NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
STOWARZYSZENIE "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI" TYMCZASOWY FORMULARZ KONTAKTOWY
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Chiny dadzą impuls do wzrostu gospodarczego na świecie: Forum Think Tanków i Mediów

1.00 avg. rating (46% score) - 1 vote
Prelegenci panelu podczas Think Tank & Media Forum on Global Economic Development, Pekin, Chiny, 8 marca 2021 r. /CGTN

Chiny mogą zapewnić bardzo potrzebny globalny zastrzyk energii, pomimo globalnego gospodarczego upadku COVID-19, powiedział wiceprzewodniczący China Center for International Economic Exchanges (CCIEE) Huang Qifan podczas wydarzenia w Pekinie w poniedziałek.

Popyt rynkowy drugiej co do wielkości gospodarki świata w nadchodzących latach z pewnością przyniesie bezpośredni i trwały impuls dla światowej odnowy gospodarczej po pandemii, zwłaszcza dla krajów azjatyckich i europejskich, pobudzając w ten sposób światowy cykl gospodarczy, zauważył Huang podczas Think Tank & Media Forum on Global Economic Development.

Przewiduje on, że PKB kraju zbliży się do 25 bilionów dolarów w ciągu 10 lat, a wielkość importu może osiągnąć 27 bilionów dolarów.

Eksperci uczestniczą w Think Tank & Media Forum na temat globalnego rozwoju gospodarczego w Pekinie, Chiny, 8 marca 2021 r. /CGTN

Eksperci uczestniczą w Think Tank & Media Forum na temat globalnego rozwoju gospodarczego w Pekinie, Chiny, 8 marca 2021 r. /CGTN

Wielu uczestników wydarzenia zgodziło się z Huangiem, niektórzy z nich uważają, że chiński rynek konsumencki prześcignie w tym roku Stany Zjednoczone jako największy na świecie, czyniąc z Chin atrakcyjną perspektywę dla światowych eksporterów, przedsiębiorców i międzynarodowych konglomeratów.

Nowe możliwości dla globalnego rozwoju gospodarczego pojawią się po przyjęciu przez Chiny podwójnego obiegu, nowego wzoru rozwoju, który traktuje rynek krajowy jako podstawę i pozwala rynkom krajowym i zagranicznym na wzajemne wzmacnianie się, powiedział Wei Jianguo, były chiński wiceminister handlu.

Z drugiej strony, eksperci ostrzegli, że ryzyko systemowe dla światowej gospodarki jest jasne, a inflacja może być nieuchronna, ponieważ kraje takie jak USA wprowadzają na rynek ogromne ilości pieniędzy, aby przywrócić normalność dla swojego wzrostu gospodarczego.

Senat USA właśnie przyjął ustawę o pomocy dla COVID o wartości 1,9 biliona dolarów, która jest następstwem licznych pakietów stymulacyjnych o łącznej wartości prawie 7 bilionów dolarów.

Huang powiedział, że inflacja jest prawie pewna, a ostatnie wahania amerykańskich akcji i obligacji oraz gwałtowny wzrost cen towarów, takich jak ropa naftowa i złoto, już odzwierciedlają takie oznaki.

Huang i Wei podzielali tę samą myśl, że świat musi teraz bardziej niż kiedykolwiek połączyć ręce w obliczu wyzwań takich jak inflacja, ryzyko kredytowe państw i zmiany klimatyczne.

Mieli nadzieję, że konsensus globalizacji, jednej z najlepszych dróg do uzdrowienia i dobrobytu, zostanie w końcu osiągnięty między krajami, gdy będą one kontrolować pandemię.

 

https://news.cgtn.com/

1.00 avg. rating (46% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: