NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemiecki Wintershall Dea ostrożnie przygląda się Libii w poszukiwaniu wodoru

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Północnoafrykańskie państwo planuje zwiększyć produkcję do 1,45 mln bpd do końca roku

Wintershall is prepared for an IPO but the decision is that of the shareholders, BASF and LetterOne, said Mario Mehren, the company's chief executive. Victor Besa / The National
Wintershall jest przygotowany do IPO, ale decyzja należy do akcjonariuszy, BASF i LetterOne, powiedział Mario Mehren, dyrektor generalny spółki. Victor Besa / The National

Niemiecki koncern poszukiwawczo-wydobywczy Wintershall Dea przyjmie postawę „wait and watch” w stosunku do Libii, pomimo zniesienia blokady w tym północnoafrykańskim państwie i gwałtownego wzrostu produkcji. Producent widzi również duży potencjał w wodorze jako paliwie do walki ze zmianami klimatycznymi.

„Myślę, że wciąż musimy zobaczyć dowód na to, że jest więcej stabilności. Doceniam fakt, że blokada terminali została zniesiona i że istnieje nowy rząd, który przygotowuje się do wyborów, ale sytuacja w Libii jest bardzo delikatna, więc nadal zachowywałbym ostrożność” – powiedział Mario Mehren, dyrektor generalny Wintershall Dea w wywiadzie dla The National.

Wintershall Dea, spółka zależna największego na świecie koncernu chemicznego BASF, prowadzi działalność w Libii od 1958 roku. Firma działa również w Egipcie i ma 10 proc. udziałów w należącej do Abu Dhabi koncesji Ghasha, która jest bardzo kwaśna. Wintershall Dea współpracuje z Adnoc, Lukoil, Eni i OMV w celu zwiększenia produkcji ze złóż do 1,5 mld stóp sześciennych gazu dziennie oraz 120 tys. baryłek dziennie ropy naftowej i wysokowartościowego kondensatu do 2025 roku.

Libia, kluczowy producent Opec, wznowiła produkcję po miesiącach blokady, po tym, jak porozumienie pokojowe zostało wynegocjowane pomiędzy walczącymi frakcjami w kraju. Północnoafrykańskie państwo może osiągnąć poziom 1,45 mln baryłek dziennie do końca roku, jak powiedział w zeszłym tygodniu agencji Bloomberg prezes National Oil Corporation, Mustafa Sanalla. Libijskie wydobycie wynosi obecnie 1,3 mln bpd, a dalszy wzrost zależy od tego, czy NOC otrzyma roczny budżet wraz z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa infrastruktury naftowej.

Libia „jest bliska naszemu sercu”, powiedział Mehren, dodając: „ale nie ma to wpływu na ogólną produkcję Wintershall Dea”.

Podczas blokady nałożonej przez generała marszałka polnego Khalifę Haftara, Wintershall Dea zdołał zobaczyć, że produkcja jest kontynuowana z jego morskiego pola Al Jurf, które prowadzi wraz z NOC i francuską firmą energetyczną, Total.

„Tam produkcja jest na bardzo stabilnej podstawie” – powiedział Mehren.

W ubiegłym roku niemiecka spółka przekazała operatorstwo niektórych swoich pól lądowych w basenie Syrty spółce joint venture kierowanej przez NOC.

„To przekazanie nastąpiło w październiku i widzieliśmy pierwsze podnoszenia od tego czasu, więc produkcja jest w górę i działa ponownie,” szef powiedział.

Pan Mehren odmówił podania wielkości produkcji Wintershall Dea na lądzie, ale powiedział, że „to, co może być produkowane, jest obecnie produkowane”.

Wintershall widzi „duży potencjał” dla rozwoju wodoru, szczególnie z dużych rezerw gazu ziemnego w Rosji.

Firma będzie traktować priorytetowo rozwój tego zasobu w ramach swoich wysiłków zmierzających do osiągnięcia zerowej emisji netto do 2030 roku.

„Istnieje znaczny potencjał dla niemiecko-rosyjskiej współpracy w CCS [sekwestracja wychwytywania dwutlenku węgla] w wykorzystaniu wyczerpanych zbiorników i ich infrastruktury w Syberii Zachodniej, jak również w poszukiwaniu i wykorzystaniu potencjalnych warstw wodonośnych we Wschodniej Syberii” – powiedział Mehren.

Niemiecka spółka zanotowała w 2020 roku stratę w wysokości 1,33 mld euro (1,6 mld dolarów), czyli ponad dwukrotnie większą niż rok wcześniej.

Wintershall Dea planuje wydać od 1 mld euro do 1,1 mld euro, z czego od 200 mln euro do 350 mln euro na poszukiwania.

„W dużej mierze będą one przeznaczone na Norwegię i Meksyk” – powiedział.

Spółka widzi znaczący potencjał do odkryć w południowej części Zatoki Meksykańskiej, po odkryciach w obiektach poszukiwawczych Polok i Chinwol.

„Zasadniczo analizujemy nasze istniejące portfolio i optymalizujemy je, nie planujemy wchodzić do żadnych nowych krajów” – powiedział Mehren.

Spółka planuje zwiększyć produkcję do 620.000-640.000 boe/d z poziomu 623.000 boepd w ub.r. Wintershall Dea będzie działać w oparciu o konserwatywny przedział 40-55 USD za baryłkę, mimo że ceny są o 75% wyższe od listopadowych, a obecnie są notowane blisko 70 USD za baryłkę.

Pan Mehren powołał się na „zmienność i niepewność” i powiedział, że nawet jeśli ceny były średnio 60 dolarów za baryłkę, firma będzie tylko korzystać z tego.

Wintershall Dea, który połączył się z Dea, należącym do rosyjskiego LetterOne w maju 2019 roku, nadal rozważa pierwszą ofertę publiczną w tym roku. Początkowo celowała w debiut giełdowy do drugiej połowy roku, prawdopodobnie we Frankfurcie.

Firma jest „przygotowana do IPO”, ale decyzja o wejściu na giełdę zostanie podjęta przez akcjonariuszy, BASF i LetterOne, powiedział pan Mehren.

http://www.thenationalnews.com

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: