NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Hipokryzja level hard!! Sypie się Pandemiczna narracja.. Najbardziej winne media! VIDO PL
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Krótko sprzedający zarobili miliardy na wyprzedaży amerykańskich technologii, GameStop zadaje straty: Ortex

LONDYN (Reuters) – Szacuje się, że inwestorzy zarobili miliardy dolarów na swoich niedźwiedzich zakładach na Teslę i duże akcje technologiczne w ostatnim gwałtownym tąpnięciu wywołanym przez skok rentowności amerykańskiego Skarbu Państwa, dane z firmy analitycznej Ortex pokazały we wtorek.

Meme Stocks vs. Wall Street: How Reddit and GameStop Beat the Bankers

 

Tesla była największym wygranym krótkodystansowców, dając im szacunkowe zyski w wysokości 4,2 mld USD do tej pory w 2021 r., a następnie ponad 1 mld USD zysku na Zoom Video i Apple, według Ortex.

Zostali jednak spaleni przez postawienie przeciwko producentowi gier wideo Gamestop. Firma, która była w centrum tak zwanej „kamienistej” manii handlu detalicznego, skoczyła o kolejne 400% w ciągu ostatnich dwóch tygodni, ponieważ inwestorzy-amatorzy ponownie w nią weszli.

Plany strategii e-commerce GameStop były postrzegane jako siła napędowa w tym tygodniu ponownego wzrostu styczniowych akcji „meme”, wraz ze spekulacjami, że drobni inwestorzy wykorzystają swoje nadchodzące czeki stymulacyjne do handlu.

W innych ważnych zakładach inwestorzy zarobili około 1 mld USD na krótkiej sprzedaży QQQ, funduszu ETF, który śledzi wyniki Nasdaq 100. Ten mocno zaawansowany technologicznie benchmark znalazł się w poniedziałek na terytorium korekty, osuwając się o ponad 10% od rekordowych szczytów.

https://www.reuters.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: