NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W ramach strategii dla Chin Biden spotka się z przywódcami Australii, Indii i Japonii

1.00 avg. rating (45% score) - 1 vote

WASHINGTON (Reuters) – Prezydent USA Joe Biden spotka się w piątek z przywódcami Australii, Indii i Japonii, grupy kluczowej dla jego wysiłków w celu przeciwdziałania rosnącej potędze militarnej i gospodarczej Chin.

Biały Dom powiedział, że wirtualne spotkanie krajów znanych jako Quad pokaże wagę, jaką Biden przywiązuje do regionu Indo-Pacyfiku i skupi się na sposobach walki z koronawirusem, a także współpracy w zakresie wzrostu gospodarczego i kryzysu klimatycznego.

Indie i Australia podkreśliły znaczenie regionalnej współpracy w zakresie bezpieczeństwa, która została pobudzona przez poprzednie spotkania niższego szczebla czterech krajów.

„Wierzę, że dojdzie do szczerej, otwartej dyskusji na temat roli Chin na scenie globalnej” – powiedział dziennikarzom w przeddzień spotkania jeden z wysokich rangą urzędników amerykańskich, odnosząc się do „wyzwań w regionie” dla wolnego i otwartego handlu.

Administracja Bidena powiedziała, że państwa Quad ogłosiłyby umowy finansowe w celu wsparcia wzrostu zdolności produkcyjnych szczepionek przeciwko koronawirusowi w Indiach, co New Delhi nalegało, aby przeciwdziałać rozszerzającej się dyplomacji szczepionkowej Chin.

Amerykańscy urzędnicy twierdzą, że kraje utworzą również grupę ekspertów, którzy pomogą w dystrybucji szczepionek w regionie, a także grupy robocze do współpracy w zakresie zmian klimatycznych, standardów technologicznych i wspólnego rozwoju nowych technologii.

Stany Zjednoczone chcą wzmocnić więzi z sojusznikami i partnerami, ponieważ Chiny przyjmują coraz bardziej asertywną politykę zagraniczną w Azji i poza nią. Waszyngton twierdzi, że dodatkowe możliwości w zakresie szczepionek zostaną wykorzystane w wysiłkach na rzecz szczepień w Azji Południowo-Wschodniej, gdzie Pekin rywalizuje o wpływy.

Wirtualne spotkanie między Bidenem, premierem Australii Scottem Morrisonem, premierem Indii Narendrą Modim i premierem Japonii Yoshihide Sugą będzie miało na celu stworzenie podstaw do osobistego spotkania jeszcze w tym roku, podała administracja.

Wśród kwestii, które mają zostać poruszone, są łańcuchy dostaw, które w czasie pandemii okazały się silnie uzależnione od Chin.

Japońska gazeta Nikkei poinformował w czwartek, że cztery kraje będą współpracować w celu zabezpieczenia metali ziem rzadkich niezbędnych do produkcji silników elektrycznych samochodów i innych produktów.

Administracja powiedziała Reutersowi we wtorek, że Stany Zjednoczone i Japonia pomogą finansować indyjskie firmy produkujące szczepionki dla amerykańskich producentów leków Novavax Inc i J&J.

Jednak indyjskie źródła rządowe powiedziały, że amerykańskie ograniczenia eksportu krytycznych materiałów mogą utrudnić te wysiłki i te, aby rozpocząć dystrybucję na dużą skalę do Azji Południowo-Wschodniej.

Drugi wysoki urzędnik administracji powiedział reporterom w czwartek, że Stany Zjednoczone skupiają się przede wszystkim na dostarczeniu szczepionek Amerykanom.

„Nie będziemy teraz rozmawiać o dzieleniu się szczepionkami” – powiedziała.

Indie, Australia i Japonia stanęły w obliczu wyzwań bezpieczeństwa ze strony Chin, co wzmocniło ich zainteresowanie sojuszem czterech państw. Współpraca między nimi sięga ich wspólnej odpowiedzi na trzęsienie ziemi na Oceanie Indyjskim i tsunami w 2004 roku.

Sojusz został ożywiony za czasów administracji Trumpa, który widział w nim narzędzie do odpierania rozprzestrzeniających się wpływów Chin. Stany Zjednoczone były gospodarzem spotkania ministrów spraw zagranicznych w 2019 r., po którym w zeszłym roku odbyło się kolejne w Japonii, a w lutym – sesja wirtualna.

Piątkowe spotkanie zbiega się z głównym dyplomatycznym dążeniem USA do wzmocnienia sojuszy w Azji i Europie, aby przeciwdziałać Chinom.

W niedzielę sekretarz stanu Antony Blinken i sekretarz obrony Lloyd Austin udadzą się do Japonii i Korei Południowej na pierwsze spotkania wysokich rangą urzędników administracji Bidena z sojusznikami USA – podkreślając tym samym kluczowe znaczenie, jakie Waszyngton przywiązuje do Azji i wyzwania, jakim są Chiny.

Doradca Bidena ds. bezpieczeństwa narodowego, Jake Sullivan, dołączy do Blinkena na Alasce w przyszłym tygodniu, aby spotkać się z najwyższym dyplomatą Chin, Yang Jiechi, oraz radcą stanu Wang Yi, co będzie pierwszym osobistym kontaktem na wysokim szczeblu pomiędzy dwoma spierającymi się krajami w czasie rządów Bidena.

Amerykańscy urzędnicy powiedzieli, że spotkanie z ich chińskimi odpowiednikami traktują jako „jednorazową sesję”, a przyszłe spotkania na wysokim szczeblu uzależniają od tego, czy Waszyngton dostrzeże namacalne rezultaty w rozwiązywaniu problemów z Pekinem.

Waszyngton zapowiedział, że nie cofnie się przed krytyką Pekinu w kwestiach takich jak Tajwan, Hong Kong czy ludobójstwo, którego według niego Chiny dopuszczają się wobec mniejszości muzułmańskich.

Administracja Bidena zobowiązała się do przeglądu elementów polityki wobec Chin, w porozumieniu z sojusznikami, ponieważ dwie największe gospodarki świata poruszają się po mroźnych stosunkach, które spadły do najniższego poziomu od dziesięcioleci podczas prezydentury Donalda Trumpa.

Biden i prezydent Chin Xi Jinping odbyli pierwszą rozmowę telefoniczną jako przywódcy w zeszłym miesiącu i wydawało się, że nie zgadzają się w większości kwestii, nawet gdy Xi ostrzegł, że konfrontacja byłaby „katastrofą” dla obu narodów.

reuters.com

 

1.00 avg. rating (45% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: