NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemieccy eksperci ostrzegają przed złagodzeniem blokady w związku ze wzrostem liczby zachorowań

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BERLIN (Reuters) – Niemieccy eksperci ds. zdrowia ostrzegli w sobotę przed dalszym rozluźnianiem środków blokady przed koronawirusem, ponieważ liczba przypadków ponownie wzrosła z powodu rozprzestrzeniania się bardziej zakaźnego wariantu wirusa, który po raz pierwszy został wykryty w Wielkiej Brytanii.

German experts warn against lockdown easing as cases jump

„Możemy rozluźnić środki tylko wtedy, gdy liczba zachorowań będzie stabilna lub spadnie” – powiedział gazecie Augsburger Allgemeine Karl Lauterbach, ekspert ds. zdrowia z ramienia socjaldemokratów, dodając, że jest to mało prawdopodobne w najbliższym czasie.

Liczba zachorowań na COVID-19 wzrasta od kilku tygodni, ponieważ zniesiono pewne ograniczenia.

Frustracja związana z trwającą blokadą i powolnym tempem szczepień nadszarpnęła poparcie dla konserwatystów kanclerz Angeli Merkel, dodatkowo nadszarpnięte skandalem związanym z zakupem masek twarzowych, w który zamieszani są ustawodawcy z jej partii.

Chrześcijańscy Demokraci Merkel odnotowali spadek poparcia w landach Badenia-Wirtembergia i Nadrenia-Palatynat, gdzie niedzielne wybory będą kluczowym miernikiem nastrojów społecznych przed wrześniowymi wyborami federalnymi.

W sobotę w Berlinie mają się zebrać protestujący przeciwko blokadzie.

W sobotę liczba zachorowań na COVID-19 wzrosła o 12.674, a liczba zgonów o 239, przy czym liczba zachorowań na 100.000 w ciągu siedmiu dni wzrosła do 76,1 z 72,4.

Liczba ofiar śmiertelnych wirusa w Niemczech wynosi 73.301, przy zgłoszonych 2.558.455 infekcjach.

Merkel i przywódcy państw uzgodnili stopniowe łagodzenie restrykcji na początku tego miesiąca wraz z „hamulcem bezpieczeństwa”, który pozwoli władzom na ponowne nałożenie ograniczeń, jeśli liczba przypadków przekroczy 100 na 100 000 w ciągu trzech kolejnych dni.

Przywódcy mają się spotkać ponownie 22 marca, aby przedyskutować, czy możliwe jest dalsze złagodzenie przepisów.

Jednak szef niemieckiej agencji zdrowia publicznego ostrzegł w piątek, że kraj znajduje się na początku trzeciej fali pandemii.

Stefan Pilsinger, lekarz i poseł do parlamentu z siostrzanej partii Merkel rządzącej Chrześcijańskich Demokratów, przewidział, że rozprzestrzenianie się brytyjskiej odmiany może spowodować skokowy wzrost przypadków, jak ten obserwowany w okolicach Bożego Narodzenia.

„Poprzednie środki blokujące były już niewystarczające, aby powstrzymać bardziej niebezpieczny brytyjski wariant COVID-19”, powiedział gazecie.
*** Przetłumacz z Tłumaczem DeepL (wersja darmowa). ***

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: