok m.in. w związku z trudną sytuacją spowodowaną m.in. pandemią. Nie jest tajemnicą, że wielu samorządom brakuje wpływów z podatków dochodowych.

Maksymalna stawka dla podatku od nieruchomości dotycząca budynków mieszkalnych, za każdy metr kwadratowy, jak podaje portal, wynosi w tym roku 85 groszy, podczas gdy rok temu było to 81 groszy. Stawka za grunt niezwiązany z działalnością gospodarczą wynosi natomiast 52 groszy, co oznacza wzrost w stosunku do zeszłego roku o 2 grosze. Za budynki przeznaczone pod działalność firmową

stawka wynosi zaś 24,84 zł za metr kwadratowy, o niemal 1 zł więcej niż rok temu.

Najwyższą kwotę za budynki mieszkalne i lokale pod działalność gospodarczą wprowadziły m.in. Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź, czy Szczecin.

Z maksymalnej kwoty podatku od nieruchomości za lokal pod działalność gospodarczą jak zauważa Money.pl zrezygnowali radni Białegostoku, w związku z czym użytkownicy zapłacą 24 zł za metr kwadratowy. Na maksymalnym poziomie w stolicy Podlasia pozostanie natomiast stawka za budynki mieszkalne.

Kto nie musi płacić?

Nie wszyscy jednak będą musieli opłacać podatek od nieruchomości. Zwolnieni z daniny są m.in. właściciele nieruchomości wpisanych do rejestru zabytków (pod warunkiem ich utrzymania i konserwacji, zgodnie z przepisami o ochronie zabytków i o ile nie jest w nich prowadzona działalność gospodarcza), a także nieruchomości położonych na obszarach objętych ochroną przyrodniczą.

Opłaty nie muszą również wnosić działkowicze (jeśli nieruchomość położona jest na terenie rodzinnego ogrodu działkowego). Zwolnienie obejmuje grunty, altany działkowe oraz obiekty gospodarcze o powierzchni zabudowy do 35 m2. Podatku nie muszą również płacić właściciele żłobków, klubów dziecięcych, zakłady pracy chronionej, centra badawczo-rozwojowe, uczelnie i instytuty badawcze, publiczne i niepubliczne placówki oświatowe.

Opłatę od nieruchomości należy przelać na konto bankowe gminy.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: