NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Lekarz na ostrym dyżurze – „Jesteśmy oszukiwani i manipulowani” ☀Autor Gabi☀

1.00 avg. rating (45% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

trozzi.jpg

lewo. Mark Trozzi MD
 
Jest tylko jeden odważny, uczciwy lekarz w Ontario, który poważnie traktuje Przysięgę Hipokratesa.
 
„Z drugiej strony w moim zwykłym ostrym dyżurze i na moim„ ostrym dyżurze ”oznaczonym jako COVID-19 prawie nie było pacjentów i prawie nie było pracy. Miałem wiele długich zmian na ostrym dyżurze bez jednego pacjenta. 
„ Nigdy nie widziałem pacjenta chorego na COVID-19”.
 
„Moje badania nad testem PCR przekonały mnie osobiście, że jest on mylący, podatny na manipulacje i wykorzystywany do drenowania niekończących się pieniędzy podatników i przyszłych długów w celu dramatycznego wzbogacenia przestępców prowadzących ten skandal”.
 
 
 Nazywam się Mark Trozzi. Jestem lekarzem; Ukończyłem w 1990 roku Uniwersytet Zachodniego Ontario. Zajmuję się medycyną ratunkową od dwudziestu pięciu lat; Od początku tzw. „pandemii” byłem na dyżurze w wielu oddziałach ratunkowych, w tym na jednym ostrym dyżurze przeznaczonym specjalnie dla COVID-19. 
 
Jestem profesorem Advanced Trauma Life Support w College of Surgeons of America i zajmuję stanowiska dydaktyczne w Sunnybrook Health Sciences na wydziale Advanced Life Support Department, a także na Queen’s University i University of Ottawa.
 
Poniżej przedstawiam moje spostrzeżenia i opinie; Jestem zobowiązany przez moje osobiste i religijne przekonania do mówienia otwarcie i uczciwie. Nie mam upoważnienia, by powiedzieć wam „prawdę”, ale podzielę się swoimi szczerymi doświadczeniami, spostrzeżeniami i podsumowaniami setek godzin badań na temat COVID-19.
 
Na początku tej „pandemii” byłem ostrożny, a zatem skrupulatny w stosowaniu maski N95, myciu rąk, izolacji społecznej i dystansowaniu się itp. radzić sobie z „zabójczym wirusem”, który nam reklamowano. Wkrótce jednak różne rzeczy sprawiły, że pomyślałem, że byliśmy oszukiwani i manipulowani. 
 
Tu jest kilka:
 
„Pierwsza fala” „pandemii” była absolutnie najspokojniejszym okresem w mojej karierze. Pracowałem bardzo ciężko i byłem bardzo zajęty przez ostatnie dwadzieścia pięć lat na ostrym dyżurze. 
 
Jednak zarówno na moim zwykłym ostrym dyżurze, jak i na ostrym dyżurze z oznaczeniem COVID-19 prawie nie było pacjentów i prawie żadnej pracy. Miałem wiele długich zmian na ostrym dyżurze bez jednego pacjenta. 
 
W międzyczasie, kiedy szedłem do lokalnego sklepu spożywczego, propagandowa opinia publiczna, niech Bóg jej błogosławi, prowadziła mnie na przód antyspołecznej linii dystansu, dziękując mi za wszystko, przez co przechodziłem jako lekarz pierwszej linii. 
 
Uważali, że izby przyjęć i szpitale były pełne pacjentów umierających z powodu choroby zakaźnej i że muszę być wyczerpany i narażony na ryzyko śmierci. Zacząłem kontaktować się z lekarzami i przyjaciółmi w całej Kanadzie i Stanach Zjednoczonych i znalazłem ten sam schemat: puste szpitale i propaganda głosząca, że ​​są one pełne pacjentów umierających na COVID.
 
Na początku moich studiów zbadałem cynk i hydroksychlorochinę, które w oparciu o prawidłową fizjologię mogą naprawdę pomóc tym rzadkim osobom, które bardzo chorują na tego wirusa przeziębienia. Byłem zaskoczony, że większość lekarzy po prostu odrzuciła tę terapię i odrzuciła ją.
 
Badając Światową Organizację Zdrowia ONZ, dowiedziałem się, że chińska dyktatura (ChRL) poparła ******* komunistę „Dr” Tedrosa na czele WHO; i dowiedziałem się, w jaki sposób ChRL była zaangażowana w: uwolnienie wirusa; tuszowanie przez tygodnie; znikanie i tłumienie uczciwych chińskich lekarzy i naukowców; rozprzestrzenianie się wirusa na świat (oszczędzenie Pekinu, gdzie mieszka elita ChRL); oraz dramatyczne nadużycia wobec Chińczyków podczas ich blokowania w odpowiednim czasie, które zostało sfilmowane i przekazane światu, aby wywołać panikę, która popchnęła nas wszystkich do oddania naszej gospodarki i praw obywatelskich.
 
 

Tam.png

Dowiedziałem się, jak dyrektor ds. Zdrowia publicznego w Kanadzie, dr Tam, jest wraz z dr Tedrosem w komitecie nadzorczym WHO, co zasadniczo czyni ją ****** – agentką; i często jej słuchałem – rozpraw do Kanadyjczyków o COVID-19.
 
 Na każdym szczeblu administracja szpitala nie miała innego wyboru niż poddanie się niekończącemu się odgórnemu wdrażaniu przez rządy nowych, wątpliwych zasad, protokołów i procedur.
 
 Moje szczere rozmowy ze współpracownikami na temat moich badań i obserwacji stały się problemem. Pogrążony w tym rozterce ważny administrator, którego bardzo szanuję, powiedział mi, że „moje myśli sprawiały, że inni czuli się nieswojo i utrudniały wszystkim zmotywowanie i przestrzeganie wszystkich nowych protokołów i ograniczeń”. 
 
Współczując smutnej sytuacji, utrzymałem swoją kliniczną pozycję, obiecując „ugryźć się w język za każdym razem, gdy pomyślałem, że będę mówić o COVID-19” w szpitalu. Było to dla mnie ostatecznie etycznie niemożliwe i niedawno usunąłem się z oddziału ratunkowego, aby uniknąć konfliktu.
 
Nigdy nie widziałem pacjenta chorego na COVID-19; Widziałem pozytywne testy PCR u osób bezobjawowych i widziałem, jak ludzie byli więzieni we własnych domach i izolowani od rodziny i przyjaciół. 
 
Moje badania nad testem PCR przekonały mnie osobiście, że jest on mylący, podatny na manipulacje i wykorzystywany do drenowania niekończących się pieniędzy podatników i przyszłych długów, aby dramatycznie wzbogacić samych przestępców prowadzących ten skandal. 
 
Tylko moja prowincja wykonywała około 50 000 testów PCR dziennie. W międzyczasie nasz rząd federalny dostarcza setki tysięcy dawek potencjalnie niebezpiecznych eksperymentalnych zastrzyków zmodyfikowanego materiału genetycznego wirusa, nazywając je „szczepionkami”, a wojsko zarządza nimi. Czy jest to uzasadnione w przypadku przeważnie łagodnej i niepowodującej zgonu choroby wirusowej.
 
Obserwowałem tłumienie lekarzy i naukowców, którzy przeprowadzali badania przeciwciał w surowicy, których odkrycia wykazały, że wirus był znacznie bardziej rozpowszechniony, ale generalnie nie był śmiertelny, bezobjawowy lub bardzo łagodny w większości przypadków; oraz że w wielu regionach prawdopodobnie osiągnęliśmy już naturalną odporność stadną do lata 2020 r.
 

script.jpg

Spójrz na to badanie przeprowadzone w samym Wuhan, które pokazuje, że wirus został tam zrobiony do 1 czerwca 2020 r., Zaledwie dwa miesiące po zakończeniu ich krótkiej blokady, i nikt go nie rozprzestrzeniał, nawet te bardzo nieliczne osoby z pozytywnym wynikiem testu PCR ” „(i nie byli chorzy): 
 
Zauważyłem, że po blokadzie teatralnej Chin szybko wrócili do normalnego funkcjonowania, podczas gdy wszystkie nasze gospodarki zostały zamrożone; uzyskali ogromną kontrolę nad światowym rynkiem. Wydaje się świetną, choć złą strategią!
 
POLITYCZNE MANIPULACJE PRACOWNIKAMI SŁUŻBY ZDROWIA
 
Widzę, że wiele rzeczy, których nauczyliśmy się w szkołach medycznych o chorobach zakaźnych, zostało odłożonych na bok i zastąpionych przez stale poszerzane listy często ******* mandatów urzędników zdrowia publicznego. Lekarze, pielęgniarki i nauczyciele są szczególnie ważni dla powodzenia tego oszustwa związanego z COVID-19, ponieważ jesteśmy liderami w społeczeństwie, a ludzie ufają naszym radom. 
 
Nic więc dziwnego, że przekonałem się, że wolność słowa i myśli są w naszych szeregach bardzo stłumione. Zamiast znosić kary za sprzeciw, możemy wybrać krótkowzroczne korzyści, takie jak wyjątkowo spokojne dni na ostrym dyżurze, zastępując naszą tradycyjną pracę praktyczną sesjami Zoom w domu; i dostęp do różnych nowych kodów COVID-19 *******. 
 
W pewnym momencie istniała opcja zarabiania więcej pieniędzy niż normalnie pracując w ruchliwym ostrym dyżurze, po prostu zostania w domu i bycia dostępnym na wypadek, gdyby pielęgniarka pobierająca wymazy z covid potrzebowała ze mną wideokonferencji.
 
Istnieje wiele pozytywnych i negatywnych motywatorów wykorzystywanych do manipulowania kanadyjskimi lekarzami, pielęgniarkami i nauczycielami, aby nieumyślnie uczestniczyć w tym wielkim, ukrytym oszustwie; ale to niszczy nasze społeczeństwo. Aby użyć metafory Titanica: „nawet luksusowe apartamenty na Titanicu lądują na dnie oceanu, kiedy tonie”. Ponadto wiele z tego, co się robi, w tym eksperymentalne zastrzyki genetyczne wirusa, wydaje się naruszać kodeks norymberski dotyczący eksperymentów medycznych przy pełnej świadomej zgodzie uczestników. Lekarze i pielęgniarki stoją przed trudnymi decyzjami. Moja kariera lekarza medycyny ratunkowej zawsze dawała mi możliwość praktykowania moich religijnych i etycznych przekonań dotyczących uczciwości i dobroci, jednocześnie dobrze zarabiając na życie. Teraz utrzymanie kariery, którą kocham, wymagałoby udziału w oszustwie,
 
Współczuję wszystkim innym lekarzom i pielęgniarkom. Wszyscy jesteśmy ofiarami ukrytych nadużyć.
 

HongKongFluEvent201COVID19CrimsonContagionWorldHealthOrgWHOlogoBillGatesFoundationFotoConspiracyTheoriesManufacturedHomeLivingNews.png

Zbadałem i zauważyłem, jak skorumpowani oligarchowie zaplanowali tę zbrodnię przeciwko ludzkości. Planowanie obejmowało Wydarzenie 201, które było symulacją pandemii koronowej przeprowadzonej przez Fundację Billa i Melindy Gatesów, Światowe Forum Ekonomiczne i Uniwersytet Johna Hopkinsa w październiku 2019 r .; oraz planowanie symulacji epidemii wirusów Fundacji Rockefellera w 2010 r. o nazwie „Operacja Lockstep”. 
 
Oba te projekty opisywały, w jaki sposób wirusowy wybuch zostałby wykorzystany do wprowadzenia autorytarnego systemu z utratą naszych praw i wolności człowieka. Obserwowałem również, jak ich kohorty z wielkich technologii, takich jak Google, Facebook, Twitter i YouTube, pracowały nad cenzurowaniem i oszukiwaniem nas wszystkich; to prawdziwa propaganda.
 
MASKI NA TWARZ I SZCZEPIENIA
 
Przymusowe noszenie masek przez większość ludności świata nie znajduje jednomyślnego poparcia w prawdziwej nauce. Maski te powodują znaczące szkody dla naszego zdrowia psychicznego, społecznego, dermatologicznego, dentystycznego i otolaryngotycznego. Chociaż ogólnie mam świetne zdrowie, maski wywoływały u mnie wysypki i objawy ze strony nosa, gdy musiałem je nosić przez dłuższy czas, które ustępują, gdy nie noszę ich przez kilka dni. Najbardziej niepokoi mnie eliminacja mimiki twarzy, a tym samym normalna wizualna interakcja społeczna.
 Historia dawnych prób szczepionek przeciwko koronawirusom ujawniła pewne bardzo niebezpieczne skutki uboczne w modelach zwierzęcych i wysiłki te zostały zaniechane. Dlaczego mielibyśmy brać niebezpieczną szczepionkę na ogólnie łagodną chorobę, na którą i tak rozwijamy odporność stadną? Obecne rozpowszechnianie szybko dostępnych, drogich eksperymentalnych „szczepionek” pogrzebuje podatników w niekończących się długach wobec bogatych i potężnych złoczyńców tej historii. Jednak my, ludzie, którzy zostali uwięzieni i wykorzystani w tym skandalu, jesteśmy wmanipulowani w przyjmowanie nowych dziwnych zastrzyków w nadziei, że odzyskamy część naszej wolności. Dodatkowo tak zwane „szczepionki” nie są szczepionkami (chyba że zmienimy definicję szczepionek). Są raczej zastrzykami genów wirusa Corona. Zobacz sekcję To nie jest szczepionka
 
Ostatnio podjąłem trudne osobiste decyzje; rezygnacja z dochodów i bezpieczeństwa osobistego, aby wybrać etyczną i uczciwą drogę naprzód, która może przyczynić się do osiągnięcia prawdziwego i sprawiedliwego wyniku; i do powrotu naszego wolnego społeczeństwa i swobód obywatelskich. Uważam, że prawie wszyscy jesteśmy w tej sytuacji ofiarami, niezależnie od tego, na jakiej drodze znajdujemy się na drodze do odzyskania prawdy.
1.00 avg. rating (45% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: