NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kanadyjski Shopify kupuje kontrakt na zasysanie CO2 z powietrza w celu zmniejszenia emisji

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASHINGTON (Reuters) – Firma e-commerce Shopify powiedział we wtorek, że stanie się pierwszym klientem, który kupi jednostki usuwania węgla umowy z Kanady bezpośredniego wychwytywania powietrza firmy Carbon Engineering do cięcia swoich emisji gazów cieplarnianych i wezwał innych do naśladowania.

Shopify sheds Ottawa office space amid planned Toronto expansion | BetaKit

Shopify kupił 10 000 jednostek, czyli jedną tonę metryczną dwutlenku węgla wychwyconego i trwale usuniętego z atmosfery, z przyszłych projektów firmy związanych z bezpośrednim wychwytywaniem powietrza (DAC).

Carbon Engineering uruchomiła pilotażowy zakład u podnóża Gór Nadbrzeżnych Kolumbii Brytyjskiej, aby wyssać tonę dwutlenku węgla dziennie z nieba i przekształcić go w paliwa, chcąc pokazać, że planeta może odwrócić proces emisji.

„Jesteśmy pierwszym klientem Carbon Engineering, ponieważ dostrzegamy potrzebę wyjścia poza redukcję emisji” – powiedziała Stacy Kauk, dyrektor Shopify Sustainability Fund.

„Nasze zaangażowanie w tę nową usługę usuwania dwutlenku węgla nie jest wystarczająco silne samo w sobie – potrzebujemy innych, aby przyłączyć się do wysiłków Shopify, w dowolnym charakterze, aby katalizować tę graniczną technologię DAC na dużą skalę” – powiedziała.

Carbon Engineering buduje w Teksasie zakład DAC na skalę komercyjną, który po uruchomieniu w 2024 roku będzie wychwytywał milion ton CO2 rocznie.

Inna grupa firm w Norwegii bada plany dotyczące podobnego projektu wychwytywania CO2 z atmosfery.

Zmian Klimatu (IPCC) uważa, że usuwanie dwutlenku węgla będzie potrzebne do usunięcia do 1 biliona ton CO2 do końca wieku, aby ograniczyć wzrost globalnego ocieplenia do nie więcej niż 1,5 stopnia Celsjusza – co jest celem paryskiego porozumienia klimatycznego z 2015 roku.

Firmy takie jak Microsoft, Chevron, Occidental i miliarderzy Elon Musk i Bill Gates zainwestowały w tę technologię, ale jest ona droga i eksperci twierdzą, że potrzebuje wsparcia rządowego, aby stać się komercyjnie opłacalna.

Administracja prezydenta USA Joe Bidena powołała w zeszłym miesiącu grupę roboczą, która ma przyspieszyć wdrażanie technologii wychwytywania, usuwania i składowania CO2.

Klienci Carbon Engineering zapłacić kaucję za jednostki usuwania węgla, sprzedawane w minimalnej ilości 100 sztuk, z resztą należną po CO2 został usunięty i niezależnie zweryfikowane.

Firmy nie ujawniły cenę za jednostkę.

https://www.reuters.com/business/energy

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: