NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7295 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Megaprojekty „pomogą ukształtować przyszłość Bliskiego Wschodu”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Większe projekty „mogą mieć trwały wpływ” na miasto, jeśli są właściwie realizowane, twierdzi firma doradcza Strategy&.

Dubai is home to seven of the Middle East's 10 biggest buildings.  Reem Mohammed / The National
W Dubaju znajduje się siedem z 10 największych budynków na Bliskim Wschodzie.  Reem Mohammed / The National

Megadeweloperzy na Bliskim Wschodzie prawdopodobnie będą kontynuować swoje działania pomimo pandemii, ale muszą być odpowiednio przemyślani, jeśli mają mieć trwałe dziedzictwo, według Strategy&.

Większe projekty budowlane i nieruchomościowe, zwykle obejmujące setki tysięcy metrów kwadratowych, mogą pomóc krajom w zapewnieniu lepszej jakości życia poprzez rewitalizację wcześniej nieużywanych obszarów i promowanie rozwoju konkretnych sektorów, takich jak turystyka, usługi finansowe czy produkcja, wynika z raportu firmy doradczej.

„Megaprojekty, takie jak te, które widzieliśmy w Dubaju, czy nawet Canary Wharf w Londynie, mogą mieć trwały wpływ, jeśli odniosą sukces” – powiedział Karim Abdallah, partner i lider rynku nieruchomości w firmie.

 

Dubaj, siedziba najwyższego na świecie drapacza chmur Burj Khalifa oraz centrum handlowe i turystyczne Bliskiego Wschodu, przedstawił w sobotę plan reorganizacji krajobrazu miejskiego i powiększenia obszarów społecznych i rekreacyjnych, aby do 2040 roku stać się najlepszym miastem do życia. Zgodnie z najnowszym planem urbanistycznym emiratu, tereny przeznaczone pod działalność gospodarczą i rekreacyjną zwiększą się półtora raza, a długość plaż wzrośnie o 400 procent w ciągu najbliższych dwóch dekad, powiedział szejk Mohammed bin Rashid, wiceprezydent i władca Dubaju.

The Royal Atlantis Resort & Residences będzie zlokalizowany na półksiężycu The Palm, obok ośrodka Atlantis, The Palm. Dostarczono

Perspektywiczne podejście do planowania urbanistycznego pomogło ZEA dostosować się do długoterminowego wzrostu populacji. Według Federalnego Centrum Konkurencyjności i Statystyki liczba ludności ZEA wyniesie 9,5 miliona pod koniec 2019 r., wzrastając z poziomu poniżej 3 milionów w 2001 r. Średni roczny wzrost liczby ludności w latach 2010-19 wyniósł 1,6 procent, podało FCSA.

Atrium hotelu ME by Melia w Business Bay, zaprojektowane przez nieżyjącą już Zahę Hadid. Dzięki uprzejmości Melia

Wcześniej emiratowi udało się zrealizować takie projekty jak Międzynarodowe Centrum Finansowe w Dubaju oraz Downtown Dubai, które „przekształciło pustą działkę w globalny cel turystyczny i jedną z najbardziej pożądanych dzielnic mieszkalnych miasta” – czytamy w Strategy&.

Downtown Dubai okazał się również odpornym projektem, biorąc pod uwagę, że jego pierwsza faza została ukończona w 2009 roku, kiedy to nastąpiło załamanie rynku.

Niemniej jednak, aby takie projekty odniosły sukces w dłuższej perspektywie, muszą zaczynać się od jasnej koncepcji. Megaprojekt musi uwzględniać kluczowe zagadnienia, takie jak to, kim są jego docelowi użytkownicy i jakie elementy są potrzebne, aby ich przyciągnąć.

 

Ain Dubai na Bluewaters Island Dubai będzie najwyższym kołem obserwacyjnym na świecie, gdy zostanie otwarte w 2020 roku. Leslie Pableo / The National

„Biorąc pod uwagę, że takie projekty wymagają dużych nakładów kapitałowych, a ich realizacja trwa zazwyczaj ponad dekadę, konieczne jest, aby rozpoczynały się od koncepcji, która zapewni im sukces w przyszłości i pozwoli dostosować się do nieoczekiwanych wydarzeń, takich jak trwająca pandemia Covid-19” – powiedział Abdallah.

Firma doradcza zaleciła również, aby deweloperzy megaprojektów pozostali wystarczająco elastyczni, aby dostosować się do zmian rynkowych i zmieniających się preferencji konsumentów. Powinni oni również uwzględnić powtarzające się źródła przychodów, aby pokryć koszty operacyjne projektu, gdyby fundusze wyschły w przyszłości.

Widok z lotu ptaka na budowany terminal Midfield w Abu Dhabi. Porty lotnicze i sektor lotniczy odgrywają integralną rolę w zwalczaniu epidemii Covid-19. Zdjęcie autorstwa H.G. Esch

W Dubaju znajduje się obecnie siedem z dziesięciu największych budynków na Bliskim Wschodzie, według danych Council on Tall Buildings and Urban Habitat.

W 2020 roku emirat ukończył również więcej wieżowców niż jakiekolwiek inne miasto na świecie. Około 12 budynków wyższych niż 200 metrów zostało ukończonych w 2020 roku, o trzy więcej niż w 2019 roku.

Najwyższym budynkiem ukończonym w Dubaju w ubiegłym roku był 336-metrowy SLS Tower w Business Bay.

Muzeum Przyszłości w Dubaju jest na ukończeniu. Antonie Robertson / The National

 

Palm Tower będzie domem dla 18-piętrowego hotelu St Regis, z basenem typu infinity na 50. piętrze. Dzięki uprzejmości Nakheel
Al Wasl Plaza będzie węzłem komunikacyjnym w 2020 roku. Dzięki uprzejmości Dubai Expo 2020.
Biblioteka Mohammed bin Rashid została zaprojektowana tak, aby przypominać otwartą książkę i jest otwierana w pobliżu Festival City.

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: