NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„W KTÓRYM ROKU OSOBISTYM JESTEŚ? POZNAJ PROGNOZĘ POGODY SWOJEGO ŻYCIA!!”- [CZ. I i II]

Rok osobisty to informacja numerologiczna, która pozwoli ci zaplanować działania oraz rozłożyć siły na cały kolejny rok. W oparciu o cykl dziewięcioletni, możemy spekulować, czego możemy się spodziewać, i dowiedzieć się, jaki klimat będzie panował w energetyce naszego roku. Lata osobiste pięknie współgrają z latami numerologicznymi. To właśnie one (lata numerologiczne) prezentują tło wydarzeń, czyli dalszy plan, a lata osobiste to sytuacje, które na tym tle mają prawo się wydarzyć i których w danym roku możesz doświadczyć.

Znalezione obrazy dla zapytania twoj osobisty rok zdjecia

Wibracja roku osobistego to wskazówka do tego, jakie działania możesz podjąć a jakich warto unikać. Dowiesz się w jakiego rodzaju projekty warto się angażować, w jaki sposób wykorzystać falę dobrych wibracji, jak zwiększyć swoje szanse na sukces. To prognoza pogody dla ciebie – żebyś wiedział, co, jak, gdzie i kiedy i nie wyszedł z domu w deszczowe popołudnie bez parasola.Znalezione obrazy dla zapytania twoj osobisty rok zdjecia

Wibracja roku osobistego, podobnie jak w roku numerologicznym, zmienia się płynnie a nie gwałtownie. Oznacza to, że na kilka miesięcy przed graniczną datą, wibracja delikatnie się zmienia, mieszając obecne wibracje z tymi, które dopiero nadchodzą.

W nowym roku osobistym będziemy jeszcze czuć za sobą zapach roku poprzedniego, mimo, że butami będziemy już w roku kolejnym.

Jeśli rok osobisty pokrywa się z twoją drogą życia, możesz być pewien, że to będzie decydujący czas.

Miej się na baczności, bo właśnie oto rozgrywają się prawdziwe potyczki – wiele decyzji do podjęcia, wiele spraw do rozstrzygnięcia i wiele sytuacji, które trzeba porzucić lub odpuścić.

JAK OBLICZYĆ ROK OSOBISTY?

Twoja osobista numerologia zmienia się za każdym razem, kiedy do twojego życia wchodzi nowa wibracja – nowy numer telefonu, nowy adres zamieszkania. Tak samo, wraz ze zmianą kalendarza, zmienia się wibracja roku.Podobny obraz

Dodaj miesiąc urodzenia + dzień urodzenia + uniwersalny numer roku

Dla roku 2019 uniwersalnym numerem roku jest liczba 3 = 2+0+1+9 = 12 = 1+2 = 3

Dla roku 2020 = 4

Dla roku 2021 = 5

Dla roku 2022 = 6

Przykład: osoba urodzona 25.08.1991 chce wiedzieć w jakim roku osobistym jest w roku 2019.

Sumujemy: 2+5+0+8+2+0+1+9 = 27 = 2+7 = 9

Osoba urodzona 25 sierpnia 1991 w roku 2019 będzie w 9 roku osobistym, natomiast w roku 2020 rozpocznie nowy cykl – będzie w 1 roku osobistym.

Sprawdźmy, co to oznacza:

Co oznacza 1 rok osobisty?

Właśnie rozpocząłeś nowy cykl. W poprzednim roku byłeś świadkiem wielu zamknięć, aby rok dziewiąty mógł się zamanifestować najlepiej i najpełniej. Prawdopodobnie za tobą wiele trudnych decyzji – wiele razy zostałeś porzucony lub sam kogoś porzuciłeś, pewne okoliczności skończyły się same, inne się naprostowały.Znalezione obrazy dla zapytania twoj osobisty rok zdjecia

Teraz, w roku pierwszym, nadszedł czas na to, aby zasiać nasiona na kolejne dziewięciolecie. Właśnie otwierają się nowe drzwi. Przed tobą nowe przygody i przedsięwzięcia. Teraz możesz spróbować wszystkiego, co odkładałeś do tej pory, możesz angażować się we wszystko co wydaje ci się dobrym pomysłem. To czas, kiedy warto być odważnym i działać, a nie mówić.

Rok pełen energii, w którym warto regulować napięcie nerwowe rozładowując się, na przykład poprzez sport. Wszechświat pomoże ci się wyrwać ze strefy komfortu i  rozpocząć życie na zupełnie innym poziomie. Witaj przygodo! Jeśli się wycofasz, albo poczujesz się niegotowy, wydarzenia zostaną przesunięte o kolejne 9 lat.

Co oznacza 2 rok osobisty?

Minął czas intensywnych zmian i przepływów energetycznych. Czas zwolnić i zastanowić się nad życiem i swoimi wyborami. W 2 roku możesz mieć do podjęcia wiele decyzji, które sprawią, że zaznasz uczucia rozdarcia i niezdecydowania. Możesz podchodzić do wielu rzeczy emocjonalnie, dlatego zastanów się w pierwszej kolejności – co jest dla ciebie dobre? Czego chcesz naprawdę? Czy twoje serce bije mocniej w jakimś kierunku? Twoja intuicja to bomba zegarowa, w każdej chwili możesz zobaczyć przebłysk, który zaprowadzi cię dobrą drogą albo postawi na ostrzu noża wszystko to, nad czym do tej pory pracowałeś. Słuchaj jej!Znalezione obrazy dla zapytania twoj osobisty rok zdjecia

2 rok to wspaniała okazja do budowania relacji, poznania kogoś i układania sobie życia z drugim człowiekiem. Pamiętaj jednak, że budowanie relacji z innymi ma swój początek w budowaniu relacji z samym sobą.

W 2 roku pogłębiają się relacje z partnerem lub związki małżeńskie, a jeśli takowy jeszcze nie istnieje w twoim życiu, właśnie ma szansę się urodzić i rozwinąć.

Co oznacza 3 rok osobisty?

Dobry, niezwykle twórczy czas, pełen pozytywnych wibracji, w którym nie chodzi o to aby zamartwiać się swoją przyszłością, ale o to aby być w “tu i teraz”. Dbaj o więcej radości, szczęścia i piękna w swoim życiu.

Zwracaj uwagę na to co karmi twoje oczy i duszę, małymi krokami stwórz życie takim, o jakim zawsze marzyłeś. Nie skupiaj się na tym, czego ci brakuje, skupiaj się na tym co już masz i co możesz mieć.

 

Praktykuj wdzięczność, rozsiewaj miłość. Energia liczby 3 to energia społeczna – będziesz więcej czasu spędzać z ludźmi, w towarzystwie których czujesz się dobrze, błogo i nie masz potrzeby niczego udowadniać.

Niech towarzystwo innych będzie samo w sobie podnosiło wibracje. Otwórz się na nowości, na odkrycia i na wytworzenie twórczej ekspresji. To dobry czas na rozwój osobisty i na pracę nad swoimi umiejętnościami.

Jeśli chcesz uregulować swoje wibracje, zacznij tworzyć! Twoja kreatywność tylko czeka na to, aż dasz upust swoim talentom. Czas romansów i carpe diem.

W życiu osobistym to rok szczęśliwy i spełniony, natomiast w kwestii biznesu, jest się czego obawiać ze względu na pochopne decyzje. Na szczęście, kolejny rok zrekompensuje straty finansowe.Podobny obraz

Czesc II

Czy wiesz już, że rok osobisty to pewnego rodzaju prognoza pogody dla kolejnych 12 miesięcy? Sprawdź w jaki sposób obliczyć swój rok osobisty i zobacz z czym to się je, wracając do pierwszej części artykułu o numerologii lat osobistych.Podobny obraz

W pierwszej części mogliśmy dowiedzieć się w jaki sposób obliczyć liczbę osobistą dla danego roku oraz przeczytać interpretację dla pierwszych trzech pozycji. W tej części natomiast przyjrzymy się kolejnych 6 liczbom w odniesieniu do lat osobistych.

Zaczynamy?

Co oznacza 4 rok osobisty?

Twórczy rok trzeci i zdjęcie z siebie odpowiedzialności skutkuje wejściem w 4, uporządkowany i pracowity rok. To moment aby zrobić porządek w swoim życiu, pozbyć się nadmiaru, zrobić przemeblowanie, pożegnać się z osobami, które zaniżają nasze wibracje. Ten rok będzie toczył się wokół ziemskich spraw, takich jak dom, rodzina, pieniądze, codzienne obowiązki. Zorganizuj się, zacznij od podstaw, popracuj nad dyscypliną. To czas ciężkiej pracy w wielu wymiarach.

Podobny obraz

Warto zainwestować więcej energii w swoją pracę i rozwój działalności. W tym roku dbaj o swoje ciało dużo bardziej niż zazwyczaj – pilnuj czasu na odpoczynek i włącz do swojej rutyny regularne ćwiczenia fizyczne. W roku 4 zbudujesz swój fundament, który da ci poczucie bezpieczeństwa i wolność. I słusznie, bo kolejny rok przyniesie wiele zawirowań i chaosu.

Co oznacza 5 rok osobisty?

Wyjątkowo ekscytujący, bardzo chaotyczny i wymykający się spod kontroli czas. Przygotuj się, bo zmiany będą nadchodziły lawinowo – ani się obejrzysz i kolejna na horyzoncie. Po ciężkiej pracy w roku 4tym, to okazja do wyluzowania i odpoczynku. Ale uwaga, uwaga, długo nie poleżysz, bo będzie się działo! To czas podróżowania, zmian, czasem przeprowadzek i przetasowania znajomości.

Podobny obraz

Życie towarzyskie rozkwitnie, bo przed tobą największa przygoda dziewięcioletniego cyklu. Ten rok to będzie wielka ekspansja – odważysz się na nowe rzeczy, na myśl o których miałeś dreszcze. Będziesz odkrywać i poszukiwać nowości. Słuchaj swojej intuicji, bo w natłoku wydarzeń, może mówić do ciebie wyjątkowo cicho.

Co oznacza 6 rok osobisty?

Równowaga to temat przewodni roku 6ego. wraz ze wszystkimi zmianami i emocjami, które za tym idą w roku poprzednim, masz potrzebę zrównoważenia wszystkich aspektów swojego życia. Przywróć swoje ciało i ducha do stanu równowagi. W tym czasie skupisz się na domu i rodzinie (bo to zaniedbana strefa w roku poprzednim). Wprowadzisz zmiany, które pozwolą ci stworzyć spokój i harmonię w swoim otoczeniu.

Podobny obraz

Będziesz uczyć się odpoczywać. Skupisz się na sobie i swoich potrzebach – zadbasz o swój wygląd i wizerunek. Przepadniesz w nowej dziedzinie sportu – zainteresuje cię joga lub taniec, który wpłynie na równowagę między ciałem a umysłem. Czas równowagi to dobry czas na znalezienie partnera lub na naprawienie stosunków z obecnym. Dodaj szczyptę romansu do swojego związku, zacznijcie się razem bawić, a nie wegetować. Wykreśl ze słownika słowo “powinienem” i zastąp je słowem chcę, ale tylko wtedy, gdy dana decyzja z tobą rezonuje. Miłość, dom, rodzina i odpowiedzialność – to hasła, które będą ci przewodzić.

Co oznacza 7 rok osobisty?

7 rok zahacza o duchowość. W tym roku niezwykle ważne będą dla ciebie sprawy ducha – będziesz potrzebował nauczyć się kontroli nad sobą, swoimi instynktami i emocjami. W miarę możliwości uspokajaj umysł, medytuj, znajdź czas na wyjście na spacer i obcowanie z  naturą. W roku 7 będziesz potrzebował zbliżyć się do natury i do pierwotnych instynktów – to dobry moment na samotne wakacje lub chociaż krótki wyjazd w oderwaniu od rzeczywistości.

Podobny obraz

To dobry moment na zaangażowanie się w działalność duchową. Jeśli jesteś pisarzem, to będzie czas w którym może powstać twoja najlepsza książka, pełna trafnych spostrzeżeń. W chwilach przytłoczenia pracuj oddechem. W tym roku zanurkujesz w głąb siebie i poznasz siebie na wylot.

 

zrodlo:https://akademiaducha.pl

zrodlo zdjeci z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: