NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7295 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Co najmniej 20 zabitych w potężnych eksplozjach w koszarach w Gwinei Równikowej

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Setki osób zostało rannych w eksplozjach, za które prezydent obwinił nieumiejętne obchodzenie się z dynamitem

Co najmniej 20 osób zginęło, a ponad 600 zostało rannych w potężnej serii eksplozji w koszarach wojskowych w Gwinei Równikowej, podała telewizja państwowa.

Wybuchy były spowodowane „niedbałym obchodzeniem się z dynamitem”, według oświadczenia prezydenta, Teodoro Obiang Nguema Mbasogo, odczytanego w TVGE. Powiedział on, że eksplozje miały miejsce o godzinie 16:00 w koszarach w sąsiedztwie Mondong Nkuantoma w Bata. Powiedział, że uderzenie uszkodziło prawie wszystkie budynki w głównym mieście kraju.

Ministerstwo obrony wydało oświadczenie późno w niedzielę, mówiąc, że pożar w magazynie broni w koszarach spowodował eksplozję amunicji wysokiego kalibru. Wstępnie podano, że zginęło 20 osób, a 600 zostało rannych, dodając, że przyczyna eksplozji zostanie w pełni zbadana.

Telewizja państwowa pokazała ogromny pióropusz dymu unoszący się nad miejscem eksplozji, o którym sądzi się, że pochodzi z co najmniej pięciu wybuchów, gdy tłumy uciekały, a ludzie krzyczeli: „Nie wiemy, co się stało, ale to wszystko jest zniszczone”.

Ludzie niosą ciało w płachcie po eksplozjach w bazie wojskowej w Bata, Gwinea Równikowa Fot: Reuters TV/Reuters

Zdjęcia w lokalnych mediach pokazywały krzyczących i biegnących ulicami ludzi otoczonych gruzem i dymem. Dachy domów zostały zerwane, a ranni byli przewożeni do szpitala.

Ministerstwo zdrowia podało na Twitterze, że pracownicy zajmują się rannymi na miejscu tragedii i w placówkach medycznych, ale obawiają się, że ludzie są nadal pogrzebani pod gruzami.

Syn prezydenta, Teodoro Nguema Obiang Mangue, wiceprezydent odpowiedzialny za obronę i bezpieczeństwo, pojawił się w materiale telewizyjnym na miejscu eksplozji, sprawdzając zniszczenia, w towarzystwie swoich izraelskich ochroniarzy.

Teodorin, jak jest znany, jest coraz częściej postrzegany jako wyznaczony następca prezydenta w tym bogatym w ropę naftową kraju Afryki Środkowej.

Bata jest największym miastem, w którym mieszka około 800.000 z 1,4 miliona mieszkańców – większość z nich żyje w ubóstwie. Stolica Malabo leży na stałym lądzie, natomiast Malabo na Bioko, jednej z wysp u zachodnich wybrzeży Afryki.

Gwinea Równikowa jest rządzona przez 78-letniego Obiang Nguemę od prawie 42 lat. Opozycjoniści i organizacje międzynarodowe regularnie oskarżają go o łamanie praw człowieka.

Lekarz dzwoniący do TVGE, który posługiwał się swoim pierwszym imieniem Florentino, powiedział, że wybuchy były „momentem kryzysu” i że szpitale były przepełnione. Powiedział, że centrum sportowe stworzone dla pacjentów Covid-19 zostanie wykorzystane do przyjęcia mniej poważnych przypadków.

Radio Macuto poinformowało na Twitterze, że ludzie zostali ewakuowani do 4 km poza miasto, ponieważ opary mogą być szkodliwe.

Po wybuchu hiszpańska ambasada w Gwinei Równikowej zaleciła na Twitterze Hiszpanom, by „pozostali w domach”.

Associated Press i Agence France-Presse przyczyniły się do powstania tego raportu.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: