NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

UWAGA WAŻNE: Odprawa dla górnika: 120 tys. zł. Jeśli odejdzie z pracy dobrowolnie ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 11 Marca 2021

Szokujące odprawy dla górników, którzy dobrowolnie odejdą z zawodu

Flickr/Kris Duda

120 tys. zł – tyle „na rękę” na nową (zawodową) drogę życia dostanie górnik, który zdecyduje się odejść z zawodu. Wysokość odprawy ujawnił w „Popołudniowej rozmowie RMF FM” Dominik Kolorz, przewodniczący śląsko-dąbrowskiej „Solidarności”. Negocjacje związkowców z rządem w sprawie przyszłości kopalń i górników nie wyglądają najlepiej, spór budzi m.in. kwestia gwarancji zatrudnienia. Jest za to zgoda co do daty zamknięcia ostatniej kopalni w Polsce.

Z tego artykułu dowiesz się:

Odprawa dla górnika ma wynieść 120 tys. zł

W jakiej sytuacji górnik otrzyma taką kwotę

Kiedy ma zostać zamknięta ostatnia kopalnia w Polsce

Szokujące odprawy dla górników

Przewodniczący śląsko-dąbrowskiej „Solidarności” gościł w środę w „Popołudniowej rozmowie RMF FM”. Wywiad dotyczył przede wszystkim negocjacji związkowców z rządem na temat przyszłości kopalń i górników. Pytany o możliwość zakończenia negocjacji i zaprezentowania umowy jeszcze w tym tygodniu, Kolorz stwierdził, że na to pytanie „nikt nie zna odpowiedzi”, a same rozmowy przebiegają „sinusoidalnie”.

– Jeżeli miałbym się odnosić do tego, o czym rozmawialiśmy wczoraj w zespole roboczym z rządem, to mógłbym powiedzieć, że jestem bardzo leciutkim, ale optymistą. Natomiast biorąc pod uwagę to, co wyprawiało się od września, czyli od podpisania porozumienia postrajkowego aż do teraz, no to nie wiem tak naprawdę, jak to będzie jutro, jak to będzie na tych wszystkich rozmowach plenarnych – powiedział Kolorz.

Szef śląsko-dąbrowskiej „Solidarności” zdradził, że kwestią budzącą największe spory na linii związkowcy-rząd, są ustawowe gwarancje zatrudnienia dla górników.

– To jest jedna z najważniejszych rozbieżności w tych naszych negocjacjach, ponieważ my chcielibyśmy, aby te gwarancje zatrudnienia, podpisane, nota bene, przez stronę rządową 25 września ubiegłego roku były gwarancjami ustawowymi. W tej chwili przepychamy się różnego typu wykładniami prawnymi, czy to jest zgodne z konstytucją, czy to nie jest zgodne z konstytucją – mówił w rozmowie z Marcinem Zaborskim Kolorz.

– Na dzisiaj rząd mówi: „ustawowej gwarancji nie damy”. My mówimy: „dajcie” – dodaje związkowiec, zdradzając jednocześnie, że „Solidarność” ma przygotowany wariant rezerwowy, który ma być jak to określa Kolorz „hardkorowy”.

Gigantyncza odprawa dla górników

O ile ustawowa gwarancja zatrudnienia budzi spór między związkowcami a rządem, to jako element „praktycznie uzgodniony” Kolorz wskazuje kwestie dotyczącą odpraw dla górników, którzy zdecydują się dobrowolnie odejść z zawodu. Kwota może szokować, z czego zdają sobie sprawę sami związkowcy.

– Ja wiem, że kwota przeraża, ale najprawdopodobniej będzie to 120 tys. zł netto – zdradził w „Popołudniowej rozmowie RMF FM” przewodniczący śląsko-dąbrowskiej „Solidarności”.

– Dla górnika, który będzie chciał odejść z zawodu i będzie chciał rozpocząć nową drogę życiową poza górnictwem – doprecyzował Kolorz.

Ostania kopalnia zniknie za 28 lat?

Sporu jak podkreśla związkowiec, nie budzi również fakt, iż w 2049 roku zostanie zamknięta ostatnia kopalnia w Polsce. Taką datę uzgodniono jesienią zeszłego roku w zawartym wówczas porozumieniu między rządem a górniczymi związkami w kwestii transformacji górnictwa. Przywoływaliśmy wówczas opinie ekspertów, którzy przewidują, że w związku z dynamicznym rozwojem źródeł odnawialnych, co doprowadzi do spadku popytu na węgiel kamienny, może dojść do tego znacznie wcześniej.

– Prawdopodobnie w ciągu 15 lat zamkniemy ostatnią kopalnie energetycznego węgla kamiennego – prognozował w rozmowie z portalem MarketNews24 Bartłomiej Derski, ekspert portalu

WysokieNapiecie.pl.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: