NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Factbox: Firmy energetyczne wykorzystują technologie węglowe i cele środowiskowe do tworzenia nowych firm

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

HOUSTON (Reuters) – Największe firmy energetyczne przekształcają swoje technologie i projekty sekwestracji dwutlenku węgla w przedsięwzięcia biznesowe, zamieniając niektóre wysiłki, które pomagają pompować więcej ropy i gazu w przedsięwzięcia przynoszące zyski, jednocześnie poprawiając swoją reputację w dziedzinie ochrony środowiska.

Wysiłki te mogą pomóc dużym emitentom gazów cieplarnianych zmniejszyć intensywność emisji dwutlenku węgla i zbliżyć się do celów Porozumienia Paryskiego w zakresie zmian klimatycznych. Giganci energetyczni postrzegają te wysiłki jako równoważenie zapotrzebowania klientów na więcej ropy i gazu przy jednoczesnym dopasowaniu się do świata energii o niższej emisji dwutlenku węgla.

Technologie usuwania dwutlenku węgla będą niezbędne do ograniczenia wzrostu ocieplenia planety do nie więcej niż 1,5 stopnia Celsjusza, co jest celem paryskiego porozumienia klimatycznego z 2015 r., jak stwierdziła Organizacja Narodów Zjednoczonych.

KINDER MORGAN INC
Operator rurociągów Kinder Morgan utworzył jednostkę biznesową w celu nabywania aktywów i tworzenia nowych usług w zakresie magazynowania dwutlenku węgla, odnawialnego gazu i oleju napędowego, wodoru oraz wytwarzania i przesyłu energii.

Jednostka Energy Transition Ventures ma na celu rozszerzenie projektów niskoemisyjnych, które są już w fazie rozwoju, jak podała spółka. Jednostka ta będzie dysponowała własnym personelem finansowym, handlowym i inżynieryjnym w celu opracowywania i komercjalizacji nowych projektów.

BAKER HUGHES CO
Firma zajmująca się wyposażeniem pól naftowych i usługami przejęła norweską firmę technologiczną Compact Carbon Capture (3C) i planuje skomercjalizować jej produkty oparte na rozpuszczalnikach. Firma 3C twierdzi, że jej skalowalne projekty mogą zajmować zaledwie jedną czwartą powierzchni innych systemów wychwytywania dwutlenku węgla.

Firma Baker Hughes będzie wprowadzać na rynek urządzenia obrotowe 3C wraz ze swoimi produktami i usługami dla takich branż jak ropa naftowa i gaz, skroplony gaz ziemny, żegluga i operatorzy rurociągów. Jednostki 3C zaprojektowane na skalę przemysłową mogą wychwytywać do 250 000 ton dwutlenku węgla (CO2) rocznie.

EXXON MOBIL CORP
Exxon Mobil utworzył Low Carbon Solutions LLC, oferując udostępnienie swoich technologii i projektów, które Exxon wdrożył w celu sekwestracji emisji CO2 powodujących ocieplenie planety. Firma zamierza również wykorzystać doświadczenie Exxon w produkcji wodoru.

Działalność Low Carbon będzie wykorzystywać należące do Exxon kawerny do przechowywania CO2 wzdłuż amerykańskiego wybrzeża Zatoki Perskiej i pod Morzem Północnym. Będzie również wprowadzać na rynek kredyty redukcji emisji wynikające z wykorzystania projektów sekwestracji.

OCCIDENTAL PETROLEUM CORP
Occidental utworzył Oxy Low Carbon Ventures, aby zarządzać swoimi działaniami w zakresie wychwytywania, utylizacji i redukcji emisji dwutlenku węgla. Wraz z inwestorem private equity Rusheen Capital Management utworzyła 1PointFive, firmę z Teksasu, której celem jest wychwytywanie CO2 bezpośrednio z powietrza i zakopywanie go pod ziemią.

United Airlines zobowiązało się do zainwestowania wielu milionów dolarów w 1PointFive i stanie się klientem firmy, dążąc do pochłaniania ekwiwalentu rocznej emisji dwutlenku węgla 10% swoich samolotów.

TOTAL SE
Total zobowiązał się do przeznaczenia 10% swojego budżetu na badania i rozwój na rozwój technologii wychwytywania, utylizacji i składowania dwutlenku węgla. Zainwestował w projekt mający na celu zbadanie kosztów wychwytywania CO2 generowanego przez cementownię LafargeHolcim w Kolorado i zakopania emisji pod ziemią.

CHEVRON CORP
Chevron zainwestował w Blue Planet Systems, startup komercjalizujący technologię, która z CO2 wytwarza substytut wapienia w betonie i materiałach budowlanych. Obie firmy planują projekty pilotażowe, które skomercjalizują proces wychwytywania dwutlenku węgla Blue Planet.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: