NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Gary Barnett – Fałszywa obietnica normalności ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Społeczeństwo z radością podąża za linią tyranii, ponieważ naprawdę wierzy, że może uzyskać pozwolenie od swoich panów na po prostu życie. Są wśród nas głupcy, którzy stanowią największą część społeczeństwa, a to nie wróży dobrze na naszą przyszłość.” – Gary Barnett

Dr.Henry Makow:
Nie potrzeba inteligencji, aby zrozumieć nasze kłopotliwe położenie ani odwagi do konfrontacji. Ta mistyfikacja jest kulminacją wielowiekowego spisku kabalistycznych Żydów, by zniszczyć chrześcijańską cywilizację zachodnią. Wojny, depresje, homoseksualizm, feminizm, migracja, wyzwolenie seksualne, pornografia, krzyżowanie ras, głupia edukacja itp. Miały na celu osłabienie i doprowadzenie zachodniego społeczeństwa do komunizmu. (Zobacz: Co to jest komunizm? )
Dzięki MSM należącemu do kabalistów uważamy, że ten ciągły atak satanistów reprezentuje raczej „postęp” niż samobójstwo. Zasadniczo zostaliśmy wprowadzeni do kultu szatana. Kulty satanistyczne kontrolują i wyzyskują swoich członków, wywołując w nich choroby (np. Szczepienia) lub myślą, że są chorzy.
Cały zachodni establishment polityczny, biznesowy i kulturalny to zdrajcy, drugorzędni ludzie, którzy posunęli się naprzód, sprzedając swoje dusze diabłu. Bankierzy centralni starannie wybrali tych oportunistów, aby zrealizowali swój program, tj. Zniewolili i wywłaszczyli ludzkość. Stąd: „Nie będziesz posiadać niczego, ale będziesz szczęśliwy”. (Z pewnością nie dotyczy to Billa Gatesa i jego kumpli bankierów).
To, co HW Bush powiedział Sarah McClendon w 1992 roku: „Jeśli Amerykanie kiedykolwiek dowiedzą się, co zrobiliśmy, będą nas ścigać po ulicy i linczować”, jest dosłownie prawdą. Na szczęście większość Amerykanów jest zbyt łatwowierna, by dostrzec prawdę.
Poniżej Gary Barnett komentuje bierność ludzi w obliczu blokad.
Myślą, że są tymczasowe, dopóki szczepionki nie zaczną działać. Nie słuchają Światowego Forum Ekonomicznego, które jasno stwierdza, że ​​plandemia ma na celu reorganizację społeczeństwa, tj. Zniewolenie ludzkości. Stwierdzają wyraźnie, że nie będzie powrotu do normalności:
W przypadku COVID-19: Wielki reset Klaus Schwab stwierdza:  „Wielu z nas zastanawia się, kiedy wszystko wróci do normy. Krótka odpowiedź brzmi: nigdy. Nic nigdy nie wróci do„ zepsutego ”poczucia normalności, które panowało przed kryzys, ponieważ pandemia koronawirusa wyznacza fundamentalny punkt zwrotny na naszej globalnej trajektorii ”. …
—-
„Jeśli zmusisz się do bycia takim samym jak wszyscy inni. Powoduje to nerwice, psychozy i paranoję. To wypaczenie natury, jest to sprzeczne z prawami Bożymi, ponieważ we wszystkich lasach świata nie stworzył On ani jednego liścia, który byłby identyczny jak inny liść”. – Paulo Coelho
Gary D. Barnett
(skrócone przez henrymakow.com) 
 
Kiedy patrzę na to przejęcie ludzi na świecie i rozumiem szaleństwo tego wszystkiego, muszę zatrzymać się, aby odzyskać spokój i nieustannie strzec się przed obcowaniem z masową populacją, która wydaje się być typem ludzi z kapsuły „Inwazji porywaczy ciał”.
Nie trzeba patrzeć dalej niż morze masek, aby zrozumieć to zjawisko, ponieważ cała ekspresja jest ukryta i wszystkie wyglądają tak samo. To nowoczesna strefa mroku, ale to taka, w której ludzie nie tylko wyglądają tak samo, ale są tacy sami.
Stoimy w obliczu czegoś, co niektórzy mogą nazywać Armagedonem, i nie mylą się zbytnio. Jest to z pewnością walka dobra ze złem i w tym momencie zło ma przewagę. Każdego dnia wielu ludzi nadal twierdzi, że ludzie zaczynają walczyć i że sytuacja zostanie odwrócona.
Moim zdaniem jest to po prostu nieprawda i faktycznie wydaje się, że jakikolwiek poważny opór nadal jest w większości nieobecny. Przyczyny tego błędu w ocenie nie wynikają z tego, co ludzie faktycznie mówią lub w co wierzą, ale z tego, jak działają zgodnie.
Tak, wielu wie, że te drakońskie środki nie są konieczne, ale większość społeczeństwa z radością podąża za linią tyranii, ponieważ w rzeczywistości wierzy, że mogą uzyskać pozwolenie od swoich panów na po prostu życie. Są wśród nas głupcy, którzy stanowią największą część społeczeństwa, a to nie wróży dobrze dla naszej przyszłości.
Życie w ciągłym strachu, strachu, który jest bezpodstawny i śmieszny, może tylko zniszczyć umysły tych, którzy w tym momencie są niewiele więcej niż przestraszonymi owcami.
Kiedy narracja państwowa zostanie zaakceptowana, kiedy masy zwrócą się ku całkowitemu posłuszeństwu, aby dostosować się do klasy rządzącej w zamian za fałszywe obietnice, wszystko jest stracone.
Ci z nas, którzy chcą zaryzykować wszystko dla wolności, przeciwstawić się tym totalitarnym potworom i odmówić pokłonu jakiejkolwiek nielegalnej władzy, stają w obliczu cenzury, brutalności policji, uwięzienia, a w pewnym momencie nawet możliwej śmierci. Duża liczba prawdziwych dysydentów mogłaby zmiażdżyć ten atak państwa, ale takich liczb nie ma w obecnym środowisku.
Stanowe mandaty, oświadczenia, groźby i nieustanne rozkazy wykonawcze są realizowane zgodnie z planem, stały się z natury nieustępliwe i coraz bardziej restrykcyjne każdego dnia. To nie mogłoby się wydarzyć, gdyby istniał jakikolwiek uzasadniony sprzeciw ze strony tej żałosnej populacji.
Chociaż niektórzy z nas nadal walczą przeciwko temu dyktatorskiemu spiskowi, nie wystarczy powstrzymać lub nawet spowolnić inwazję opartą na agendzie, która już zniszczyła prawie całą naszą wolność. Ciągła propaganda pogrąża się w bezmózgiej części tej populacji, której liczba stale rośnie.
Nosząc te śmiercionośne maski kradnące tlen, testując PCR, pobierając ten RNA / DNA miksturę zmieniającą gen fałszywie nazywaną  „szczepionką ”, zdolność myślenia jest systematycznie niszczona z powodu wprowadzenia i wstrzyknięcia toksycznych patogenów. Im bardziej się dostosują i zrobią wszystko, co im polecono, tym mniejsza będzie szansa na jakikolwiek remedium na ten globalny reset i przejęcie umysłów i ciał narodu amerykańskiego.
Z biegiem czasu, a ludzie będą postępować zgodnie ze wszystkimi nakazami państwowymi, zmiana kursu, na którym jesteśmy, w końcu stanie się niemożliwa, ponieważ część tego spisku opiera się na wszczepianiu toksyn do organizmu i innych trucizn.
Te wstrzyknięte systemy operacyjne mają umożliwić kontrolę dużych populacji, a ta technologia już istnieje, z której większość jest wciąż nieznana przeciętnemu obywatelowi. Oprócz tego wiele milionów może umrzeć z powodu bardzo niekorzystnych skutków, jakie mogą wywołać te inwazyjne patogeny, które mogą powodować wielkie szkody w nadchodzących miesiącach i latach, praktycznie paraliżując całą populację i przyszłe pokolenia.
W tych okolicznościach kontrola populacji poprzez demokrację, która już się rozpoczęła, stanie się bardziej widoczna w niezbyt odległej przyszłości, a wszyscy będą obwiniać jednego lub drugiego fałszywego „wirusa”, o którym mówi się, że zmutował, powodując ciągłe zastrzyki trucizny. Eugenika nigdy nie miała tak łatwej drogi, jak teraz kiedy ludzie ustawiają się w kolejce na śmierć.
Nastąpiła histeria, dzieci są niszczone psychicznie i fizycznie, a masowa depresja jest teraz powszechna. Do tego dochodzi rozpacz, samobójstwo, agresja i oczywiście psychoza. Jest to z pewnością „nowa normalność”, ale jest to tworzenie przez państwo nowej normy, aby klasa rządząca mogła przejąć wszystko i kontrolować wszystko.
Nie ma prawdziwego niebezpieczeństwa, nie ma „wirusa”, nie ma pandemii, ale z powodu wszystkich mandatów państwa, które generują masowy strach i dziesiątkują nasz układ odpornościowy, dochodzi do skrajnych chorób i śmierci.
Faszystowskie partnerstwa rządu z przemysłem farmaceutycznym, wojskowym kompleksem przemysłowym, fundacjami zwolnionymi z podatków, gigantami technologicznymi i ich kontrolą nad całą polityką monetarną pozwoliły tym kilku złym tyranom schwytać i terroryzować ponad 300 milionów ludzi w tym kraju i prawie 8 miliardów na całym świecie.
Jeśli brzmi to dla ciebie tak samo absurdalnie, jak dla mnie, to może zamiast dobrowolnego bycia posłusznym niewolnikiem, przeżyjesz i ostatecznie zdecydujesz się chronić siebie i swoją rodzinę przed tą grasującą plagą zwaną rządem.
Nic się nie zmieni, dopóki ich nie zmienisz!
źródło: henrymakow.com
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: