NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Chiny są gotowe do wzmocnienia przyjaźni i wzajemnego zaufania z Irakiem, mówi chiński FM

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Chiny są gotowe umocnić tradycyjną przyjaźń z Irakiem i pogłębić wzajemne zaufanie polityczne, powiedział w piątek chiński radca stanu i minister spraw zagranicznych Wang Yi.

W rozmowie telefonicznej z irackim ministrem spraw zagranicznych Fuadem Husseinem, Wang powiedział, że po wybuchu pandemii COVID-19, Chiny jako pierwsze wysłały do Iraku zespół ekspertów medycznych, dostarczyły krajowi wiele partii materiałów przeciwepidemicznych i pomogły Irakowi w budowie laboratorium badania kwasów nukleinowych.

Zauważając, że nowa partia szczepionek COVID-19 została ostatnio wysłana do Iraku w ramach pomocy nadzwyczajnej, Wang powiedział, że Chiny są gotowe nadal oferować wsparcie, aby pomóc Irakijczykom przezwyciężyć trudności we wczesnym stadium i osiągnąć zwycięstwo w walce z koronawirusem.

Wang podziękował Irakijczykom za zrozumienie i poparcie stanowiska Chin w wewnętrznych sprawach dotyczących Xinjiang i Hong Kongu, dodając, że poparcie Chin oznacza podtrzymanie nieingerencji w wewnętrzne sprawy innych krajów, co jest jednym z celów i zasad Karty Narodów Zjednoczonych, jak również wspieranie wspólnych interesów krajów rozwijających się.

Chiny są gotowe do wzmocnienia koordynacji i współpracy z Irakiem, aby rzeczywiście promować zdrowy rozwój międzynarodowej sprawy praw człowieka, powiedział Wang.

Czy to w czasie najcięższej sytuacji bezpieczeństwa w Iraku, czy też po wybuchu epidemii koronawirusa w zeszłym roku, chińskie firmy zawsze pozostawały w Iraku, zapewniając niezbędne gwarancje dla gospodarki narodowej, środków do życia ludzi i działalności gospodarczej Iraku, powiedział Wang, dodając, że w pełni pokazało to zdecydowane wsparcie Chin dla Iraku i wielką wagę, jaką przywiązuje do dwustronnych stosunków.

W następnym etapie, obie strony powinny skupić się na erze po epidemii i dalej dyskutować i rozwijać współpracę w różnych dziedzinach, powiedział Wang, dodając, że Chiny będą nadal zachęcać i wspierać więcej chińskich przedsiębiorstw w braniu aktywnego udziału w odbudowie Iraku, a także rozwijać dwustronną współpracę w takich dziedzinach jak elektryczność, transport, komunikacja i administracja miejska.

Chiny wspierają irackie działania antyterrorystyczne

Jako jeden z głównych krajów na Bliskim Wschodzie, Irak odgrywa ważną rolę w utrzymaniu pokoju, stabilności i rozwoju w regionie, powiedział Wang, dodając, że Chiny doceniają dobre stosunki Iraku z sąsiadami i z zadowoleniem przyjmują jego wkład w stabilność i rozwój regionu.

Chiny wspierają Irak w zdecydowanym i dokładnym eliminowaniu ekstremistycznych sił terrorystycznych, takich jak Państwo Islamskie (IS), powiedział Wang.

Ze swojej strony, Husajn wyraził wdzięczność za wsparcie i pomoc Chin w krytycznym momencie walki Iraku z COVID-19, co odzwierciedla głęboką przyjaźń narodu chińskiego wobec Iraku.

Irak przywiązuje wielką wagę do rozwoju stosunków z Chinami, powiedział, wyrażając nadzieję na przezwyciężenie skutków pandemii i wzmocnienie dwustronnej współpracy w dziedzinie gospodarki, handlu i ropy naftowej.

Irak będzie stanowczo rozprawiał się z siłami terrorystycznymi, takimi jak IS, i utrzymywał dobre stosunki z krajami sąsiednimi, aby zapewnić bezpieczeństwo i stabilność w regionie, dodał.

https://news.cgtn.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: