NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

AerCap kupi jednostkę GE zajmującą się leasingiem samolotów za 30 miliardów dolarów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

(Reuters) – Dwie największe na świecie firmy leasingowe łączą się, aby stworzyć nowego giganta finansowania po tym, jak irlandzki AerCap sfinalizował transakcję wartą ponad 30 miliardów dolarów, aby kupić biznes leasingowy General Electric.

https://www.reuters.com/video/watch/idOVE3I9957

Obie firmy, które zawiązały węzeł w środę po wielu dniach spekulacji wokół przejęcia leasingowego ramienia GE – GECAS, razem kontrolują ponad 2,000 odrzutowców, przyćmiewając rywali.

Połączenie to stworzy z łatwością największego nabywcę odrzutowców zbudowanych przez producentów samolotów Airbus AIR.PA i Boeing BA.N i zmieni kształt globalnej branży finansowania lotniczego, która w ostatnich latach przyciągnęła zalew kapitału, ponieważ inwestorzy szukają wyższych zysków.

Akcje obu spółek notowanych na nowojorskiej giełdzie spadły w środę o około 6%, ponieważ AerCap przygotował się do emisji nowych akcji, aby pomóc w sfinansowaniu transakcji, a GE zawiódł oczekiwania niektórych inwestorów, że podniesie prognozy dotyczące gotówki.

Transakcja ma miejsce w momencie, gdy niezależność kilku firm leasingowych została zakwestionowana przez kryzys związany z koronawirusem i może spowodować dalszą konsolidację, twierdzą analitycy.

Jest to najnowsze posunięcie szefa GE Larry’ego Culpa, który chce zredukować zadłużenie i skoncentrować konglomerat na jego przemysłowym rdzeniu, czyli energetyce, energii odnawialnej, lotnictwie i opiece zdrowotnej.

W wywiadzie telefonicznym, Culp powiedział, że transakcja pomoże GE stać się lepiej skapitalizowanym zgodnie z rówieśnikami i „znacząco” odciąży jego bilans, otwierając szereg opcji alokacji kapitału, w tym wyższe dywidendy, odkup akcji.

AerCap to buy GE's aircraft-leasing unit in $30 billion deal
Prezes AerCap, Aengus Kelly, przemawia na konferencji branżowej

Transakcja zakupu GECAS, czyli GE Capital Aviation Services, obejmuje około 24 mld USD w gotówce oraz 1 mld USD zapłacony w obligacjach AerCap lub gotówce. Obejmuje ona 111 milionów nowych akcji, co daje GE udział w wysokości 46% w firmie kontrolowanej przez AerCap.

Culp powiedział, że udziały zostaną spieniężone „z czasem”, gdy branża lotnicza się odbuduje.

Transakcja wycenia GECAS na nieco ponad 31 miliardów dolarów w oparciu o ceny akcji AerCap na zamknięciu we wtorek.

https://i2.wp.com/s.rfi.fr/media/display/90dff584-4ae2-11eb-95d2-005056a964fe/w:1280/p:1x1/cf4e89872dd4bf8a1357627979aebbd2a2f15078.jpg?resize=458%2C458&ssl=1

GE powiedział, że planuje zmniejszyć zadłużenie o około 30 miliardów dolarów w tym roku, wykorzystując wpływy z transakcji i istniejącą gotówkę, ale ogłosił odpis w wysokości 3 miliardów dolarów w związku z transakcją.

Transakcja, która obejmuje przekazanie około 300 helikopterów, ma się zamknąć w czwartym kwartale 2021 roku.

Citi i Goldman Sachs zapewniły AerCap 24 miliardy dolarów zaangażowanego finansowania dla transakcji.

AerCap powiedział, że transakcja spowoduje wzrost zadłużenia do 3,0 razy kapitał własny, ale ten skorygowany wskaźnik powróci „szybko” do docelowego poziomu 2,7.

AerCap to buy GE's aircraft leasing unit in $30 billion deal

Analitycy twierdzą, że skala połączonego podmiotu, kontrolującego około trzy razy więcej samolotów niż jego najbliższy konkurent, Avolon z siedzibą w Dublinie, może zmusić AerCap do pozbycia się samolotów, aby spełnić wymogi antymonopolowe.

Nowa grupa będzie dysponować głównie flotą Airbusów, ale Kelly wyraził poparcie dla borykającego się z problemami Boeinga 737 MAX, przywróconego niedawno do służby po prawie dwuletnim uziemieniu.

„Nie stawiałbym przeciwko Boeingowi” – powiedział.

Analitycy powiedzieli, że transakcja da połączonej grupie większą siłę przetargową przy zakupie odrzutowców.

Boeing odmówił komentarza w sprawie fuzji. Airbus powiedział, że utrzyma dobre stosunki, jakie miał z AerCap i GECAS.

 

https://www.reuters.com/article/us-ge-divestiture/aercap-to-buy-ges-aircraft-leasing-unit-in-30-billion-deal-idUSKBN2B219V

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: