NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kaczyńskiego pod pomnikiem smoleńskim ochraniał snajper? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Politycy PiS, w tym m.in. premier Mateusz Morawiecki i wicepremier Jarosław Kaczyński, uczcili w środę pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej. Wzięli udział w mszy a następnie złożyli kwiaty pod pomnikiem smoleńskim. Jak twierdzi przedstawicielka Brygady Lotnej Opozycji politycy w tym czasie byli ochraniani także przez snajpera, który czekał w gotowości na dachu okolicznego budynku. W opinii gen. Romana Polki była to „demonstracja siły, którą spotyka się w krajach rządzonych przez wojskowe dyktatury”.

131. miesi?cznica katastrofy smole?skiej

131. miesi?cznica katastrofy smole?skiej Foto: Katarzyna Pierzchała / East News

W warszawskim kościele seminaryjnym odprawiona została msza św. w intencji ofiar katastrofy z 10 kwietnia 2010 r. Po mszy przedstawiciele rządu i politycy PiS przeszli na pl. Piłsudskiego, gdzie złożono kwiaty przed pomnikami prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 r.

„Fakt” przyjrzał się miesięcznicom smoleńskim. Wiele się zmieniło

Oprócz szefa rządu i prezesa PiS pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej uczcili m.in. marszałek Sejmu Elżbieta Witek, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, europoseł Joachim Brudziński oraz szef KPRM Michał Dworczyk.

Donos na Kaczyńskiego. Śledczy otrzymali zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez prezesa PiS!

Fragment Krakowskiego Przedmieścia oraz teren wokół Placu Piłsudskiego były zamknięte dla ruchu. Teren zabezpieczały policja i żandarmeria wojskowa.

Kiedy politycy opuścili pl. Piłsudskiego, kwiaty pod pomnikiem chciał złożyć Zbigniew Komosa, ale wojsko zarekwirowało je. Ten przedsiębiorca z Warszawy robi to w każdą miesięcznicę smoleńską. Swój wieniec opatruje napisem „Stop kreowaniu fałszywych bohaterów” oraz tabliczką: „Pamięci 95 ofiar Lecha Kaczyńskiego, który ignorując wszelkie procedury, nakazał pilotom lądować w Smoleńsku w skrajnie trudnych warunkach. Naród polski. Spoczywajcie w pokoju”.

Tę akcję Lotnej Brygady Opozycji dokumentowała Katarzyna Pierzchała, która uchwyciła na fotografii snajpera na dachu hotelu Sofitel. Jak skomentowała tę sytuację w rozmowie z dziennikiem, podczas miesięcznic „snajperzy siedzą na biurowcu po drugiej stronie ulicy, ale do tej pory ich obecność nie była tak ostentacyjna”.

Maciej Bajkowski, wieloletni zawodnik strzelecki i sędzia Polskiego Towarzystwa Strzelectwa Sportowego, ocenił w „Wyborczej”, że broń to najprawdopodobniej karabin wyborowy Sako TRG LAP MAG lub Sako TRG M-10, kaliber 7,62 mm. Takich karabinów używają żołnierze elitarnej grupy wojsk specjalnych GROM.

Gen. Roman Polko, były dowódca tej formacji krytycznie odniósł się do faktu wykorzystania żołnierzy GROM-u do ochrony miesięcznicy. – Współczuję tym żołnierzom, bo ktoś z nich robi durniów – grzmi. – To formacja, która w czasie pokoju powinna być wykorzystywana wyłącznie w razie zagrożenia terrorystycznego, a nie straszenia grupy protestujących opozycjonistów. Widoczna obecność żołnierzy w takiej sytuacji może doprowadzić jedynie do niepotrzebnych napięć. To demonstracja siły, którą spotyka się w krajach rządzonych przez wojskowe dyktatury – oburza się gen. Polko.

Wieczorem 10 marca odprawiona została msza św. w archikatedrze św. Jana Chrzciciela.

10 kwietnia 2010 r. w katastrofie samolotu Tu-154, wiozącego delegację na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej, zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego żona Maria, najwyżsi dowódcy wojska i ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski. (Źródło: „Gazeta Wyborcza”, PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

4 thoughts on “Kaczyńskiego pod pomnikiem smoleńskim ochraniał snajper? ☀Autor Gabi☀

  1. UMIESZCZENIE W TAK WIDOCZNYM MIEJSCU SNAJPERA – NIE JEST OCHRONĄ A DANIEM SYGNAŁU POLAKOM ŻE MOGĄ ZOSTAĆ POZABIJANI NA ULICY ŻE RZĄD JEST GOTÓW – DO MORDOWANIA KAŻDEGO KOGO UZNA ZA SKURWESYNA NIEGODNEGO ŻYCIA – GDYBY CHODZIŁO O OCHRONĘ TO NIKT BY NIE WYPATRZYŁ POSTERUNKÓW SNAJPERSKICH A NA DACHU NO NIE BYŁO SZANSY ABY NIE ZAUWARZYĆ WIEC MACIE SIĘ BAĆ …O TO ŻE JAK ZECHCĄ TO ZABIJĄ TWOJE NAWET DZIECI W DRODZE DO SZKOŁY – PROSTE ?

    1. PRZESTAŃCIE SIĘ SAMI OSZUKIWAĆ I DOPATRYWAĆ PRZYZWOITOŚCI W LUDZIACH KTÓRZY GDYBY TYLKO MOGLI PRZEPUŚCILI BY WAS PRZEZ KOMIN KREMATORYJNY – NIE ROBIA TEGO TYLKO DLA TEGO ŻE NIE SĄ DO KONCA PRZYGOTOWANI NA JAWNE ZABIJANIE WAS W DOMACH NA ULICACH – CZY USPRAWIEDLIWIACIE I POBŁAŻACIE SZCZUROM MYSZOM WSZOM KARALUCHOM MENDOM JEŚLI WAS ATAKUJĄ ?/ NIE TO DLA CZEGO TO ROBICIE Z TYMI ???? DZIWNE TO JEST

  2. o jej a Dude aż trzech i co wystarczył by jeden ogarnięty a snajperzy wraz z dudą by z tego nie wyszli – wyszkolenie takich idiotów kosztuje życie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: