NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Cichy zabójca naszych finansów. Coraz więcej Polaków wpada w II próg podatkowy ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Cicha podwyżka podatków. Wszystko przez niezmienne progi podatkowe

Biznes Info
Autor Wiktoria Pękalak – 12 Marca 2021

Cichy zabójca naszych finansów. Coraz więcej Polaków wpada w II próg podatkowy

Luksus dla każdego znaczy co innego, jednak dla ministerstwa finansów luksusem jest zarabiać niewiele więcej niż średnia krajowa. Dla skarbówki bogactwo zaczyna się już od 85 tys. zł rocznego dochodu, tym samym osoby, które tyle zarabiają, wpadają w II próg podatkowy – najwyższy. Oznacza to, że muszą płacić podatki w wysokości 32 proc. Eksperci są zdania, że to cicha podwyżka podatków.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Na czym polega podwyżka podatku dochodowego
  • Ile wynoszą progi podatkowe
  • Kto według skarbówki jest bogaczem

Podwyżka podatków w białych rękawiczkach

Nowe podatki nie są ogłaszane, a i tak musimy płacić więcej. Próg podatkowy nie zmienił się od 2009 roku, za to zdecydowanie zmieniły się nasze zarobki. Jest to nic innego niż cicha podwyżka obowiązujących podatków, alarmuje portal money.pl.

Dla skarbówki bogactwo to zarobki powyżej 85 tys. zł rocznego dochodu. Wtedy właśnie podatnicy wpadają w II próg podatkowy, czyli najwyższy. Bardzo dobrze obrazuje to przykład przywołany przez portal:

Osoby, które pracują na umowie o prace i zarabiają 9 tys. zł brutto, czyli 6,5 tys. zł na rękę, wpadają w drugi próg podatkowy dokładnie w 12. miesiącu roku. Od stycznia do listopada zaliczka takiego pracownika na podatek dochodowy wynosi 632 zł. W grudniu jest to już 1332 zł.

Pracownik, który otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 15 tys. zł brutto, w ciągu roku otrzyma pięć różnych wynagrodzeń na rękę. Na początku roku będzie otrzymywał 10 tys. zł, jednak w kolejnych miesiącach jego wynagrodzenie spadnie do 8,7 tys. zł. Pod koniec miesiąca jego wynagrodzenie netto znów wzrośnie (ze względu na ograniczenie w wysokości innych opłacanych składek), jednak w rekordowych miesiącach będzie musiał zapłacić 3 tys. zł podatku dochodowego.

Pogoda dla bogaczy

Dane Ministerstwa Finansów wskazują, że z każdym rokiem “bogaczy” przybywa. Osób, które musiały płacić najwyższy podatek dochodowy, jest już ponad 1,2 mln (dane opublikowane w 2021 roku dotyczące zarobków w 2019 r.). Money.pl szacuje, że w 2020 roku takich osób będzie już 1,5 mln.

Za wzrostem wynagrodzenia Polaków idzie jednak w parze niezmieniającym się od lat progiem podatkowym. Eksperci są zdania, że jest to po prostu cicha podwyżka podatków, ponieważ nikt o tym nie mówi, a zyski dla budżetu są coraz wyższe.

Kiedy w 2009 roku ogłoszono próg podatkowy i obecna 32-procentowa stawka stała się jedną z dwóch obowiązujących, osób bogatych (z perspektywy skarbówki) było zaledwie 1 proc. Polaków. W tej chwili wskaźnik ten oscyluje w granichach 5 proc., co oznacza, że z perspektywy fiskusa, co 20 podatnik otrzymuje “luksusową” pensję.

Cicha podwyżka podatków

W 2009 roku pensja minimalna wynosiła 1,2 tys. zł, a średnia – 3,1 tys. zł. W tej chwili pensja minimalna jest o 133 proc. wyższa, a średnie wynagrodzenie wzrosło o około 80 proc. Gdyby próg dochodowy miał odzwierciedlać stan na 2019 rok, musiałby wynosić 153 tys. zł.

– Wieloletnie zamrożenie limitu dla drugiego progu podatkowego to nic innego jak pełzająca podwyżka podatków. Pełzająca i cicha, ponieważ nie trzeba nic ogłaszać, nie trzeba wprowadzać żadnych nowych rozwiązań, samo się dzieje. Z roku na rok wpływy do budżetu z tego tytułu są większe – stwierdził w rozmowie z money.pl dr Aleksander Łaszek i dodał, że najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby skorelowanie progów podatkowych ze wzrostem wynagrodzenia.

– Warto dodać, że w Polsce istnieje limit opłacanych składek z tytułu ubezpieczenia społecznego. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wprowadzić trochę racjonalności do przepisów i te dwa kryteria ze sobą powiązać. Z jednej strony teraz możliwa jest sytuacja, gdy wciąż płaci się składki na ZUS, czyli nie jest się dostatecznie bogatym, by dobić do limitu, ale już opłaca się wyższą stawkę podatku PIT od części dochodów. Nie widać w tym żadnej logiki – zauważa ekspert.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: