NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Qualcomm z trudem zaspokaja popyt na układy scalone, a niedobór rozszerza się na telefony: źródła

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SAN FRANCISCO/SHANGHAI (Reuters) – Qualcomm Inc walczy, aby utrzymać się z popytu na jego chipy procesorowe stosowane w smartfonach i gadżetów, jak niedobór chipów, które po raz pierwszy uderzył w przemyśle motoryzacyjnym rozprzestrzenia się w całej branży elektronicznej, źródeł branżowych powiedział Reuters.

Ludzie odwiedzają stoisko Qualcomm na Mobile World Congress (MWC) w Szanghaju, Chiny 23 lutego 2021 r. REUTERS/Aly Song

 

Popyt na chipy Qualcomm gwałtownie wzrosła w ostatnich miesiącach, jak producenci telefonów z systemem Android starają się zdobyć klientów porzucających telefony produkowane przez Huawei Technologies Co Ltd z powodu sankcji USA. Qualcomm znalazł to trudne do spełnienia tego wyższego niż oczekiwano popytu, w części z powodu niedoboru niektórych subkomponentów stosowanych w swoich układach.

Jedna osoba u dostawcy Samsunga powiedziała, że niedobór chipów Qualcomm uderza w produkcję mid- i low-end modeli Samsunga. Druga osoba, u innego dostawcy, powiedział, że był niedobór nowego flagowego chipu Qualcomm, Snapdragon 888, ale nie powiedział, czy to wpływa na produkcję telefonów Samsunga high-end.

Rzecznik Samsung Electronics odmówił komentarza. Rzecznik Qualcomm wskazał na publiczne komentarze kierownictwa w środę, w którym powtórzyli, że wierzą, że mogą trafić w fiskalnej drugiego kwartału prognozy sprzedaży podane w lutym.

Osobno, starszego kierownictwa w górnej producenta umowy dla kilku głównych marek smartfonów powiedział Reuters był w obliczu niedoboru szeregu składników z Qualcomm i będzie ciąć wysyłki słuchawek w tym roku. Wykonawczy mówił na warunkach anonimowości.

W zeszłym miesiącu, Lu Weibing, wiceprezes chińskiego producenta słuchawek Xiaomi, ubolewał chip crunch. „To nie jest niedobór, to jest ekstremalny niedobór”, napisał na Weibo, chiński Twitter jak sieci społecznej.

Gwałtowny wzrost popytu na elektronikę użytkową doprowadził do globalnego niedoboru chipów, który spowodował przestój w fabrykach samochodów. Niedobór do tej pory koncentruje się głównie na chipy wykonane przy użyciu starszych technologii, a nie zaawansowanych procesorów telefonicznych Qualcomm projektuje.

Ale ograniczenia Qualcomm pokazuje, jak problemy w jednym obszarze złożonego łańcucha dostaw chipów może krwawić do innych i jak szybko zmieniających się dynamiki rynku może potknąć chip firm, które muszą ustawić masowe plany produkcji lat wcześniej.

„Nadal mamy nasz popyt zasadniczo wyższe niż podaż,” Qualcomm przychodzące Chief Executive Cristiano Amon powiedział inwestorom podczas corocznego spotkania firmy w środę.

Flagowy procesor aplikacyjny Qualcomm, Snapdragon 888, jest wciąż nowy. Kluczowe jego części pochodzą z oddzielnego działu produkcji chipów Samsung Electronics i wykorzystują nowy 5-nanometrowy proces produkcyjny, który jest trudny do szybkiego skalowania.

Fabryka Samsunga w Teksasie, która produkuje niektóre z nadajników częstotliwości radiowych firmy Qualcomm, również została zmuszona do wstrzymania działalności w zeszłym miesiącu z powodu braku prądu spowodowanego zimowymi burzami, choć nie jest jasne, czy skutki tego przestoju jeszcze dotarły do producentów smartfonów.

FILE--People visit the stand of Qualcomm with 5G logo during the 2018 Mobile World Congress (MWC) in Shanghai, China, 29 June 2018. South China's Stock Photo - Alamy

STARSZE TECHNOLOGIE

Cała linia procesorów aplikacyjnych Qualcomm zawiera układy zarządzania energią wykonane w starszej technologii przez firmy takie jak China’s Semiconductor Manufacturing International Corporation i Taiwan Semiconductor Manufacturing Co.

„Potrzebujesz pełnego zestawu” – powiedział Stacy Rasgon, analityk z domu maklerskiego Bernstein. „Jeśli nie możesz ich zdobyć, nie możesz zbudować tego, co chcesz zbudować. Łańcuchy dostaw są globalne i bardzo ściśle zintegrowane. Jest to ustawione pod kątem wydajności, ale jest mniej odporne.”

Qualcomm kieruje podaż tych chipów zarządzania energią w kierunku swoich wysoce dochodowych procesorów aplikacyjnych Snapdragon 888, aby dopasować to, co Samsung foundries może zbudować, ale to boli dostaw niższej klasy procesorów aplikacyjnych Qualcomm, źródła powiedziały.

Chiński Xiaomi zamawia większość swoich chipów od Qualcomm i tajwańskiego MediaTek Inc.

PANICZNE KUPOWANIE

Niedobór chipów, który spowodował paniczne zakupy, powoduje dalsze ograniczenie zdolności produkcyjnych i wzrost kosztów nawet najtańszych komponentów prawie wszystkich mikroprocesorów, powiedzieli eksperci przemysłowi.

Na przykład, powszechnie używany mikrokontroler-jednostka chip z STMicroelectronics pierwotnie wycenione na $ 2 teraz sprzedaje się za $ 14, według Case Engelen, CEO Titoma, projektant i producent kontraktowy.

Simon Wan, współzałożyciel chińskiej marki robotów odkurzających Roborock, powiedział, że dostawcy układów scalonych dla jego firmy proszą o większe depozyty przy zamówieniach układów. On płaci, aby zapewnić sobie zapasy.

„Wszyscy składają zamówienia jak szaleni, podczas gdy w rzeczywistości nie mogą nawet wykorzystać wszystkich swoich chipów” – powiedział Wan, który odmówił podania nazw swoich dostawców chipów.

Mniejsze firmy cierpią bardziej.

Fabien Gaussorgues, który prowadzi fabrykę elektroniki w południowochińskim mieście Dongguan, powiedział, że problemy z dostawami pogorszyły się od grudnia.

Jego firma była na dobrej drodze do masowej produkcji inteligentnego urządzenia domowego zaprojektowanego przez zagranicznego klienta przed chińskim Nowym Rokiem. Ale niedobór kluczowych chipsetów z Japonii Murata opóźnił uruchomienie o trzy tygodnie, powiedział, zmuszając go do ostatecznie użyć nieco słabsze chipset jako substytut. Murata nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Tymczasem, niektóre z jego innych klientów opóźniły projekty na czas nieokreślony.

„Widzieliśmy komponentów, gdzie widzimy sześć tygodni czasu realizacji, a następnie tydzień po to jest dziesięć tygodni, a następnie tydzień później jest jeden rok,” powiedział.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: