NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USA zobowiązują się do obrony Arabii Saudyjskiej po atakach Huti na ropę naftową

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DUBAI (Reuters) – Stany Zjednoczone oświadczyły w poniedziałek, że są zdecydowane bronić Arabii Saudyjskiej po atakach dronów i pocisków rakietowych, których domagał się sprzymierzony z Iranem ruch Huti w Jemenie, w tym na saudyjski obiekt mający kluczowe znaczenie dla eksportu ropy.

Władze saudyjskie stwierdziły, że nie było ofiar ani strat majątkowych w wyniku niedzielnych ataków na składowisko ropy naftowej w Ras Tanura, miejsce rafinerii i największego na świecie obiektu załadunku ropy naftowej na morzu, oraz osiedle mieszkalne w Dhahranie używane przez kontrolowanego przez państwo giganta naftowego Saudi Aramco .

Ataki, które doprowadziły ceny ropy Brent powyżej 70 USD za baryłkę do najwyższych od stycznia 2020 r., Następują w okresie tarcia w trwającym od dziesięcioleci sojuszu między Arabią Saudyjską a Stanami Zjednoczonymi, gdy prezydent Joe Biden wywiera presję na Rijad w związku z jego prawami człowieka. rekord i zrujnowana wojna w Jemenie.

„Ohydne ataki Huti na ludność cywilną i niezbędną infrastrukturę pokazują brak szacunku dla życia ludzkiego i lekceważenie wysiłków pokojowych” – podała ambasada Stanów Zjednoczonych w królestwie w arabskim poście na Twitterze.

„Stany Zjednoczone stoją po stronie Arabii Saudyjskiej i jej mieszkańców. Nasze zobowiązanie do obrony Królestwa i jego bezpieczeństwa jest mocne ”.

Huti od sześciu lat walczą z kierowaną przez Arabię ​​Saudyjską koalicją w Jemenie w konflikcie, który jest postrzegany jako pośrednia wojna między Arabią Saudyjską a Iranem.

W nowych incydentach w poniedziałek koalicja stwierdziła, że ​​przechwyciła i zniszczyła pocisk balistyczny wystrzelony w kierunku Khamis Mushait – na południu Arabii Saudyjskiej w pobliżu granicy z Jemenem – oraz wybuchowy dron wystrzelony w kierunku południowego regionu królestwa.

Rzecznik saudyjskiego ministerstwa obrony płk Turki al-Malki, który również przemawia w imieniu koalicji, powiedział w kanale telewizyjnym Al Arabiya, że ​​Iran szmugluje pociski i drony Huti. Grupa i Teheran w przeszłości odrzucały takie zarzuty. [D5N2JU016]

Rijad wielokrotnie powtarzał, że irański program rakiet balistycznych i wsparcie dla regionalnych pełnomocników, w tym w Jemenie, powinny być częścią rozmów mających na celu ożywienie paktu nuklearnego z Iranem, z którego zrezygnował poprzednik Bidena, Donald Trump.

Ruch Huti powiedział, że w niedzielę operował 14 dronami i ośmioma pociskami balistycznymi, atakując także cele wojskowe w saudyjskich miastach Dammam, Asir i Jazan.

Koalicja twierdzi, że zniszczyła 12 dronów Houthi, nie określając lokalizacji w królestwie, oraz dwa pociski balistyczne wystrzelone w kierunku Jazanu.

PRZECHWYTANY

Saudyjskie ministerstwo obrony oświadczyło później, że przechwyciło uzbrojony dron nadlatujący z morza, zanim zdążył trafić w cel w Ras Tanura. Odłamki pocisku balistycznego spadły w pobliżu kompleksu mieszkalnego używanego przez Aramco.

Dwie lokalizacje w Prowincji Wschodniej znajdują się na wybrzeżu Zatoki Perskiej naprzeciw Iranu oraz w pobliżu Iraku i Bahrajnu, regionalnej bazy marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych. Jemen leży prawie 1000 km (600 mil) na południowy zachód od Zatoki Adeńskiej.

Prowincja Wschodnia posiada większość zakładów produkcyjnych i eksportowych Aramco. W 2019 roku Arabią Saudyjską, największym światowym eksporterem ropy, wstrząsnął wielki atak na instalacje naftowe zaledwie kilka kilometrów od obiektów, na które celowano w niedzielę, za które Rijad obwinił Iran, a Teheran zaprzecza zarzutowi.

Atak w 2019 r., Który został zgłoszony przez Hutich, ale według Rijadu nie pochodził z Jemenu, zmusił Arabię ​​Saudyjską do tymczasowego odcięcia ponad połowy wydobycia ropy.

Stany Zjednoczone wysłały później wojska amerykańskie i sprzęt wojskowy, aby wzmocnić obronę przeciwlotniczą i przeciwrakietową królestwa.

Huti nasiliły ataki, gdy Stany Zjednoczone i ONZ domagają się rozejmu w celu ożywienia opóźnionych rozmów pokojowych. Biden zapowiedział zaprzestanie wspierania przez USA ofensywnych operacji w Jemenie, ale powiedział, że Waszyngton będzie nadal pomagał Arabii Saudyjskiej w obronie.

W niedzielę koalicja pod przywództwem Arabii Saudyjskiej stwierdziła, że ​​Huti ośmielili się po tym, jak administracja Bidena cofnęła terrorystyczne oznaczenia narzucone grupie przez Trumpa.

W zeszłym tygodniu Departament Skarbu USA nałożył sankcje na dwóch przywódców wojskowych Huti w pierwszych środkach karnych przeciwko grupie przez administrację Bidena po nagłym nasileniu ataków na saudyjskie miasta i bitwach w Jemenie w regionie Marib.

Wojna w Jemenie zabiła dziesiątki tysięcy ludzi i zepchnęła miliony na skraj głodu. Huti, którzy kontrolują stolicę od 2014 roku, mówią, że walczą ze skorumpowanym systemem i zagraniczną agresją.

http://www.reuters.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: