NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USA rozprawia się z „podżegaczami wojennymi”, którzy z żywności czynią broń

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

USA rozprawia się z „podżegaczami wojennymi”, którzy z żywności czynią broń

A Yemeni child suffering from malnutrition is fed at a hospital in Sanaa, March 2, 2021. AFP 
Jemeńskie dziecko cierpiące z powodu niedożywienia jest karmione w szpitalu w Sanie, 2 marca 2021 r. AFP

Stany Zjednoczone powiedziały, że miliony cywilów cierpią z powodu warunków podobnych do głodu w Jemenie, Etiopii i innych strefach wojny na całym świecie i naciskają na podjęcie działań przeciwko „podżegaczom wojennym”, którzy używają głodu jako broni.
Ambasador Waszyngtonu przy ONZ Linda Thomas-Greenfield wezwała Radę Bezpieczeństwa ONZ do lepszego wykrywania klęsk głodu zanim do nich dojdzie i karania przywódców wojskowych, którzy blokują dotarcie żywności i innej pomocy do potrzebujących.

Według ONZ pod koniec 2020 roku ponad 88 milionów ludzi cierpiało z powodu ostrego głodu z powodu konfliktów – to o 20 procent więcej niż w roku poprzednim.
A szacunki wskazują, że liczba ta będzie rosła.
„Potrzebujemy lepszego, wcześniejszego i bardziej spójnego raportowania o tych kryzysach” – powiedziała w czwartek Thomas-Greenfield podczas posiedzenia Rady Bezpieczeństwa, której rotacyjne przewodnictwo sprawują w tym miesiącu Stany Zjednoczone.

„Musimy zapewnić, że Sekretarz Generalny [Antonio Guterres] ma mandat i narzędzia, aby umieścić te pojawiające się konflikty i potencjalny głód w centrum uwagi”.
Pani Thomas-Greenfield, weteran amerykańskiej dyplomacji, który był świadkiem głodu i innych kryzysów podczas delegowania w Afryce, powiedział, że najwyższy organ ONZ musi również „przeanalizować i zidentyfikować, kto jest odpowiedzialny za głód” i podjąć działania przeciwko nim.

„W końcu ostry głód jest bezduszną bronią podżegaczy wojennych” – powiedziała.
„Jest powodowany przez ludzi z nazwiskami i twarzami, a ludzie, którzy cierpią z ich rąk, zasługują na sprawiedliwość”.
Rada ONZ spotkała się na tle pogarszających się kryzysów głodu w afrykańskim Sahelu, Rogu Afryki, Sudanie Południowym i Afganistanie. Ponad 30 milionów ludzi na całym świecie jest „o krok” od klęski głodu, twierdzi ONZ.

Warunki są jeszcze gorsze w niektórych częściach Jemenu, Sudanu Południowego i Burkina Faso, gdzie panują warunki głodu lub zbliżone do głodu, a ponad 150 000 osób jest zagrożonych śmiercią głodową – podaje światowa organizacja.
Sytuację pogorszyła pandemia wirusa Covid-19, która zainfekowała ponad 118 milionów ludzi, zabiła ponad 2,6 miliona innych, spowodowała utratę miejsc pracy i zniszczyła gospodarki, powiedział Guterres.

„Położenie kresu głodowi wymaga od nas znalezienia politycznych rozwiązań konfliktu. Wzywam wszystkie państwa do uczynienia zakończenia konfliktu, a nie tylko złagodzenia jego skutków, kluczowym priorytetem polityki zagranicznej” – powiedział Guterres.
„W XXI wieku nie ma miejsca na głód i głodowanie”.

kichuu.com

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: