NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
STOWARZYSZENIE "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI" TYMCZASOWY FORMULARZ KONTAKTOWY
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

EV startup Canoo planuje wprowadzić na rynek amerykańskiego, podobnego do strąka elektrycznego pickupa w 2023 roku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DETROIT (Reuters) – Startup pojazdów elektrycznych Canoo Inc w środę powiedział, że wprowadzi amerykańskiej produkcji pod-podobny elektryczny pickup truck w 2023 roku, idąc w ślady kilku rywali również wchodzących w najpopularniejszy segment amerykańskiego rynku motoryzacyjnego.

EV startup Canoo plans to roll out American-built, pod-like electric pickup  in 2023
W pełni elektryczny pickup Canoo na zdjęciu z 11 marca 2021 r. Canoo/Handout via REUTERS

Prezes wykonawczy Canoo, Tony Aquila, ujawnił termin wprowadzenia ciężarówki na rynek przed czwartkowym wydarzeniem Automobility LA. Powiedział, że firma z siedzibą w Los Angeles rozpocznie przyjmowanie zamówień wstępnych w drugim kwartale 2021 roku.

Aquila powiedział Reutersowi, że jego celem jest wprowadzenie na rynek zaokrąglonej, pyskatej ciężarówki w pierwszym kwartale 2023 roku, a Canoo zbuduje pojazd w amerykańskiej mikrofabryce, którą zamierza otworzyć.

„To jest jak żadna ciężarówka, jaką kiedykolwiek widzieliście” – powiedział w wywiadzie. „Jest wielkości Forda Rangera, może przyjąć ładowność pełnowymiarowego pickupa i (ma) promień skrętu Priusa”.

Aquila powiedział Reutersowi w grudniu, że Canoo, które następnie weszło na giełdę poprzez odwrotną fuzję ze spółką akwizycyjną specjalnego przeznaczenia, zamierzało wprowadzić pickupa.

Pickupy są najlepiej sprzedającymi się pojazdami na amerykańskim rynku nowych pojazdów, z Ford Motor Co, General Motors Co i marką Ram Stellantis NV dominują w segmencie napędzanym benzyną i generują duże porcje zysków tych firm.

Podczas gdy GM i Ford planują wprowadzenie elektrycznych pickupów z zamiarem kontynuowania swojej dominacji, Canoo, Tesla ze swoim Cybertruckiem i inni wierzą, że mogą wyrzeźbić kawałek rynku w miarę wzrostu sprzedaży EV.

GM, Tesla oraz startupy Rivian i Lordstown Motors Corp planują wprowadzić elektryczne pickupy jeszcze w tym roku, a Ford w połowie 2022 roku.

Firma prognozująca AutoForecast Solutions szacuje, że elektryczne pickupy będą stanowiły nieco ponad 1% północnoamerykańskiej produkcji pickupów w 2022 r., a w 2028 r. ich udział wzrośnie do 5,7%.

Pikap Canoo dołączy do linii, która obejmuje przypominającego strąk, siedmiomiejscowego Canoo, który pojawi się w drugim kwartale 2022 roku, samochód dostawczy w tym samym roku oraz sportowego sedana w 2025 roku.

Pickup będzie skierowany zarówno do konsumentów, jak i klientów komercyjnych i ma potencjał, aby stać się pojazdem o dużej objętości, tworząc zapotrzebowanie na małą, wysoce zautomatyzowaną mikrofabrykę, powiedział Aquila.

Canoo negocjuje ze stanami na temat potencjalnej lokalizacji, a firma nadal będzie korzystać z usług producenta kontraktowego do budowy pojazdów produkowanych w mniejszych ilościach, powiedział.

Canoo electric pickup truck looks like a time traveller from 2035

Canoo opracował „deskorolkę” – platformę o niskiej wysokości, która łączy baterie i silniki elektryczne z takimi elementami podwozia jak układ kierowniczy, hamulce i koła – na której można zbudować różne typy nadwozi pojazdów.

Canoo powiedział, że jego pickup będzie miał moc do 600 koni mechanicznych i zasięg jazdy na napędzie elektrycznym ponad 200 mil (320 km). Aquila spodziewa się, że do czasu wprowadzenia ciężarówki na rynek zasięg jazdy będzie wynosił 300 mil lub więcej.

Pickup posiada dwumetrową (2 m) skrzynię ładunkową, która może być przedłużona do 8 stóp. Posiada również przednią przestrzeń ładunkową oraz składany stół roboczy z gniazdkami elektrycznymi, składane stoliki boczne i ukryty stopień umożliwiający przechowywanie i dostęp do skrzyni ładunkowej.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: