NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7288 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Naomi Wolf: Dotarliśmy do „dziesiątego kroku” z 10 kroków do faszyzmu ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Artykuł Naomi Wolf

W swojej książce „ The End of America ”, opublikowanej w 2008 roku, Naomi Wolf nakreśliła 10 kroków, jakie podejmują rządzący, aby wyłączyć demokracje. To smutne, pisze dzisiaj, jak rządy wykorzystują pandemię, aby usprawiedliwić tłumienie praw obywatelskich, więc Ameryka jest teraz w trakcie „kroku dziesiątego”.

W 2008 roku napisałem książkę The End of America: A Warning to a Young Patriot. W nim, mając na względzie moją analizę wszystkich demokratycznych państw, które w ciągu dziejów XX wieku przekształciły się w dyktatury, ostrzegłem, że Ameryka musi uważać, aby nie popaść w totalitaryzm, który jest aż nazbyt możliwy.

Ostrzegałem, że potencjalni tyrani, prawicowi lub lewicowi, używają jakiegoś planu, aby zakończyć demokracje i zawsze robią te same dziesięć kroków.

Niezależnie od tego, czy „stwarzają zewnętrzne i wewnętrzne zagrożenie”, „budują siły paramilitarne”, „ograniczają prasę”, czy też – na koniec – „podważają rządy prawa”, kroki te są zawsze rozpoznawalne – i zawsze starają się doprowadzić o demokracjach do zniszczenia i ustanowienia tyranii. W czasie, gdy pisałem tę książkę, „globalnym zagrożeniem” terroryzmem było widmo, które potężni powołali, aby zaatakować nasze wolności.

Książka była szeroko czytana i dyskutowana zarówno w czasie jej publikacji, jak i przez ostatnie 12 lat. Przez ostatnie dziesięć lat ludzie regularnie pytali mnie, kiedy i czy osiągnęliśmy „krok dziesiąty”.

My – mój odważny wydawca Chelsea Green i ja – teraz, w 2021 roku, udostępniamy filmy, na których czytam pierwszy i ostatni rozdział (zobacz filmy poniżej) „The End of America”. Kontynuację tej książki, którą obecnie piszę, nazywam „krokiem dziesiątym” – ponieważ od marca ubiegłego roku faktycznie dotarliśmy, jak niestety muszę powiedzieć, do „kroku dziesiątego” z 10 kroków do faszyzmu i mamy zaczęliśmy się w nim układać.

Chociaż nie mogłem wyraźnie przewidzieć w 2008 r., Że pandemia medyczna będzie środkiem do przeniesienia całego globu do etapu „dziesiątego”, ostrzegałem w kilku miejscach przed niebezpieczeństwami kryzysów medycznych, ponieważ pojazdy wykorzystujące tyranię mogą usprawiedliwić zawieszenie praw obywatelskich.

Dziś jest to nasilony kryzys medyczny, który jest używany jako wymówka, aby pozbawić nas wszystkich naszych podstawowych wolności – strach przed terroryzmem nie przyniósł takiego samego efektu pomimo 20 lat wysiłków.

W 2015 roku byłem szeroko wyśmiewany w głównych wiadomościach za ostrzeżenie o histerii, która towarzyszyła relacjom z Ebolą, a następnie ostrzeżenie, że choroby zakaźne mogą być wykorzystywane jako usprawiedliwienie dla tłumienia praw obywatelskich, zawsze pod osłoną środków nadzwyczajnych.

W 2020 roku w mojej książce Outrages: Sex, Censorship and the Criminalization of Love pokazałem, jak epidemie chorób zakaźnych, takie jak cholera i tyfus, były wykorzystywane przez rząd brytyjski w XIX wieku do tłumienia wolności i prywatności. Pisałem o tym, jak pierwsze ruchy antyszczepionkowe powstały wśród brytyjskich rodziców w czasach wiktoriańskich.

Ta książka została początkowo wycofana, a jej ostrzeżenie nadal jest atakowane. Ale ta książka była również wybiegająca w przyszłość: na początku marca 2020 roku ogłoszono globalną pandemię – COVID-19.

Natychmiast po ogłoszeniu i narracyjnym naładowaniu tej pandemii prawie wszystkie elementy pełnego totalitaryzmu zostały wprowadzone w większości krajów Zachodu, nawet w tych, które wcześniej były silnymi demokracjami. Wszystko wydarzyło się bardzo szybko i kompleksowo.

W USA mamy teraz:

1. Środki nadzwyczajne w wielu stanach, które są nadrzędne w stosunku do właściwego procesu. To jest cecha wyróżniająca państwo policyjne. COVID-19 jest cytowany jako powód wprowadzenia przepisów nadzwyczajnych – ale nie ma punktu końcowego dla uchylenia tych przepisów nadzwyczajnych .

2. Zamykanie szkół, które zrywają umowę społeczną z następnym pokoleniem.

3. Faktura z „ szczepienie przepustowych ” rachunki, które zniweczyć ten Czwarta Poprawka do Konstytucji USA , dając rządu i wielkich korporacji techpozwalają na ingerencję w prywatność medyczną i stworzenie kompleksowego stanu monitoringu cyfrowego. (Fakt, że akcje technologiczne rosły o 27% w każdej czwartej pandemii, pokazuje, jak napędza tę wojnę z ludźmi: każda minuta, ludzie w klasie, pubie, restauracji, kościele lub spędzanie czasu w synagodze to czas, w którym technologia firmy tracą pieniądze, ponieważ nie mogą zebrać tych danych. Polityka COVID-19, która jest tworzona przez inicjatywę „COVID-19-Response” – a właściwie przez wielkie firmy technologiczne – jest promowana, zapewnia, że ​​ludzie mogą kontaktować się tylko za pośrednictwem platform cyfrowych. Przyczyną jest zarówno zysk, jak i kontrola społeczna).

4. Przymusowe zamknięcie firmy. Interweniując bezpośrednio w gospodarce i pozwalając niektórym firmom rozwijać się kosztem małych firm, sklepów przy głównych ulicach, restauracji i ogólnie firm jednoosobowych ( Amazon , Walmart , Target), w pewien sposób połączył rząd i korporacje charakterystyczne dla Włoch. faszyzm i współczesny chiński komunizm.

5. Ograniczenia zborowe. Niektóre stany, takie jak Kalifornia, karzą ludzi za spotkania z przyjaciółmi w ich domach i zabraniają dzieciom umawiania się na randki z przyjaciółmi. Massachusetts ograniczyło zgromadzenia więcej niż 10 osób naraz i zmusiło synagogi i kościoły do ​​pozostania zamkniętymi pomimo orzeczenia Sądu Najwyższego przeciwko stanom zmuszającym kościoły do ​​zamykania. Parki, place zabaw i plaże zostały zamknięte. W krajach takich jak Wielka Brytania ludzie są karani grzywną za opuszczenie domu na ponad godzinę ćwiczeń dziennie.

6. Wymuszone zakrywanie twarzy. W Massachusetts ludzie są karani grzywną za nie noszenie masek na zewnątrz – nawet dzieci w wieku 5 lat są do tego zmuszone przez prawo. Ponownie, wymóg ten nie został poparty przez recenzowane badania wykazujące konieczność medyczną. Nie ma też obiecanego końca tych nadzwyczajnych naruszeń wolności osobistej.

7. Tłumienie wolności wypowiedzi. Duże firmy technologiczne cenzurują krytyków COVID-19 i polityki szczepień, a także poglądy po prawej stronie spektrum politycznego. Podżeganie, słowo, które ma długą tradycję w XX wieku w zapobieganiu wolności słowa, zostało użyte przez lewicę jako broń w celu zapobieżenia wolności słowa na mocy Pierwszej Poprawki do Konstytucji Stanów Zjednoczonych . W innych formach cenzury i zarządzania opiniami związanymi z ekspresją i debatą publiczną potentaci tacy jak Bill Gates finansują główne sieci informacyjne milionami dolarów na „edukację dotyczącą COVID-19”. W rezultacie głosy sprzeciwu są marginalizowane i zawstydzone, a nawet zagrożone postępowaniem sądowym lub utratą pracy.

8. Nauka zostaje przejęta w interesie „biofaszyzmu”. Dzięki ogromnym funduszom od komentatorów naukowych, takich jak Dr. Fauci w USA, Imperial College i SAGE w Wielkiej Brytanii oraz Dr. Christian Drosten w Niemczech ma dominującą politykę i oświadczenia dotyczące COVID-19, które przynoszą korzyści niewielkiej grupie złych aktorów – głównie interesom technicznym i farmaceutycznymdziałając w porozumieniu z rządami – zbudował armię bezpiecznych, wiarygodnych zwolenników. Ale kiedy inni naukowcy lub instytucje szukają debaty lub przejrzystości, grozi im utrata pracy lub ich reputacja jest atakowana, jak w przypadku dr. Simon Goddeke z Holandii, któremu jego uniwersytet nakazał milczeć podczas kwestionowania wadliwych protokołów testu PCR COVID-19 .

9. Dane są przejmowane, aby służyć interesom tego biofaszyzmu. Ta manipulacja prawdą, o której wspomniałem w The End of America, jest typowa dla sowieckich cenzorów. Platformy COVID-19, takie jak COVID Tracking Project i Johns Hopkins University, finansowane przez technokratów, takich jak Michael Bloomberg, zapewniają nieodwracalne dane dotyczące COVID-19, które mają bezpośredni wpływ na giełdy. Mówiąc prostym językiem: chociaż to nieamerykańskie połączenie interesów korporacji i porządku publicznego przypomina włoski faszyzm, zwrot, który wynika z cyfrowej prezentacji danych i ich relacji na giełdzie, w pełni dotarł do XXI wieku.

10. Ataki na mniejszości religijne. Przykładem jest ortodoksyjna społeczność żydowska na Brooklynie i kościoły chrześcijańskie w Kalifornii, które nie przestrzegały zasad COVID-19 – orientacji religijnej charakterystycznej dla lewicowej polityki komunistycznej, zwłaszcza w Chinach.

Polityka osłabiająca więzi między ludźmi a rodziną jest wdrażana i monitorowana. To najpoważniejsza zmiana ze wszystkich.

Nowy biofaszyzm, który jest bardzo mocno forsowany przez wielkich liderów technologicznych , jest wojną z ludźmi i cechami, które czynią nas ludźmi.

Maski uniemożliwiają ludziom łączenie się twarzą w twarz i cieszenie się kontaktem z ludźmi, uśmiechami i żartami. Maski ograniczają skuteczność ludzkiej „technologii”, utrudniając nam wzajemne „czytanie” i odbieranie sygnałów społecznych.

Zakaz zgromadzenia uniemożliwia nam tworzenie ludzkich sojuszy przeciwko tym potwornym interesom. Zakaz gromadzenia się ludzi zapobiega również pojawianiu się nowych kultur, nowych bohaterów i nowych modeli biznesowych. Wszyscy utknęliśmy z Rolodexem i pomysłami, które mieliśmy w marcu 2019 roku.

Zmuszanie dzieci do dystansowania się i noszenia masek w szkole tworzy pokolenie Amerykanów, którzy nie wiedzą, jak tworzyć ludzkie sojusze i nie ufają własnym ludzkim instynktom. To kontrrewolucyjne techniki treningowe.

Przeniesienie całej nauki na (już przygotowane) platformy nauczania na odległość sprawia, że ​​dzieci nie wiedzą, jak zachowywać się w ludzkiej przestrzeni, która nie jest zapośredniczona przez technologię.

Wydaje się, że wiele wytycznych dotyczących COVID-19 ma na celu zapewnienie, że ludzie nie będą już mieli „analogowej” przestrzeni lub „analogowej” kultury – nie ma sposobu, aby po prostu zebrać się w pokoju, dotknąć się jako przyjaciele lub sojusznicy lub nawzajem w celu scalenia .

Przecież przeniesienie wszystkich ludzkich interakcji do Zoom (który jest oknem dla Chińskiej Partii Komunistycznej, ponieważ Chiny są właścicielami platformy) to nie tylko sposób na wykorzystanie całej naszej technologii, tajemnic handlowych i własności intelektualnej, ale także sposób aby zapewnić intymność i połączenie online w przyszłości i zabić bezpośredni kontakt międzyludzki.

Dlaczego? Po co opracowywać politykę, która karze, obciąża i ogranicza kontakt międzyludzki w przestrzeni analogowej (nienadzorowanej i niepośredniczonej)?

Ponieważ kontakt międzyludzki jest wielką siłą rewolucyjną, jeśli chodzi o ludzką wolność i opór wobec tej formy wszechstronnego biofaszyzmu – biofaszyzmu reprezentowanego przez „Nową Normę” – medyczno-faszystowski „Poziom Dziesiąty”.

Pozwólcie, że podsumuję rok 2008 i przeczytam Wam moje wprowadzenie do „Koniec Ameryki” oraz ostrzeżenie na końcu tej książki. Niestety, jego przesłanie nigdy nie było tak aktualne, jak jest dzisiaj. Tym razem zagrożenia wolności, które opierały się wówczas na terroryzmie, ponownie przybrały postać medycznej pandemii.

Ale tym razem nie mamy do czynienia tylko z wojną o wolność. Tym razem mamy do czynienia z wojną przeciwko ludziom i wszystkiemu, co czyni nas ludźmi.

2020news.de

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: