NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
STOWARZYSZENIE "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI" TYMCZASOWY FORMULARZ KONTAKTOWY
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PiSowski FOZZ? Fundusz wywłaszczenia restauratorów.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Czy mamy właśnie do czynienia z operacją PiSowskich służb polegającą na przejmowaniu za państwowe pieniądze lokali gastronomicznych aby oddać je działaczom partyjnym?
Sprawa, którą opisuję, wyrasta na gigantyczny skandal:
Znajomy, który w Warszawie przez lata prowadził restaurację lepszej klasy, a dziś stoi o krok przed przepaścią finansową, w minionym tygodniu uzyskał propozycję sprzedaży swojego lokalu. Złożył mu ją przedstawiciel nieznanej mu firmy. Propozycja nie jest atrakcyjna, bo kandydat na kupca zaoferował cenę 10% faktycznej wartości lokalu.
Firma, na którą powołuje się kandydat na kupca, zarejestrowana została na Cyprze. Jest to typowa spółka offshore-owa, tzn. taka, że można ukryć dane faktycznych właścicieli. Została zarejestrowana w styczniu 2021 roku w konkretnej kancelarii prawnej w Nikozji )i wpisana do rejestru sądowego) ale nie wiadomo przez kogo. Dane udziałowców są niedostępne, a osoba, która odpowiada za spółkę to tzw. „dyrektor nominowany” czyli osoba, która użycza swoich danych do rejestracji. Wnioskuję to z tego, że ten człowiek (nazwisko wskazuje na obywatelstwo greckie lub cypryjskie) jest jeszcze dyrektorem nominowanym w kilkudziesięciu innych spółkach offshore’owych. Zapewne jest to typowy emeryt, który w zamian za zgodę na wpisanie go w akta spółki dostaje jakieś skromne wynagrodzenie.
Wykonałem kilkanaście telefonów do znajomych w różnych instytucjach dobrze poinformowanych i dowiedziałem się, że człowiek, który składał propozycję mojemu koledze jest związany z jedną ze służb (tak to nazwijmy). Prowadzi on właśnie operację przejmowania bankrutujących restauracji za ułamek ich wartości. Szkopuł w tym, że takich restauracji są w całym kraju tysiące a to wymaga ogromnych nakładów. Zdaniem moich informatorów (dwóch niezależnych) pieniądze do wspomnianej cypryjskiej spółki trafiają z gigantycznej spółki Skarbu Państwa pod pretekstem usług rozwoju rynku, poszukiwania klientów itp.
Jeśli moje ustalenia się potwierdzą to oznacza to, że mamy do czynienia z PiSowskim FOZZ-em: oto pieniądze wyprowadzane ze spółki Skarbu Państwa (daję głowę, że niejednej) są prane na Cyprze, aby potem mogły zostać wykorzystane do przejmowania za bezcen lokali gastronomicznych w całej Polsce. Domyślam się, że po zmianie właściciela, każdy taki lokal zmieni zarządcę, którym zostanie – typuję – jakiś lokalny Misiewicz bez doświadczenia w zarządzaniu czymkolwiek i w uczciwej pracy za to z właściwą legitymacją partyjną w kieszeni.
Czemu sądzę, że tak właśnie będzie? Bo parę tygodni napisałem tutaj o próbach wywłaszczania właścicieli hoteli. Schemat działania był bliźniaczy. A Polski Holding Hotelowy, który wyrósł na beneficjenta tej sytuacji, natychmiast zaprzeczył, niepytany, co jeszcze mnie utwierdziło w przekonaniu, że trafiłem w punkt.
Nie podaję nazwy spółki cypryjskiej, aby nie narażać się na wieloletni proces sądowy. Zresztą jej nazwa i tak nikomu nic nie powie tak jak nazwisko gentlemana, który się na nią powołuje. Mam jednak apel do restauratorów i właścicieli lokali gastronomicznych: jeśli również do Was zgłaszają się przedstawiciele tajemniczej spółki cypryjskiej, oferując Wam zakup Waszego lokalu za skromną część wartości – piszcie do mnie na priv. Będziemy o sobie wiedzieć, aby móc ze sobą współpracować. Zawiadamianie prokuratury w obecnym układzie nie ma sensu. Pójdziemy do prokuratury dopiero po zmianie władzy. I wówczas wyślemy tych bandytów rządzących Polską na wiele lat do więzienia. Tam, gdzie od dawna jest ich miejsce.
Tą historię dedykuję zwłaszcza tym, którzy w sondażach popierają rządzącą partię w zamian za benefity 500+ i inne.
Lajkujcie, udostępniajcie gdzie się da i wspierajcie mój FanPage dobrowolnymi datkami. Zachęcam Was też do obserwowania mojej strony.
PS. Za parę dni szokująca historia o związkach polityka PiS z płatnym zabójcą.
Za Facebook/ Leszek Szymowski – dziennikarz śledczy
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: