NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7314 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Apel Putina do obywateli UE...
Wyszczepią dzieci na Covid? Wiceminister Kraska mówi o grupie wiekowej 10-15 lat..
Polska wstrzymała oddech. Jest NAGRANIE momentu eksplozji w Smoleńsku!
Bójka w Kaufland. Kobieta dostała w twarz za zwrócenie uwagi na brak maseczki?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

DEMONTAŻ TEORII WIRUSÓW. KALIJUGA – ROZWIKŁANIE TAJEMNICY CYKLU JUG ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Nexus, nr 133 (5/2020)

Ellen Brown
POWSZECHNY DOCHÓD PODSTAWOWY

Oparty na długu system ekonomiczny charakteryzuje się niewłaściwą podażą pieniądza. Rozwiązaniem tego problemu może być finansowany przez bank centralny uniwersalny dochód podstawowy, który stworzyłby sieć bezpieczeństwa finansowego i zapobiegł cyklicznym recesjom.

Matthew Ehret
TERAPIA FALAMI ELEKTROMAGNETYCZNYMI

W czasie gdy cały świat zmaga się z wirusem powodującym COVID-19, nagrodzony Nagrodą Nobla odkrywca wirusa HIV dr Luc Montagnier i jego zespół zaproponowali opartą na własnych odkryciach w dziedzinie biofizyki metodę leczenia tej i innych chorób, która spotkała się z niechęcią naukowców głównego nurtu medycyny.

Dr Stefan Lanka
DEMONTAŻ TEORII WIRUSÓW

Niektóre dziedziny nauk medycznych są wyraźnie oderwane od rzeczywistości. Dotyczy to zwłaszcza wiedzy na temat wirusów i fałszywego poglądu na przyczynę chorób, który został narzucony jako dogmat i nadal obowiązuje, sprzyjając interesom przemysłu chorobowego kosztem dobrostanu jego klientów, czyli pacjentów.

NAUKA: przegląd interesujących nowinek ze świata nauki
Prowadzone na przestrzeni minionych dekad badania naukowe oraz dane nadesłane przez sondy kosmiczne, które opuściły już heliosferę, dowodzą, że przestrzeń międzyplanetarną i międzygwiezdną wypełnia plazma oraz promieniowanie kosmiczne i że ruch ciał niebieskich określa muzyczna harmonia, a mimo to w fizyce i astrofizyce wciąż królują przestarzałe dogmaty oparte na statystyce i prawdopodobieństwie.

Jamal S. Shrair
SPIRALNE SŁOŃCE

Słońce, a wraz z nim planety naszego układu, przemieszczają się wewnątrz naszej galaktyki ruchem spiralnym i obecnie cały nasz układ zbliża się do punktu położonego najdalej od płaszczyzny równika galaktycznego, co ma duży wpływ na zmiany zachodzące w ziemskim klimacie.

Igor Witkowski
NAJNOWSZE ODKRYCIA BURZĄ DOTYCHCZASOWE WYOBRAŻENIA POCZĄTKÓW POLSKI

Powszechnie znana wersja powstania Polski poprzez dobrowolne scalenie wielu plemion słowiańskich przez Mieszka I w X wieku i przyjęcie przez tak powstałe państwo chrztu okazuje się w świetle badań historycznych zwykłym mitem, za którym kryje się krwawy proces podbojów.

Joanna Rajska
JAK OBUDZIĆ SIĘ Z MATRIXA
, cz. 1
Przekazy pochodzące od wysoko rozwiniętych inteligencji z innych poziomów egzystencji mówią, że rzeczywistość, w której żyjemy, jest dużo bardziej złożona, niż głosi współczesna nauka, i że ludzie są istotami wielowymiarowymi, choć świadomie tego na co dzień nie odczuwają.

Preston Dennett
NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY PODWODNE

Marynarze od wieków donoszą o zaobserwowaniu podczas swoich rejsów tajemniczych obiektów wlatujących lub wylatujących z wody albo asystujących ich statkom i okrętom lecąc nad wodą lub płynąc tuż pod jej powierzchnią. Ich zachowanie i manewry nie pozostawiają wątpliwości, że są kierowane przez inteligentne istoty.

STREFA MROKU: zagadkowe relacje z pogranicza rzeczywistości
Nasz Księżyc nie jest jedynym obiektem, który jest podejrzewany o sztuczne pochodzenie. Drugim jest księżyc Saturna Japet, którego wygląd przywodzi na myśl słynną Gwiazdę Śmierci z filmów z cyklu Gwiezdne Wojny.

Nexus, nr 134 (6/2020)

Peter Koenig
WIELKI RESET GOSPODARCZY ZACHODU

Sztucznie wywołana pandemia z wykorzystaniem wirusa COVID-19 ma na celu przyśpieszenie wdrożenia Nowego Porządku Świata lub Jednego Porządku Świata pod nadzorem nielicznej elity finansowej, jednak realizacja tego planu zależy od postawy Rosji i Chin, które nie popierają go.

Dr Joseph Pizzorno
TOKSYNY I EPIDEMIA CUKRZYCY

Dogłębna analiza wyników licznych badań naukowych pokazuje, że wbrew powszechnie panującym poglądom przyczyny rozprzestrzeniającej się epidemii cukrzycy typu 2 należy upatrywać w postępującym skażeniu środowiska naturalnego różnymi związkami chemicznymi oraz metalami, szczególnie metalami ciężkimi.

Jack Fox-Williams
INTELIGENCJA ROŚLIN

W ostatnich latach coraz więcej naukowców poświęca się badaniu świata roślin. Ich dociekliwe studiowanie zachowania roślin doprowadziło do odkrycia, że posiadają one świadomość własnego istnienia oraz potrafią komunikować się ze sobą, mimo iż nie mają mózgów.

NAUKA: przegląd interesujących nowinek ze świata nauki
W sytuacji narzucania nam szkodliwej dla zdrowia technologii 5G w zmowie ze skorumpowanymi rządami warto zapoznać się z tym, co już ponad pół wieku temu wiedziano na temat szkodliwości fal elektromagnetycznych.

Bibhu Dev Misra
KALIJUGA – ROZWIKŁANIE TAJEMNICY CYKLU JUG

Wśród badaczy kultury i wiedzy starożytnych Indii trwa spór w sprawie czasu trwania cyklu jug i każdej z nich z osobna. Niemniej panuje wśród nich zgoda, że żyjemy obecnie w kalijudze, która jest ostatnim okresem cyklu charakteryzującym się totalnym upadkiem Człowieka.

Dr Diana Wojtkowiak
POLA TORSYJNE – NARZĘDZIE PODWÓJNEGO ZASTOSOWANIA

Wciąż ignorowane przez oficjalną naukę wszechobecne cząsteczki i pola torsyjne są obiektem skrytego zainteresowania wojska i służb specjalnych, które widzą w nich ogromny potencjał militarny oraz możliwość manipulacji ludźmi na masową skalę. Ponadto wykorzystywane są one przez niektóre kraje do poszukiwania surowców naturalnych.

Joanna Rajska
JAK OBUDZIĆ SIĘ Z MATRIXA
, cz. 2
Życie we Wszechświecie toczy się w różnych formach na wszystkich poziomach gęstości, które są ze sobą wzajemnie splecione. Celem życia istot egzystujących w obrębie cywilizacji, takich jak ludzie, jest rozwój i doskonalenie się poprzez reinkarnację oraz zwiększanie świadomości, aby móc przejść na kolejny etap ewolucji w wyższej gęstości.

Karen Mutton
KANAT – GENIALNY STAROŻYTNY PERSKI SYSTEM WODNY

Coraz więcej miejsc na świecie doświadcza niedoboru słodkiej wody niezbędnej do życia każdego człowieka. W starożytnej Persji rozwiązano ten problem, budując system kanatów, który z czasem rozprzestrzenił się na całym Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.

STREFA MROKU: zagadki z pogranicza rzeczywistości
Choć tylko garstka ludzi wie o istnieniu egregorów – myślotworów formowanych z energii emocjonalnej podobnie myślących ludzi – ich wpływ na nasze umysły oraz ich rola w religii i kontroli społecznej mas jest ogromna, co chętnie wykorzystują dla własnych celów wtajemniczone osoby.

nexus.media.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: