NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7288 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rosja zatrzymała około 150 osób, w tym czołowych opozycjonistów, podczas spotkania w Moskwie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

MOSKWA (Reuters) – Rosyjska policja zatrzymała w sobotę około 150 osób na spotkaniu niezależnych i opozycyjnych polityków w Moskwie, oskarżając ich o powiązania z „niepożądaną organizacją”, jak podała grupa monitorująca i stacja telewizyjna.

Russian tycoon Mikhail Khodorkovsky to reunite in Berlin with wife, children
 Były rosyjski potentat Michaił Chodorkowski 

 

Zatrzymania nastąpiły w obliczu rozprawienia się z nastrojami antykremlowskimi, po aresztowaniu i uwięzieniu opozycyjnego polityka Aleksieja Nawalnego, który w styczniu wrócił do Rosji po powrocie do zdrowia po zatruciu środkiem nerwowym na Syberii.

Forum, zaplanowane na sobotę i niedzielę, było spotkaniem deputowanych miejskich z całego kraju, powiedział stacji radiowej Echo Moskwy Andriej Piwowarow, organizator wydarzenia i dyrektor wykonawczy Open Russia, brytyjskiej grupy założonej przez byłego potentata naftowego i krytyka Kremla Michaiła Chodorkowskiego.

Po rozpoczęciu forum do budynku wkroczyła policja, która zaczęła zatrzymywać uczestników i zabierać ich do czekających na zewnątrz policyjnych furgonetek, jak pokazały nagrania wideo z TV Rain i rosyjskich agencji informacyjnych.

OVD-Info, która monitoruje zatrzymania protestujących i aktywistów politycznych, opublikowała listę ponad 150 osób, które według niej zostały zatrzymane.

„Policja przyjechała na forum deputowanych miejskich w Moskwie. Jest tu 150 osób z całego kraju. Wszyscy są zatrzymani. To znaczy, wszyscy” – napisał na Twitterze opozycyjny polityk Ilja Jaszyn.

Vladimir Kara-Murza, wiceprezes Free Russia Foundation, organizacji non-profit z siedzibą w Waszyngtonie, podzielił się zdjęciem z wnętrza policyjnej furgonetki po tym, jak został zatrzymany.

Policja poinformowała, że wszyscy uczestnicy zostali zatrzymani z powodu „działalności niepożądanej organizacji”, podała TV Rain.

Open Russia jest jedną z ponad 30 grup, które Moskwa oznaczyła jako niepożądane i zakazane na mocy ustawy przyjętej w 2015 roku.

Obrońcy praw twierdzą, że ustawy o „niepożądanych” organizacjach i „zagranicznych agentach” mogą być wykorzystywane do wywierania presji i wymierzone w członków społeczeństwa obywatelskiego. Rosja zaprzecza temu i twierdzi, że ustawy są potrzebne do ochrony jej bezpieczeństwa narodowego przed ingerencją z zewnątrz.

(W tej historii poprawiono pisownię nazwiska polityka opozycji w ustępie 6)

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: