NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Oto dlaczego YouTube może potrącać nawet do 30% zarobków twórców

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Platforma wideo wyznaczyła termin do 31 maja dla twórców treści, aby podali swoje dane, od których zależy wysokość odliczeń

Founded in 2005, YouTube has launched local versions in more than 100 countries and its content is available in over 80 languages. The company will start making tax deductions on earnings accrued in the US. AFP
Założony w 2005 roku YouTube uruchomił lokalne wersje w ponad 100 krajach, a jego treści są dostępne w ponad 80 językach. Firma zacznie dokonywać odliczeń podatkowych od zarobków zgromadzonych w USA. AFP

Należący do Google YouTube zacznie od czerwca dokonywać odliczeń podatkowych od zarobków twórców treści spoza USA, jeśli są one generowane z widzów w kraju, podała spółka.

„Są to zarobki od widzów w USA poprzez odsłony reklam, YouTube premium, super czat, super naklejki i członkostwo w kanałach” – powiedział Google w oświadczeniu.

Kalifornijska platforma wideo wyznaczyła termin 31 maja dla wszystkich twórców do złożenia odpowiednich informacji podatkowych, aby firma mogła określić właściwą kwotę podatku. Ci, którzy nie przedstawią wymaganych informacji, będą musieli liczyć się z potrąceniem do 24 proc. globalnych zarobków twórcy na YouTube.

Jeśli użytkownicy dostarczą informacje podatkowe, stawka potrącenia podatku zostanie rozliczona między 0 procent a 30 procent miesięcznych zarobków w USA, Google powiedział. Stawka potrącenia zależy od tego, czy kraj macierzysty użytkownika ma umowę podatkową z USA, czy nie.

Na przykład, indyjski twórca, który składa informacje podatkowe i twierdzi, korzyści traktatu, będzie podlegać 15 procent potrącenia podatku od ich zarobków z widzów USA. Natomiast dla twórców nie kwalifikujących się do korzyści traktatu podatkowego, stawka podatkowa wyniesie 30 procent od zarobków z widzów w USA.

Google powiedział, że jest zobowiązany do przeprowadzenia odliczenia podatkowego, ponieważ ma obowiązek w rozdziale 3 US Internal Revenue Code do zbierania informacji podatkowych od wszystkich twórców monetyzacji poza USA i potrącenia podatków w niektórych przypadkach, gdy zarabiają dochody z widzów w USA.

W ciągu ostatnich pięciu lat firma wypłaciła ponad 2 miliardy dolarów twórcom, którzy zdecydowali się na monetyzację za pomocą Content ID, podała spółka. Istnieje 9000 twórców korzystających z Content ID, w tym wielu głównych nadawców sieciowych, studiów filmowych i wytwórni płytowych.

„Dla twórców spoza USA, wkrótce będziemy aktualizować nasze warunki korzystania z usługi, gdzie twoje zarobki z YouTube będą uważane za tantiemy z perspektywy podatków w USA … może to mieć wpływ na sposób opodatkowania twoich zarobków, a zgodnie z wymogami prawa amerykańskiego, Google zatrzyma podatki” – dodano.

Założony w 2005 roku, YouTube uruchomił lokalne wersje w ponad 100 krajach, a jego zawartość jest dostępna w ponad 80 językach. Ma prawie 2 miliardy zalogowanych użytkowników każdego miesiąca, a każdego dnia ludzie oglądają ponad miliard godzin wideo i generują miliardy wyświetleń, firma powiedziała.

Google opracował również narzędzie o nazwie Content ID, który jest cyfrowy system fingerprinting używany do zarządzania treścią na YouTube.

 

https://www.thenationalnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: