NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7288 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ISIS uwodzi młodych ludzi w sieci podczas lockdownu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Idealna burza: młodzi ludzie przebywający w zamknięciu narażeni na radykalizację

The UK government is concerned about the 'perfect storm' of bored youths stuck indoors during lockdown being subjected to extremist propaganda online.
Rząd Wielkiej Brytanii jest zaniepokojony „doskonałą burzą”, w której znudzona młodzież, która utknęła w domu podczas zamknięcia, jest poddawana ekstremistycznej propagandzie online.

 

Dzieci są narażone na terroryzm ISIS online podczas blokady, co budzi obawy o pranie mózgu, powiedział brytyjski sekretarz spraw zagranicznych.

Wzrost brutalnej indoktrynacji internetowej jest w „krytycznym momencie”, Dominic Raab powiedział Parlamentowi, a służby bezpieczeństwa ciężko walczą, aby zwalczyć zagrożenie.

Mówił o rosnącym globalnym wpływie terrorystów, z uzbrojonymi grupami w Afryce i Azji przyjmującymi ich brutalne metody.

Ale największym zmartwieniem była „doskonała burza” młodych ludzi, którzy utknęli w domach podczas blokady i poszli do Internetu, aby uwolnić się od nudy, gdzie byli poddawani ekstremistycznej propagandzie.
W ciągu ostatniego roku odnotowano 7-procentowy wzrost ilości treści terrorystycznych w sieci. „To dlatego, że terroryści mają cyfrowy dostęp do tych, którzy są prawdopodobnie najbardziej podatni na ekstremistyczne narracje”, powiedział pan Raab. „I możemy zauważyć niepokojący wzrost odsetka dzieci i nastolatków, które są teraz aresztowane za przestępstwa związane z terroryzmem”.

Powiedział, że Wielka Brytania zajmuje się propagandą ISIS „z głową”.

Ale powiedział, że grupa ekstremistyczna była „nadal zdolna do przeprowadzania śmiertelnych ataków” i pozostała brytyjskim „najbardziej znaczącym zagrożeniem terrorystycznym” zarówno w kraju, jak i za granicą.

Po ograniczeniu działań terrorystycznych w Iraku i Syrii, ISIS zwróciło się w stronę internetu, aby promować swoją brutalną ideologię. „Jest coraz bardziej zależne od swojej przewrotnej propagandy i wypaczonej narracji, aby spróbować utrzymać swoje znaczenie i ugruntować poparcie dla swoich ataków terrorystycznych”, powiedział Raab. „Daesh utrzymuje stały rytm bębna brutalnych komunikatów, które rozpowszechniają za pomocą zaszyfrowanych aplikacji do przesyłania wiadomości”.

Pracując wraz z Globalną Koalicją Przeciwko Daesh, brytyjskie ramiona bezpieczeństwa MI6, GCHQ i Ministerstwo Obrony prowadziły „szereg ukierunkowanych i skutecznych ofensywnych operacji cybernetycznych”.

Zespoły cybernetyczne pomogły zakłócić komunikację na polu bitwy, zdestabilizować szeregi terrorystów, pomagając siłom koalicji zaskoczyć ISIS i „ostatecznie je obezwładnić”.

Sekretarz spraw zagranicznych powiedział, że brytyjskie służby bezpieczeństwa „podejmują walkę online” z terrorystami i „degradują ich sieć poprzez demontaż ich kłamstw”.

Jednak 10.000 bojowników ISIS jest na wolności w całej Syrii i Iraku, niektórzy w ośrodkach zatrzymań, ale inni wśród ludności cywilnej lub w obozach dla uchodźców.

 

Dominic Raab says a worrying number of children and teenagers are being recruited by terrorist organisations during lockdown. Getty
Dominic Raab twierdzi, że niepokojąca liczba dzieci i nastolatków jest rekrutowana przez organizacje terrorystyczne podczas blokady. Getty

Pan Raab powiedział, że nazwa grupy jest globalnie rozpoznawalna. „Została przyjęta przez cały szereg grup zbrojnych i możemy to zobaczyć od Mozambiku aż po Filipiny”.

Opisał walkę z ISIS jako „bitwę przejściową”, która była „często niewidoczna dla opinii publicznej lub w mediach, ale jest absolutnie konieczne, abyśmy podchodzili do niej z całkowitą energią i determinacją”.

Wysiłki koalicji podkopały szyickie milicje Iranu. „W ostatnich tygodniach zaobserwowaliśmy wspólny wzorzec ataków” – powiedział Raab. „Będziemy nadal absolutnie stanowczy i solidni w naszej odpowiedzi na proxies Iranu, którym nie wolno pozwolić na destabilizację Iraku i szerszego regionu”.

Powiedział, że koalicja „nigdy nie będzie samozadowolona w walce” z ISIS. „Nie odpuścimy, dopóki Daesh nie trafi do podręczników historii”.

 

https://www.thenationalnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: