NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dowody na to, że Fundacja Rockefellera zaplanowała Covid-19. Zobacz ich plany! ☀Autor Gabi☀

1.00 avg. rating (46% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Fundacja Rockefellera w tajemniczy sposób przewidziała akcję koronawirusową.

Ten scenariusz opisała w raporcie z 2010 roku pod tytułem:

„Scenarios for the Future of Technology and International Development„.

Raport strona 18. Fragmenty:

„LOCK STEP
Scenariusz – Narracje
„Świat ściślejszej odgórnej kontroli rządowej i nie tylko. Autorytarne przywództwo, z ograniczoną innowacją i rosnącą odmową obywatela.

Nawet najbardziej przygotowane na pandemię narody zostały szybko przytłoczone, gdy wirus rozprzestrzenił się na całym świecie, prawie zarażając
20 procent światowej populacji i zabił 8 milionów w zaledwie siedem miesięcy, większość zdrowych, młodych ludzi.

Pandemia też miała śmiertelny wpływ na ekonomię: międzynarodowy przepływ ludzi i towarów uległ zatrzymaniu, wyniszczając branże, takie jak turystyka i
zerwał globalne łańcuchy dostaw.

Nawet lokalne, normalnie tętniące życiem sklepy i biurowce stały puste od miesięcy, pozbawione pracowników i klientów.

Pandemia ogarnęła całą planetę.

Nieproporcjonalna liczba zmarłych przypadła na: Afrykę, Azję Południowo-Wschodnią i Amerykę Środkową, gdzie wirus rozprzestrzeniał się błyskawicznie. Nawet w krajach rozwiniętych opanowanie wirusa było wyzwaniem.

Początkowa polityka Stanów Zjednoczonych „zdecydowanie zniechęcająca” obywateli do latania, okazał się śmiertelna przez swoją łagodność, przyspieszając
rozprzestrzenianie się wirusa, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale poza granicami.

Jednak kilka krajów radziło sobie lepiej – zwłaszcza Chiny. Szybkie nakładanie i egzekwowanie przez rząd obowiązkowej kwarantanny dla wszystkich obywateli. Natychmiastowe i prawie hermetyczne zamknięcie wszystkich granic, uratowały miliony istnień. Zatrzymali rozprzestrzenianie wirusa znacznie wcześniej, niż inne kraje, umożliwiając szybsze ożywienie gospodarki po pandemii”.

Raport strona 19. Fragmenty:

„Nie tylko chiński rząd podjął ekstremalne środki, aby chronić swoich obywateli od ryzyka i narażenia.

Podczas pandemii liderzy państw na całym świecie demonstrowali swój autorytet/swoją siłę i narzucali zasady ograniczenia: od obowiązkowego noszenia na twarzy maski do kontroli temperatury ciała przy wejściach do przestrzeni wspólnych, takich jak stacje kolejowe i supermarkety.

Nawet po wygaśnięciu pandemii, ta bardziej autorytarna kontrola i nadzór obywateli i ich działania, pozostały w użyciu, a nawet zostały wzmożone. Zostało to zrobione, aby chronić się przed rozprzestrzenianiem globalnych problemów, chronić od pandemii, międzynarodowego terroryzmu, kryzysu środowiskowego i rosnącego ubóstwa.

Przywódcy na całym świecie wzmocnili swoją władzę. 

Na początku, pojęcie bardziej kontrolowanego świata, zyskało szerokie uznanie i aprobatę. Obywatele chętnie rezygnowali z części swojej suwerenności i ich prywatności w zamian za większe bezpieczeństwo i stabilność.

Obywatele byli bardziej tolerancyjni, a nawet chętniej odgórnie kierowani. Nadzór oraz krajowi przywódcy, mieli więcej swobody w podporządkowaniu.

W krajach rozwiniętych, zaostrzony nadzór przybierał różne formy biometryczne. Na przykład, identyfikację wszystkich obywateli i bardziej szczegółowe regulacje kluczowych branż, których stabilność uznano za istotne dla interesów narodowych”.

Raport jest o tyle wstrząsający, że dokładnie przedstawia to, co wydarzyło się w 2019 i w 2020 roku, kiedy wdrożyli akcję korony.

Mamy również w raporcie, to co obecnie wdrażają w 2021 roku. Planują nadzorować każdego obywatela poprzez system komputerowy. Jedną z takich form są paszporty kowidowe. Aby dostać paszport, musisz zaszczepić się. Wtedy będziesz miał większą swobodę w poruszaniu się. Ten etap wdrażają w Państwie żydowskim.

Z tego widać, że sami nie zejdą z drogi destrukcji narodów…

 

Za Robert Brzoza

Foto: okładka z raportu

1.00 avg. rating (46% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: