NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Liga Arabska i Palestyńczycy potępiają otwarcie czeskiego biura w Jerozolimie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

RAMALLAH, Zachodni Brzeg (Reuters) – Autonomia Palestyńska i Liga Arabska potępiły w sobotę otwarcie przez Republikę Czeską biura dyplomatycznego w Jerozolimie jako naruszenie prawa międzynarodowego.

By opening a diplomatic mission in Jerusalem, the Czech Republic violates  international law, say Arab states and Palestine
Otwierając misję dyplomatyczną w Jerozolimie, Czechy łamią prawo międzynarodowe, twierdzą państwa arabskie i Palestyna

Praga otworzyła w czwartek jerozolimską filię swojej ambasady Izraela, która mieści się w Tel Awiwie.

W inauguracji uczestniczył premier Czech Andrej Babis, dwa tygodnie po tym, jak Izrael wysłał do Czech 5.000 dawek szczepionki Moderna COVID-19 w ramach programu „dyplomacji szczepionkowej”, który później stał się przedmiotem kontroli prawnej i został zamrożony.

Palestyńskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych nazwało posunięcie Pragi „jawnym atakiem na naród palestyński i jego prawa, rażącym naruszeniem prawa międzynarodowego” i powiedziało, że zaszkodzi to perspektywom pokojowym.

W Kairze, sekretarz generalny Ligi Arabskiej Ahmed Aboul Gheit powiedział w oświadczeniu: „Na status prawny Jerozolimy będzie miała wpływ decyzja tego czy innego kraju o otwarciu przedstawicielstw. Wschodnia Jerozolima jest ziemią okupowaną w świetle prawa międzynarodowego.”

Podkreślając, że biuro w Jerozolimie nie jest ambasadą, czeskie MSZ powiedziało, że ma ono na celu wzmocnienie strategicznego partnerstwa Pragi z Izraelem i poprawę usług dla czeskich obywateli w tym kraju.

„Utworzenie biura nie ma wpływu na wolę Republiki Czeskiej do dalszego rozwoju stosunków politycznych i gospodarczych z Autonomią Palestyńską” – powiedziało.

Status Jerozolimy jest jedną z najbardziej drażliwych kwestii w trwającym od dziesięcioleci konflikcie izraelsko-palestyńskim. Izrael zaanektował wschodnią część miasta, co nie zostało uznane na arenie międzynarodowej, i uważa całą Jerozolimę za swoją stolicę.

Palestyńczycy chcą, aby Wschodnia Jerozolima, którą Izrael zdobył wraz z Zachodnim Brzegiem i Strefą Gazy w wojnie na Bliskim Wschodzie w 1967 roku, była stolicą przyszłego niepodległego państwa.

Babis określił Izrael jako „strategicznego partnera” i okrzyknął nowe biuro „kamieniem milowym w naszej współpracy”.

Tylko dwa kraje mają pełne ambasady w Jerozolimie: Stany Zjednoczone – po tym, jak były prezydent USA Donald Trump zerwał z dekadami polityki USA, aby uznać Jerozolimę za stolicę Izraela – i Gwatemala.

Chociaż formalnie popiera dwupaństwowe rozwiązanie konfliktu izraelsko-palestyńskiego, Republika Czeska została wymieniona w decyzji przedprocesowej Międzynarodowego Trybunału Karnego w zeszłym miesiącu jako jeden z krajów wspierających argument Izraela, że sąd nie powinien badać zbrodni wojennych na terytoriach palestyńskich.

Babis powiedział w czwartek, że „Republika Czeska nie uważa Palestyny za państwo, dlatego sąd nie ma nad nią jurysdykcji”.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: