NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Sześć krajów wstrzymuje szczepienia – bada związek z zakrzepami krwi.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Sześć krajów wstrzymuje szczepienia – bada związek z zakrzepami krwi Według Agencji Produktów Medycznych nie ma znaczenia, aby zrobić sobie przerwę w Szwecji „:

 Szczepienie szczepionką Covid firmy Astra Zeneca zostało zawieszone w sześciu krajach europejskich po tym, jak osoby, które otrzymały szczepionkę, cierpiały na zakrzepy krwi.

Europejska Agencja Leków wszczęła dochodzenie.

Ale Szwecja nie wstrzymuje stosowania szczepionki.

Duńska decyzja o zawieszeniu wszystkich szczepień szczepionką Covid firmy Astra Zeneca została podjęta po doniesieniach o możliwych poważnych skutkach ubocznych. Kilka osób, które otrzymały strzykawkę Astra Zeneca, miało zakrzepy krwi.

Jeden ze zgłoszonych przypadków dotyczy śmierci w Danii.

Obecnie nie można powiedzieć, że istnieje związek między szczepionką a zakrzepami krwi, ale Europejska Agencja Leków (EMA) rozpoczęła dochodzenie, aby to sprawdzić.

„Brak łatwej decyzji”

Według duńskiej Krajowej Rady Zdrowia szczepienia są wstrzymywane jako środek zapobiegawczy, początkowo na 14 dni.

– Jesteśmy w trakcie największego i najważniejszego wprowadzenia szczepień w historii Danii. Potrzebujemy wszystkich szczepionek, jakie możemy dostać. Dlatego nie jest łatwo podjąć decyzję o wstrzymaniu podawania jednej ze szczepionek. Ale ponieważ zaszczepiamy tak wielu, musimy również odpowiednio wcześnie reagować, gdy pojawią się informacje o możliwych poważnych skutkach ubocznych, mówi Søren Brostrøm, dyrektor Krajowej Rady Zdrowia.

– Musimy się dowiedzieć, zanim będziemy mogli kontynuować stosowanie szczepionki firmy Astra Zeneca.

Astra Zeneca: została dokładnie zbadana

Kolejne sześć krajów wstrzymało szczepienie Astra Zeneca, niektóre z nich wcześniej, a niektóre po ogłoszeniu przez Duńczyków możliwych poważnych skutków ubocznych.

Są to Austria, Estonia, Łotwa, Litwa i Luksemburg – informuje norweski NTB. Islandia również wstrzymuje szczepienie.

– Już kilka razy zdarzało się, że użytkowanie zostało chwilowo wstrzymane. Myślę, że w zeszłym tygodniu był przypadek w Austrii. Ale tam odwołali szczepienia po tymczasowym zbadaniu całej sprawy. Zobaczymy, co wymyślą (EMA, przyp. Red.). Ważne jest, aby podejść do tego ostrożnie i raczej przestać, kiedy coś zobaczysz, mówi Richard Bergström, krajowy koordynator ds. Szczepionek, dla szwedzkiego radia Ekot po przekazie z Danii.

Astra Zeneca: jest bezpieczna

W Astra Zeneca wiadomo, że prowadzone jest dochodzenie w sprawie możliwych powiązań między szczepionką a zakrzepami krwi.

Ale firma farmaceutyczna, której udział spadł po wiadomościach, podkreśla duńskiej agencji informacyjnej Ritzau, że bezpieczeństwo pacjentów jest najwyższym priorytetem.

– Bezpieczeństwo szczepionki zostało dokładnie zbadane w badaniach fazy 3 – podała firma w komentarzu do agencji informacyjnej.

Według statystyk Agencji Produktów Medycznych Astra Zeneca jest szczepionką z najczęściej zgłaszanymi działaniami niepożądanymi. Z 85 000 zaszczepionych Szwedów władze otrzymały 3281 zgłoszeń podejrzewanych skutków ubocznych. Pfizer / Biontech ma 3929 zgłoszeń 443 000 zaszczepionych. Jeśli chodzi o Modern, otrzymano 466 raportów o 40 000 zaszczepionych.

Jednak większość działań niepożądanych ma charakter bardziej powszechny: gorączka, bóle głowy, bóle mięśni i zawroty głowy.

„Za mało wsparcia, aby wstrzymać”

Norweski Instytut Zdrowia Publicznego, FHI i krajowa agencja farmaceutyczna zorganizują konferencję prasową o godzinie 14. Jednak wkrótce po ogłoszeniu przez Duńczyków miasto Bergen i kilka innych norweskich miast ogłosiło, że szczepionka zostanie zatrzymana lokalnie.

W Szwecji odnotowano dwa przypadki „zdarzeń zakrzepowo-zatorowych” w związku ze szczepionką Astra Zeneca i około dziesięciu w przypadku firmy Pfizer-Biontech.

– Liczba w żaden sposób nie różni się od liczby zaszczepionych.

W Szwecji odnotowano dwa przypadki „zdarzeń zakrzepowo-zatorowych” w związku ze szczepionką Astra Zeneca i około dziesięciu w przypadku Pfizer-Biontech, zgodnie z TT.

– Liczba w żaden sposób nie różni się od liczby zaszczepionych.

Agencja ds. Produktów Medycznych stwierdza jednak, że Szwecja nie powinna wstrzymywać szczepień. Ocenia się, że ważniejsze jest kontynuowanie szczepień.

„Nie uważamy, że istnieje wystarczające poparcie dla zaprzestania szczepień szczepionką Astra Zeneca”, pisze Veronica Arthurson, kierownik działu bezpieczeństwa leków w Agencji Produktów Medycznych, w komentarzu do TT.

Emma Spak, szefowa działu zdrowia i opieki medycznej w szwedzkich gminach i regionach, mówi, że organizacja oczekuje na informacje z Agencji Produktów Medycznych.

– To kwestia autorytatywna i jest przygotowywana przez Agencję Produktów Medycznych. Stamtąd czekamy na szybką informację. Mam informację, że to trwa – mówi Emma Spak.

Aftonbladet zgłosił się do serwisu prasowego Astra Zeneca.

ZDJĘCIE: HENRIK MONTGOMERY / TT
PRZETLUMACZONO PRZEZ TRANSLATOR GOOGLE-GR
HTTPS://WWW.AFTONBLADET.SE/
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: