NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pfizer zmienia zasady przechowywania swojej szczepionki przeciwko CoVID-19 ☀Autor Gabi☀

1.00 avg. rating (46% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
W obliczu dużych braków koncern rezygnuje z pewnych zasad „nadbezpieczeństwa” w zakresie stosowania i przechowywania swoich szczepionek. Czy mamy czego się obawiać? Zaraz się dowiecie.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że jak wynika z najnowszej publikacji w New England Journal of Medicine, szczepionka firm Pfizer i BioNTech chroniąca przed COVID-19 wykazuje skuteczność 92.6% już po pierwszej dawce. Może być trochę niepewności, jeśli chodzi o czas trwania ochrony po pojedynczej dawce, ale podanie drugiej dawki w ciągu miesiąca po pierwszej, zgodnie z rekomendacjami, jest bezpieczne. Oznacza to, że można odsunąć od siebie w czasie oba wymagane szczepienia, zachowując wysoką skuteczność, co może pozwolić na wyszczepienie większej liczby osób. Teraz zaś docierają do nas informacje zgłoszone do amerykańskiej Agencji Żywności i Leków, z których wynika, że Pfizer twierdzi, że jego szczepionka mRNA jest w wyższych temperaturach stabilna przez dłuższy czas niż pierwotnie sądzono.

Nowe rekomendacje sugerują, że może być przechowywana w zamrażalniku w temperaturze -15℃, co pozwala na większą elastyczność w zakresie metod dostawy i przechowywania. Należy bowiem wspomnieć, że choć szczepionka BioNTech i Pfizera może się pochwalić imponującą skutecznością, to od początku wiadomo było, że jest z nią pewien problem, a mianowicie wymagała ekstremalnie niskich temperatur, by uniknąć degradacji. Standardowe farmaceutyczne zamrażarki oferują zakres temperatur od -25℃ do -15℃, a szczepionka Pfizer wymagała przechowywania w takich specjalistycznych z ultraniskimi temperaturami, tj. od -80ºC do -60ºC. Jest to ogromny problem logistyczny, bo duża część świata nie ma dostępnych łańcuchów dostaw o tak niskich temperaturach i choć koncern opracował pewien system pakowania, żeby nieco ułatwić dystrybucję szczepionki, to dostawy wciąż są bardzo trudne.

Wygląda jednak na to, że to się niedługo zmieni, bo zdaniem koncernu najnowsze badania pokazały, że szczepionka pozostaje stabilna przez co najmniej dwa tygodnie, jeśli jest przechowywana w normalnych zamrażarkowych temperaturach, tj. od -25°C do -15°C. Wystarczy więc kilka specjalnych pozwoleń i proces dystrybucji powinien się znacznie usprawnić – dlaczego dopiero teraz? Pfizer twierdzi, że badania w tym zakresie trwały od dawna, ale że mamy do czynienia z nową technologią szczepionek, to byli bardzo ostrożni w rekomendacjach do czasu zebrania potrzebnych danych.

– Naszym priorytetem było szybkie opracowanie bezpiecznej i skutecznej szczepionki i sprawienie, by była dostępna dla najbardziej narażonych ludzi na świecie, by ratować życie. W tym samym czasie bez chwili przerwy zbieraliśmy dane, które mogłyby pozwolić na przechowywanie szczepionki w -20℃. Zebrane dane mogą pozwolić na wygodniejsze obchodzenie się ze szczepionką w magazynach i centrach szczepień, dając większą elastyczność – tłumaczy firma. Przypominamy, że tym samym szczepionka Pfizera będzie przechowywana już niebawem tak samo jak druga szczepionka mRNA na rynku, a mianowicie ta od firmy Moderna, która od początku ma w wymaganiach temperatury od -25 do -15℃.

Źródło: GeekWeek.pl/Pfizer / Fot. Pexels

1.00 avg. rating (46% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: